Návštěva Ukázkové přírodní zahrady Bochníčkových včetně ubytování

Bochníčkovi Jana Bochníčková

Návštěva Ukázkové přírodní zahrady Bochníčkových včetně ubytování

Bochníčkovi
Jana Bochníčková
Rodinná dovolená s ubytováním v selském stavení v České Kanadě

Prožijte rodinnou dovolenou v České Kanadě v Jihočeském kraji, v kouzelném selském stavení s dvorem a přírodní zahradou, uprostřed nádherných lesů, polí, rybníků. Komfortní ubytování v samostatném vejminku s možností vaření pro rodiny s dětmi, cyklisty, pěší turisty nabízí celoročně rodina Bochníčkova z Mutišova u Slavonic. Na prožitou rodinnou dovolenou v přírodním parku České Kanady, která se rozprostírá na česko-moravsko-rakouském pomezí, se budete ve vzpomínkách vždy vracet.

Ubytování v selském stavení u Bochníčků ve Slavonicích v jižních Čechách

Komfortní ubytování v selském stavení u Bochníčků s WIFI připojením

Bochníčkovi z Mutišova u Slavonic nabízí ubytování jako u babičky v komfortně zařízeném selském stavení, které je vybaveno starožitným nábytkem, ložnice má 4 lůžka s možností přistýlky nebo postýlky pro dítě. Hosté mají dispozici koupelnu s pračkou, plně vybavenou kuchyň s klasickou pecí na dřevo, kde nechybí ani mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a kávovar, sami si můžete uvařit i na plynovém sporáku. I když náš samostatně stojicí vejminek dýchá příjemnou historií, přesto hosté mohou počítat s WIFI připojením.

Selské stavení, samostatný vejminek Bochníčkovi Slavonice


Dovolená na Jindřichohradecku pro rodiny s dětmi, cyklisty, pěší turisty

Příjemně prožitá dovolená v přírodním parku České Kanady s rozsáhlými lesy, loukami a rybníky každodoročně přiláká nemálo turistů. V selském stavení s dvorem a přírodní zahradou budou spokojeny nejen rodiny s dětmi, ale i pěší turisté či cyklisté, kterým Česká Kanada na Jindřichohradecku nabídne nespočet turistických i cyklistických tras. Hoďte starosti za hlavu a přijeďte k nám prožít pohodové dny na zdravém vzduchu!

Komfortní ubytování v Mutišově u Slavonic, okres Jindřichův HradecRodinná dovolená

Rodinná dovolená

Rodinná dovolená s ubytováním v selském stavení v České Kanadě

Romantické pobyty jižní Čechy

Romantické pobyty jižní Čechy

Romantické pobyty v jižních Čechách, komfortní ubytování s WIFI připojením

Přírodní zahrady

Přírodní zahrady

Ekologické přírodní zahrady, léčivé bylinky, bio ovoce a zelenina