Ubytování pro rodiny s dětmi v bylinkové obci, dovolená

Bochníčkovi Jana Bochníčková

Ubytování pro rodiny s dětmi v bylinkové obci, dovolená

Bochníčkovi
Jana Bochníčková
Romantické pobyty v jižních Čechách, komfortní ubytování s WIFI připojením

Nechejte se zlákat malebnou přírodou jižních Čech a ubytujte se v selském stavení rodiny Bochníčkovy v Mutišově u Slavonic, v městečku, které je pro svůj renesanční nádech právem přezdívané „malá Telč“. Jižní Čechy lákají turisty přírodními krásami v podobě lesů, luk a rybníků. Turisticky nejnavštěvovanější část Jindřichohradecka, známá též jako Česká Kanada, se pyšní nejen čistou přírodou, ale i historickými objekty, například renesančním zámkem v Jindřichově Hradci či historickým městem Třeboň, dominantou chráněné krajinné oblasti Třeboňska.

Ubytování na vejminku s dvorem a zahradou, Slavonice, Jihočeský kraj

Ubytování v selském stavení v jižních Čechách, výlety Český Krumlov, Třeboň

Kromě poutavého Třeboňska můžete navštívit zámky Hluboká a Orlík nad Vltavou, či historické světově proslulé město Český Krumlov s nádherným hradním a zámeckým komplexem zapsaným na seznamu UNESCO. Putování po pamětihodnostech jižních Čech zakončíte v příjemném, komfortním ubytování v samostatném vejminku v Mutišově u Slavonic. Jde o selské stavení rodiny Bochníčkovy, které se pyšní starožitným nábytkem s ručně vyřezávanými kousky. Příjemné ubytování s plně vybavenou kuchyní a koupelnou s pračkou je jako stvořené k romantickým pobytům uprostřed čisté přírody.

Ubytování Bochníčkovi ve Slavonicích, jižní Čechy


Pobyty v jihočeských Slavonicích, pěší turistika, cyklovýlety Jindřichohradecko

Celoroční ubytování na libovolný počet dnů najdete v útulném selském stavení rodiny Bochníčkových, poblíž Slavonic na česko-moravsko-dolnorakouském pomezí. Počítat můžete s WIFI připojením, vzít na dovolenou můžete i svého pejska. V jihočeské přírodě se nadchnete krásnou přírodou, čekají vás lesy, louky, rybníky, vodní nádrž Lipno, navštívit můžete i Šumavu, která je významou lokalitou jižních Čech. Přijeďte prožít nezapomenutelné dny na Jindřichohradecko, pohodlné ubytování u Bochníčkových, pěší výlety, cyklovýlety nebo návštěvy pamětihodností jižních Čech jsou zárukou spokojenosti.

Selské stavení Bochníčkovi, Mutišov u Slavonic, jižní ČechyRodinná dovolená

Rodinná dovolená

Rodinná dovolená s ubytováním v selském stavení v České Kanadě

Romantické pobyty jižní Čechy

Romantické pobyty jižní Čechy

Romantické pobyty v jižních Čechách, komfortní ubytování s WIFI připojením

Přírodní zahrady

Přírodní zahrady

Ekologické přírodní zahrady, léčivé bylinky, bio ovoce a zelenina