Pavla Skálová


Karla Čapka 839, Nýrsko 340 22
Paní Pavla Skálová je dodavatelem širokého spektra flakónů a flakónků na parfémy. V našem internetovém obchodě naleznete flakóny různých velikostí a tvarů. Dále Vám můžeme nabídnout testry, vialky a skleničky. Prodejem flakónů se zabýváme již více než 20 let.

E-shop:
- flakóny a flakónky na parfémy
- flakóny kabelkové
- flakóny s rozprašovačem
- testry, vialky, skleničky
- flakony dle objemu 3, 5, 7, 10, 15, 20, 30, 50, 100ml.

Pokud jste nenašli požadovanou velikost a tvar flakonu, neváhejte nás kontaktovat.

Produkty
  • cibulový porcelán, keramické džbány, čajový porcelán, čajová souprava, jídelní soupravy, stolní nádobí, pivní a vinné sklenice


Související články
Dobré víno nestačí

STILLUS s.r.o.

Dobré víno nestačí

K tomu, aby si milovník dobrého vína svůj oblíbený nápoj skutečně vychutnal, je zapotřebí naprostá souhra i těch sebemenších detailů. Kvalitní víno prostě patří pouze do designově dokonalé sklenice nebo jiné vhodné nádoby. Jen tak vynikne jeho dokonalost. A pro návštěvníky Vaší vinařské akce máme navíc speciální taštičky.


Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav

Chovancová Ilona

Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav

Žádná větší společenská akce se neobejde bez dostatečného gastronomického vybavení. Jestliže se po skončení nechcete zaobírat starostmi, kam všechny talíře a termoporty uskladnit, tak si to jednoduše půjčte. K dispozici je prakticky vše, co takový podnik žádá.


Obalové i laboratorní sklo vyrábí SKLÁRNY MORAVIA

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost

Obalové i laboratorní sklo vyrábí SKLÁRNY MORAVIA

Sklo, jak běžná, prostá a po staletí využívaná surovina. Výroba skleněných lahví je tradiční a mnoha léty prověřený postup, který zkrátka a jednoduše nikdy nevyjde z módy. Sklo má totiž některé vlastnosti, které jiným materiálem nemůžete nahradit a proto je nejenom velice užitečné, ale v neposlední řadě také originálně tvarované a v dnešní době také hojně používané jako obalový ale i laboratorní materiál.


Ručně vyráběné vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby, DUV - družstvo

Ručně vyráběné vánoční ozdoby

Vánoční ozdoby, DUV – družstvo vyrábí poctivě hezky česky. Tradiční jsou kulaté baňky, které můžeme mít v různých velikostech i barvách. Mezi další patří olivy nebo různé formy ve tvaru sněhuláka, Santy, medvídka, jiného zvířátka nebo tváře. Další v řadě jsou pořád populární zvonky a každý stromeček také potřebuje kvalitní a dokonalou špici. Volné tvary obsahují celou řadu dalších různě zbarvených forem.


Firemní články
Skleněné flakóny a flakónky dle objemu, s rozprašovačem na parfémy, e-shop, příslušenství

Skleněné flakóny a flakónky dle objemu, s rozprašovačem na parfémy, e-shop, příslušenství

Elegantní flakónky do kabelky každé ženy dodává ryze česká společnost Pavla Skálová z Nýrska. Flakóny s balónkem i rozprašovačem v nejrůznějších barvách, velikostech a materiálech.