PODSTRÁNKY

PVC, vinylové a plovoucí podlahy, poradenství, pokládka a montáž

PVC, vinylové a plovoucí podlahy, poradenství, pokládka a montáž
Naše společnost HARMONIE DESIGN je dodavatelem podlahových materiálů. V našem sortimentu najdete praktické PVC podlahoviny, a to v tvrzeném i vícevrstvém provedení. Do popředí v oblíbenosti se dostávají vinylové podlahy, hodící se jak do domácností, tak i do veřejných prostorů. V nabídce máme také plovoucí podlahy, laminátové a exkluzivní dřevěné. Pokytujeme kompletní služby v oblasti pokládky a prodeje podlah, od konzultace a zaměření, přes cenovou nabídku, až po finální montáž a pokládku.

Interiérové a vstupní, vchodové dveře, zárubně, kování a příslušenství

Interiérové a vstupní, vchodové  dveře, zárubně, kování a příslušenství
Ve vzorkové prodejně firmy HARMONIE DESIGN Vám představujeme nabídku interiérových dveří včetně zárubní. Najdete zde dveře křídlové, posuvné, skládací, či shrnovací lamelové, s výběrem Vám poradí náš odborně vyškolený personál. Ozdobou Vašeho domu nebo bytu budou vstupní, vchodové dveře, které by navíc měly splňovat řadu požadavků od požárního zajištění, přes zvukovou izolaci, po bezpečnost proti nezvaným návštěvníkům. Ke všem typům dveří dodáváme dveřní kování, příslušenství a poskytujeme kompletní poradenství.

Zdravotní matrace, zakázková výroba na míru, garnýže, podlahové lišty a tapety

Zdravotní matrace, zakázková výroba na míru, garnýže, podlahové lišty a tapety
Pro kvalitní spánek Vám firma HARMONIE DESIGN připravila české matrace, od pružinových, přes matrace z moderních materiálů, až po přírodní a zdravotní. Na zakázku Vám vyrobíme i matrace atypických tvarů. Součástí nabídky jsou i lamelové rošty a anatomické polštáře. V naší prodejně najdete i interiérové doplňky, jako garnýže s kolejnicemi a soklové a podlahové lišty. Zajímavým a velmi trendovým interiérovým doplňkem jsou tapety na zeď, velkoformátové fototapety na stěnu a další samolepicí dekorace, vybrat si můžete v katalogu z 2000 vzorů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HARMONIE DESIGN Uher Lubomír
WEBOVÁ STRÁNKA
HARMONIE DESIGN
www.podlaha-dvere.cz
Adresa

Adresa

Sychrov 56
Vsetín 755 01

harmonie.design@email.cz
+420 571 415 758


Najdete nás také zde:

ARES
captcha