PROfair spol. s r.o.


Holubova 746, Pardubice 530 03
Telefon: +420 469 687 031

Společnost PROfair spol. s r.o. je Vaším partnerem v garanci kvality výrobků se zaměřením na automobilový průmysl. Mezi naše poskytované služby patří vizuální kontrola, třídění dílů, kontrola funkce a testování, metrologie, opravy plastových komponentů, školení, projektový management, audity kontrolního plánu či revitalizace systému jakosti. Sídlíme na adrese Holubova 746, Pardubice.

Služby:
- v oblasti řízení kvality
- kontrola kvality výrobků
- garance kvality výrobku.

Zkontrolovaná kvalita:
- vizuální kontrola (100%, 5%, 10%, 20% kontrola, Quality Wall, CSL 1, 2, statistická přejímka, vstupní, výstupní a mezioperační kontrola)
- třídění dílů
- kontrola funkce a testování (podsvícení displeje, funkce tlačítek...atd.)
- metrologie (zajišťujeme měření s využitím kalibrů, posuvných měřidel, 3D měření, analýzu výsledků měření..atd.)
- opravy plastových komponentů (korekce škrábanců, broušení, čištění, leštění a odmašťování dílů)
- balení, logistika.

Vyrobená kvalita:
- školení
- projektový management
- audit kontrolního plánu
- revitalizace systému jakosti
- nastavení auditu výrobku.

Pokud Vás naše nabídka služeb zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme pokrokové služby.

IČ: 28799364
DIČ: CZ28799364
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Radoslav Maixner

Telefon:
+420 469 687 031
+420 725 259 529

Email:
info@pro-fair.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Radoslav Maixner
funkce: Managing Director
tel: +420 725 259 529
email: radoslav.maixner@pro-fair.cz

Marcel Všetečka
funkce: Obchodní zástupce
tel: +420 770 155 010
email: marcel.vsetecka@pro-fair.cz


GPS: 50°2′30.52″ N, 15°47′23.82″ E

QR kód firmy PROfair spol. s r.o.

Řidičské oprávnění na motorku i auto v Jihomoravském kraji.

Řidičské oprávnění na motorku i auto v Jihomoravském kraji

Dřevostavby, nízkoenergetické a pasivní domy na klíč Prachatice, vizualizace Vašeho domu.

Dřevostavby, nízkoenergetické a pasivní domy na klíč Prachatice, vizualizace Vašeho domu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu

ADAMEC - ADRO s.r.o.

Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu

Zajistit čistotu čelního skla během jízdy je jedním z nejdůležitějších úkolů každého řidiče. Proto máme na automobilech stěrače, proto máme ostřikovače. Aby však byl ostřikovač funkční, musí být naplněn kvalitní kapalinou do ostřikovačů, která zajistí očištění skla. V zimním období je třeba do ostřikovačů nalít speciální nemrznoucí kapalinu, která odolá i velmi silným mrazům. Ačkoliv lze tyto kapaliny nakoupit na každé benzinové stanici, výběr je značně omezený, stejně tak si moc nemůžeme vybírat, co se kvality týče. Proto společnost Adro připravila pestrou nabídku kapalin do ostřikovačů různé ceny, objemu, báze i parametrů. Oproti benzinkám je navíc cena výrazně nižší.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group, s.r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Profesionální a bezpečné řízení provozu budov od Sauter

SAUTER Automation, spol.s r.o.

Profesionální a bezpečné řízení provozu budov od Sauter

Řízení provozu budov. Co si pod tím představit? Jednoduše komplexní systém, který zajistí funkčnost, energetickou úsporu a také příjemné prostředí ve všech budovách. Společnými prvky kvalitního řízení provozu budov jsou přitom dostupnost, ochrana investic a energetická účinnost.