Qualitas Control s.r.o.


Nerudova 919, Louny 440 01
Telefon: +420 606 657 685

Společnost Qualitas Control s.r.o. poskytuje služby v oblasti kontroly kvality a zabývá se spolupůsobením ve výrobním procesu převážně v automobilovém průmyslu. Nabízíme komplexní služby, v rámci naší činnosti se zaměřujeme na vstupní a výstupní kontroly výrobků, opravy a dokončovací práce, třídění, dokončovací práce ve výrobě, či zajišťujeme MAG/WIG bodové svařovaní.
Dále provádíme porovnání výrobků s původním vzorkem jakosti, optické měření s pomocí měřidel, 3D techniky, FMEA moderation, QMA/QMB projekt.
Naše společnost má celosvětovou působnost a počet mezinárodních zakázek neustále stoupá.

Služby:
- kontrola kvality
- vstupní a výstupní kontroly výrobků
- třídění
- opravy a dokončovací práce
- bodové svařovaní MAG/WIG
- porovnání výrobků s původním vzorkem jakosti
- optické měření s pomocí měřidel, 3D techniky
- FMEA moderation
- QMA/QMB projekt.

Náš kompetní servis Vám zajistí flexibilní řešení ve výrobním procesu, na konkrétní firemní území instalujeme pracovní buňku s kvalifikovanými zaměstnanci pro kontrolu kvality nebo třídění. Dále nabízíme krátkodobé nasazení pracovníků například do výroby nebo pro vstupní či výstupní kontrolu výrobku.
Našimi prioritami je efektivita, zkušený odborný personál, kvalitní zpracování Vaší zakázky v co nejkratším termínu.

IČ: 25482891
DIČ: CZ25482891
Okres: Louny
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 3 mil. až 5 mil. Kč
Kontaktní osoba: Svetlana Gokhmanova

Telefon:
+420 606 657 685

Email:
info@qualitas-control.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Svetlana Gokhmanova
funkce: jednatelka
tel: +420 606 657 685
email: info@qualitas-control.cz


GPS: 50°21′30.56″ N, 13°49′25.18″ E

QR kód firmy Qualitas Control s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o.

Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o. pomáhají klientům prostřednictvím přesných měřících, analytických a kontrolních systémů nalézat řešení pro zvyšování produktivity a dosažení shody s regulačními požadavky.


Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


Technologie pro zdraví i pohodu - SAUTER Automation, spol.s r.o.

SAUTER Automation, spol.s r.o.

Technologie pro zdraví i pohodu - SAUTER Automation, spol.s r.o.

Nejnovějšími technologiemi v oblasti klimatizačních zařízení lze dosáhnout skutečně nejideálnějších podmínek v interiérech. Díky regulaci zastínění a osvětlení se mohou ušetřit i náklady na provoz. Pro hotelové hosty se dá připravit vhodné prostředí přímo na míru každého z nich.