Ú.D.P. Olomouc, s.r.o.


Náves Svobody 35/47, Olomouc - Holice 779 00

Ú.D.P. Olomouc, s.r.o. je účetní firma, která je ve svém oboru specialistou již od roku 1990. Zaměřujeme se na vedení a zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd a DPH včetně vzdáleného účetnictví. Přenechejte veškeré papírování odborníkům!

Naše účetní služby poskytujeme nejen pro obchodní společnosti a neziskové organizace, ale také pro osoby samostatně vydělečně činné a pro společenství vlastníků bytů či jednotek.

Na co se zaměřujeme:
- návrhy nejefektivnějšího způsobu vedení účetnictví
- vedení účetnictví a daňové evidence
- zpracování mezd, personalistiky, daňových přiznání
- jednorázové i dlouhodobé zpracování daňových přiznání
- účetnictví on-line
- možnost používání elektronických vstupů i výstupů
- zastupování na úřadech
- ochranu informací
- poradenská činnost (účetní a daňové poradenství)
- kontrola práce našich účetních.

Účetní služby zpracováváme v informačním systému Pohoda:
- na vlastním serveru (klietni se mohou připojit prostřednictvím vzdáleného přístupu)
- na serveru klienta (z vlastní kanceláře prostřednictvím vzdáleného přístupu) .

Pro práci a jednání používáme prostory vlastní kanceláře, ale také si rádi sjednáme schůzku v sídle nebo provozovně klienta.

IČ: 25898141
DIČ: CZ25898141
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Josef Kvapil

Změna účetní firmy může mít zásadní vliv na výsledky vaší práce

Změna účetní firmy může mít zásadní vliv na výsledky vaší práce

Volba pečlivé a spolehlivé účetní firmy hraje zásadní roli pro vaše podnikání. Je proto dobré zamyslet se, je-li vaše aktuální účetní firma, která vám účetnictví či daňové poradenství vykonává, ideální. Dobrá komunikace, spolehlivost, rychlost a přesnost je pro úspěch či neúspěch ve vašem podnikání zásadní. Pokud nejste spokojeni, přechod k nové účetní firmě pro vás bude novým začátkem. Společnost Ú.D.P. Olomouc s.r.o. je na přechod od jiných firem zvyklá a ví, jak postupovat.


Kvalitní zpracování daňového přiznání FO i právnických osob Olomouc

Kvalitní zpracování daňového přiznání FO i právnických osob Olomouc

Hledáte-li spolehlivou účetní firmu, která vám zajistí profesionální a především kvalitní zpracování daňového přiznání pro fyzické i právnické osoby, tak se obraťte na firmu Ú.D.P. Olomouc, s.r.o., která je v tomto oboru specialistou již od roku 1990. Naše účetní kancelář vám poskytne jak jednorázové, tak i dlouhodobé zpracování daňového přiznání. Pro naši práci používáme moderní postupy, při kterých využíváme elektronických vstupů i výstupů. Co umíme: - zpracování všech druhů daňových přiznání - vedení účetnictví a daňové evidence - zpracování mezd a personalistiky - zastupování na úřadech a další. Chcete-li nejefektivnější způsob vedení účetnictví, tak přenechejte veškeré papírování odborníkům a věnujte se tomu co vás baví.


Účetní firma Olomouc - vedení, zpracování daňové evidence, DPH, mezd

Účetní firma Olomouc - vedení, zpracování daňové evidence, DPH, mezd

Základem pro vaše úspěšné podnikání je především výběr spolehlivé a pečlivé účetní firmy, která se vám postará o vedení a zpracování daňové evidence, DPH i mezd včetně ochrany všech informací. Proto je zde účetní firma Ú.D.P. Olomouc, s.r.o., která vám vše zařídí. Své služby v účetnictví poskytujeme pro osoby samostatně výdělečně činné, obchodní společnosti, neziskové organizace a společenství vlastníků bytů. Co vám zajistíme: - vedení a zpracování účetnictví, daňové evidence, všech druhů DPH, mezd, personalistiky - zastupování na úřadech - poradenství. Naše účetní firma Ú.D.P. svým klientům vždy navrhneme nejefektivnější způsob vedení účetnictví.Další produkty a služby
  • podvojné účetnictví, účetní doklady, daňová evidence, daně a výkazy, výpočet mzdy, realizace auditů

Společnost nabízející širokou škálu podlahových krytin všeho druhu - od vinylových, přes dřevěné, až po laminátové podlahy. Kromě prodeje poskytují také veškeré služby jako pokládku, renovaci a ošetření podlah.

Související články
Ušetřete si čas i nervy
Ušetřete si čas i nervy

Pokud se podnikatel obává, že by mohl v některé účetní operaci udělat chybu, může veškerou agendu svěřit do rukou odborníků. Nebo si jen zajistit dohled nad svým pracovníkem. Firma tak získá jistotu, že se v budoucnu nevyskytne žádný problém.


Daňový audit – daně z příjmu a daně z přidané hodnoty s kanceláří v Praze
Daňový audit – daně z příjmu a daně z přidané hodnoty s kanceláří v Praze

Účetnictví a daňové poradenství patří k žádaným službám, které využívá spousta firem a živnostníků. Důležitá je nejen profesionalita, ale také bezchybné zpracování se zárukou kvality a odborného zpracování. Pokud hledáte služby v této oblasti od profesionálů na míru, tak využijte služby společnosti SPOROS Consulting s.r.o. s kanceláří v Praze.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty
Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.