Ú.D.P. Olomouc, s.r.o.


Náves Svobody 35/47, Olomouc - Holice 779 00
Ú.D.P. Olomouc, s.r.o. je účetní firma, která je ve svém oboru specialistou již od roku 1990. Zaměřujeme se na vedení a zpracování účetnictví, daňové evidence, mezd a DPH včetně vzdáleného účetnictví. Přenechejte veškeré papírování odborníkům!

Naše účetní služby poskytujeme nejen pro obchodní společnosti a neziskové organizace, ale také pro osoby samostatně vydělečně činné a pro společenství vlastníků bytů či jednotek.

Na co se zaměřujeme:
- návrhy nejefektivnějšího způsobu vedení účetnictví
- vedení účetnictví a daňové evidence
- zpracování mezd, personalistiky, daňových přiznání
- jednorázové i dlouhodobé zpracování daňových přiznání
- účetnictví on-line
- možnost používání elektronických vstupů i výstupů
- zastupování na úřadech
- ochranu informací
- poradenská činnost (účetní a daňové poradenství)
- kontrola práce našich účetních.

Účetní služby zpracováváme v informačním systému Pohoda:
- na vlastním serveru (klietni se mohou připojit prostřednictvím vzdáleného přístupu)
- na serveru klienta (z vlastní kanceláře prostřednictvím vzdáleného přístupu) .

Pro práci a jednání používáme prostory vlastní kanceláře, ale také si rádi sjednáme schůzku v sídle nebo provozovně klienta.

Produkty
  • podvojné účetnictví, účetní doklady, daňová evidence, daně a výkazy, výpočet mzdy, realizace auditů

Ubytovna Jamajka Zábřeh, dlouhodobé ubytování hotelového typu, ubytovna pro dělníky, pracovníky.

Ubytovna Jamajka Zábřeh, dlouhodobé ubytování hotelového typu, ubytovna pro dělníky, pracovníky

Nosné ocelové konstrukce Olomouc, výroba svařenců, opracování, lakování a montáž.

Nosné ocelové konstrukce Olomouc, výroba svařenců, opracování, lakování a montáž

Související články
D&D International: Daňové přiznání a mzdové účetnictví zvládneme za vás

D&D International, s.r.o.

D&D International: Daňové přiznání a mzdové účetnictví zvládneme za vás

Nevíte si rady s účetnictvím? Děsí vás daňové přiznání? Se vším vám pomůže společnost D&D International s.r.o., která zajišťuje vedení účetnictví pro malé a střední podniky. Postaráme se o jednoduché i podvojné účetnictví, mzdové účetnictví, daňovou evidenci, DPH, personalistiku i daňové přiznání. Nechte účetní záležitosti své firmy na nás!


Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu

Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

Auditorské a certifikační služby z oblastí oblasti techniky, bezpečnosti, životního prostředí a zdraví pro Vás zajistí společnost DEKRA Certification - přední světový poskytovatel těchto služeb. Její zkušenosti se vztahují na systémy řízení, jakož i testování a inspekci. Dále nabízí personální certifikace, rozvojové programy a specializovaná školení.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.


Komplexní ekonomické a účetní služby

Premisoft, s.r.o.

Komplexní ekonomické a účetní služby

Hledáte partnera v oblasti zpracování účetnictví? Potřebujete poradit se zpracováním mezd nebo na to zkrátka nemáte čas ani lidi, kteří by tuto službu vykonali? Pak se obraťte právě na naši firmu, která nabízí komplexní řešení těchto problémů.


Firemní články
Změna účetní firmy může mít zásadní vliv na výsledky vaší práce

Změna účetní firmy může mít zásadní vliv na výsledky vaší práce

Volba pečlivé a spolehlivé účetní firmy hraje zásadní roli pro vaše podnikání. Je proto dobré zamyslet se, je-li vaše aktuální účetní firma, která vám účetnictví či daňové poradenství vykonává, ideální. Dobrá komunikace, spolehlivost, rychlost a přesnost je pro úspěch či neúspěch ve vašem podnikání zásadní. Pokud nejste spokojeni, přechod k nové účetní firmě pro vás bude novým začátkem. Společnost Ú.D.P. Olomouc s.r.o. je na přechod od jiných firem zvyklá a ví, jak postupovat.


Kvalitní zpracování daňového přiznání FO i právnických osob Olomouc

Kvalitní zpracování daňového přiznání FO i právnických osob Olomouc

Hledáte-li spolehlivou účetní firmu, která vám zajistí profesionální a především kvalitní zpracování daňového přiznání pro fyzické i právnické osoby, tak se obraťte na firmu Ú.D.P. Olomouc, s.r.o., která je v tomto oboru specialistou již od roku 1990. Naše účetní kancelář vám poskytne jak jednorázové, tak i dlouhodobé zpracování daňového přiznání. Pro naši práci používáme moderní postupy, při kterých využíváme elektronických vstupů i výstupů. Co umíme: - zpracování všech druhů daňových přiznání - vedení účetnictví a daňové evidence - zpracování mezd a personalistiky - zastupování na úřadech a další. Chcete-li nejefektivnější způsob vedení účetnictví, tak přenechejte veškeré papírování odborníkům a věnujte se tomu co vás baví.


Účetní firma Olomouc - vedení, zpracování daňové evidence, DPH, mezd

Účetní firma Olomouc - vedení, zpracování daňové evidence, DPH, mezd

Základem pro vaše úspěšné podnikání je především výběr spolehlivé a pečlivé účetní firmy, která se vám postará o vedení a zpracování daňové evidence, DPH i mezd včetně ochrany všech informací. Proto je zde účetní firma Ú.D.P. Olomouc, s.r.o., která vám vše zařídí. Své služby v účetnictví poskytujeme pro osoby samostatně výdělečně činné, obchodní společnosti, neziskové organizace a společenství vlastníků bytů. Co vám zajistíme: - vedení a zpracování účetnictví, daňové evidence, všech druhů DPH, mezd, personalistiky - zastupování na úřadech - poradenství. Naše účetní firma Ú.D.P. svým klientům vždy navrhneme nejefektivnější způsob vedení účetnictví.