Unifin Praha, s.r.o.


č.p. 33, Libeř 252 41
Stavební činnost, práce:
- sádrokartonové konstrukce
- minerální podhledy
- rekonstrukce
- malířské, tapetářské a lakýrnické práce

Produkty
  • nátěry a malby, výmalba interiérů, aplikace tapet, nátěry venkovních ploch, malířství a natěračství, škrábání maleb
  • sádrokartonové příčky a podhledy, stěny ze sádrokartonu, montáž sádrokartonů, sádrokartonové konstrukce, služby sádrokartonáře
  • sanace soklů, zateplení objektů, výměna oken a dveří, úspora energie, oprava střech, modernizace rodinných domů


Související články
Profesionální služby malování a natírání ve Vyškově - Zdeněk Vrána

Zdeněk Vrána

Profesionální služby malování a natírání ve Vyškově - Zdeněk Vrána

"Hledáte zkušené malíře a natěrače? Jste tu správně – nabízíme malování a natírání všech typů povrchů za výhodné ceny." S 15letou praxí nabízíme malířské a natěračské služby, které splní všechny vaše požadavky. Pracujeme 7 dní v týdnu za stále stejné ceny, ať už je to pracovní den, víkend nebo svátek. Naše práce zahrnuje nejen malování a natírání, ale také profesionální poradenství a následný úklid, abyste se mohli těšit z krásného a čistého prostoru.


Realizujte své stavební sny s firmou Stavby RS-mont s.r.o. z Napajedel – Kvalita a profesionalita na prvním místě

Stavby RS-mont s.r.o.

Realizujte své stavební sny s firmou Stavby RS-mont s.r.o. z Napajedel – Kvalita a profesionalita na prvním místě

Stavební firma Stavby RS-mont s.r.o. se sídlem v Napajedlech nabízí široké spektrum stavebních služeb od výstavby rodinných domů na klíč až po rekonstrukce bytů a bytových jader. Firma zajišťuje realizaci staveb v různé fázi rozpracovanosti, včetně kompletních dodávek na klíč. Mezi jejich hlavní specializace patří monolitické konstrukce, stropy, základy, tesařské a elektrikářské práce. S dlouholetými zkušenostmi a odborností poskytují profesionální a spolehlivé služby pro všechny typy staveb.


Co je to autorizace ve stavebnictví?

Stavby Nisa, s.r.o.

Co je to autorizace ve stavebnictví?

Autorizace ve stavebnictví je proces certifikace, kdy odborný orgán potvrzuje kvalifikaci a schopnost stavební firmy splnit všechny relevantní technické a legislativní požadavky. Tento proces zahrnuje ověření odborných znalostí a dovedností a pravidelné kontroly kvality prováděných prací.


Čistá fasáda vašeho domu pro lepší vzhled a zdravější životní prostředí

VPM solutions s.r.o.

Čistá fasáda vašeho domu pro lepší vzhled a zdravější životní prostředí

Pokud hledáte profesionální služby v oblasti čištění střech a fasád bytových a panelových, domů, Kolora.cz je tu pro vás. Firma se specializuje na širokou škálu výškových prací, včetně čištění a nátěrů střech a fasád pro bytové domy, panelové domy, průmyslové haly a podobně. Díky využití moderních technologií a ekologicky šetrných prostředků dosahuje výborných výsledků, které nejen zlepšují vzhled budov, ale také přispívají ke zdravějšímu životnímu a pracovnímu prostředí.