CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

servis@autosluzbyjanousek.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 777 655 229

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Na Lánech 1106/14
Havířov - Bludovice 736 01

Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. Havířov

Autoservis a autolakovna Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. provádí veškeré opravy motorových vozidel, dále karosářské, mechanické, lakýrnické práce i přestavbu vozů na etanol. Používáme kvalitní náhradní díly a lakovací materiály. Také prodáváme barvy, autolaky, ruční elektronářadí a příslušenství pro lakovny značek NEXA AUTOCOLOR, 4CR, QUICKLINE, 3M, MaxMeyer.

Provozujeme autolakovnu, autokarosárnu, provádíme automechanické práce. Máme bohaté zkušenosti s geometrií, servisem a opravou autoklimatizací, tak s i výměnou čelních skel či diagnostikou. Provozujeme pneuservis, kde se na nás zákazníci obrací také s montáží tažného zařízení, zamykání zpátečky, defend-lock, pin-lock, medvěd-blok, autoalarmu, autorádia, opravou autoelektro. Poskytujeme k prodeji autodoplňky.

Jsme autorizovaný prodejce kompresorů, rozvodu stlačeného vzduchu SCHNEIDER. Zajišťujeme prodej ručního elektronářadí Festool, Protool, vybavení lakoven - konkrétně stříkací pistole, brusky, lakýrnické stojany, infrazářiče, lakovací boxy SAIMA, myčky stříkacích pistolí, destilační zařízení čištění acetonu, lis na plechovky a papír, barvy, laky, plniče, tužidla, ředidla, tmely, brusivo, filtry, hoblíky, pneumatické nářadí, pelouchy, ochranné nátěry, maskovací fólie, lepící pásky, základy, plniče, ochranné pomůcky.

Jsme také autorizovaný prodejce SIA, 3M, Festool, Sata, Devilbiss, Herkules, RosAuto.

Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. Havířov je smluvní partner pojišťoven, zajišťujeme opravu vozidel z povinného a havarijního pojištění.
Zapůjčení náhradního vozidla z povinného ručení poskytujeme zdarma, odtahová služba je k dispozici na tel. 608755228.


Jako maloobchod a velkoobchod, zajišťujeme distribuci pro autolakovny. Dodáváme autolaky NEXA AUTOCOLOR, MaxMeyer, Selemix, 4CR, QUICKLINE, 3M, SIA, FESTOOL, SATA, FINIXA Chemolak, Aquabase, Turbo Plus a náhradní díly na osobní automobily. Jsme partnerem AUTO KELLY.

Jsme specializovaný obchod pro autolakovny, kde najdete vše potřebné pro vybavení lakoven, autolaky, ochranné pomůcky, brusivo, leštění, maskování, ruční nářadí, infrazářiče, kompresory, stříkací pistole, lakovací boxy.

Také zajišťujeme přestavby vozů na etanol značka ASTES E85.

moreless
Katalog firem

Autoelektrikářské práceAutoklempířské práceAutolakýrnické práceKompletní opravy autMotorová vozidla osobníOdtahová službaPneuservisyStroje pro autoservisy a pneuservisyAutoskloAutodíly a autopříslušenství

SLOGAN: Partner pro Vaše auto

Štítky: autolaky, autolakovna, autoservis, barvy, laky na auto NEXA AUTOCOLOR, 4CR, QUICKLINE, 3M, MaxMeyer

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Lakýrnické práce – opravy laku, lakování havarovaných vozidel v moderní autolakovně

Lakýrnické práce – opravy laku, lakování havarovaných vozidel v moderní ...

Opravy laku, lakování nových i opravovaných částí karosérií havarovaných vozidel zajišťuje firma Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. z Havířova. Provádíme veškeré lakýrnické práce v moderní autolakovně.

Výměna oleje v automatické převodovce s kontrolou autobaterie zdarma - profesionální autoservis

Výměna oleje v automatické převodovce s kontrolou autobaterie zdarma - ...

Využijte profesionály z autoservisu Autoslužby JANOUŠEK, kde Vám zajistí výměnu oleje v automatické převodovce a zajistí kontrolu autobaterie zdarma! Přijeďte nás navštívit do Havířova blízko Ostravy.


FIREMNÍ ČLÁNKYKontakty

Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. Havířov
Na Lánech 1106/14
Havířov - Bludovice 736 01
GPS: 49°45′43.7″ N, 18°25′29.14″ E

49°45′43.7″ N, 18°25′29.14″ E

QR kód firmy Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. Havířov

Autolaky JANOUŠEK
Na Lánech 1106/14
Havířov-Bludovice 736 01
GPS: 49°45′43.7″ N, 18°25′29.14″ E

49°45′43.7″ N, 18°25′29.14″ E

QR kód firmy Autolaky JANOUŠEK
WEBOVÁ STRÁNKA Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. Havířov
Adresa

Adresa

Na Lánech 1106/14
Havířov - Bludovice 736 01

servis@autosluzbyjanousek.cz
+420 777 655 229

Kontaktujte nás

captcha