Auto Toman, s.r.o.
Autosalón Škoda Havířov
Prodej nových vozů ŠKODA, nabídka financování včetně pojištění automobilu

Přijďte si vybrat nový automobil do autosalonu společnosti AUTO TOMAN, která je smluvním obchodním partnerem ŠKODA AUTO a.s. v Havířově. Nabízíme modely Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Superb, Karoq, Kodiaq, které zaručují bezpečnost, funkčnost a komfort. Vlastníme certifikát Osvědčený dodavatel.

Prodej nových vozů ŠKODA - AUTO TOMAN Havířov

Nabídka modelů vozů Škoda - Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Superb Karoq, Kodiaq

Autosalon AUTO TOMAN připravuje pro své zákazníky akční nabídky s výraznou slevou na vybrané modely automobilů Škoda. Ať už máte v plánu výběr menšího vozu Citigo, Fabia nebo středně velkého automobilu Škoda Octavia, Rapid, Superb či suv Karoq a Kodiag, tým pracovníků našeho autosalonu je připraven Vám poskytnout ty nejlepší služby.

Prodej nových automobilů značky Škoda


Vyberte si výhodné financování vozu Škoda – úvěr, leasing včetně pojištění

Součástí našich komplexních služeb je i poradenství při výběru a financování nového vozu Škoda. Společně vybereme způsob financování, který Vám bude vyhovovat. Vyřídíme zprostředkování úvěru pro ŠkoFIN nebo jiné úvěrové společnosti. Nabízíme i leasing, zpětný leasing, pojištění a přihlášení vozů do Registru vozidel.


Předváděcí a testovací jízdy ve vozech Škoda autosalonu AUTO TOMAN

Uvažujete o koupi nového automobilu značky Škoda a ještě váháte, který model by byl pro Vás ten pravý? Domluvte si v našem autosalonu AUTO TOMAN termín testovací jízdy, vyzkoušíte model vozu Škoda, který Vás nejvíce oslovuje a zkušební jízdou si ověříte, pro který se nakonec rozhodnete.

Předváděcí a testovací jízdy ve vozech ŠkodaProdej automobilů Škoda

Prodej automobilů Škoda

Prodej nových vozů ŠKODA, nabídka financování včetně pojištění automobilu

Ojeté vozy

Ojeté vozy

Výkup a prodej ojetých automobilů s financováním – autobazar Havířov

Autoservis ŠKODA

Autoservis ŠKODA

Autoservis ŠKODA Havířov, prodej náhradních dílů, opravy a údržba vozidel