Zdravá pecka s.r.o.


Legionářská 1090/11, Olomouc 779 00
Zdravá pecka s.r.o. je bistro restaurant s pozitivním přístupem a dobrou náladou.

Jsme nevšední rodinné bistro s kvalitní domácí stravou a příjemnou atmosférou.

Proč právě Zdravá pecka?
Sami milujeme zdravý životní styl a dbáme o to, abychom jedli nutričně vyvážené jídlo. Tak, jak se staráme o sebe, se chceme starat i o naše zákazníky, s láskou a rádi.

A co víc – ze stálé nabídky teplých pokrmů, snacků, koláčků a laskomin si u nás vybere opravdu každý, ať už jste vegetariáni, masožrouti, nebo máte různá dietní omezení – za to vám osobně růčí náš majstr šéfkuchař Víťa.

Naše jídlo se připravuje vždy čerstvé, převážně ze sezónních a lokálních potravin a dbáme na to, aby bylo vždy maximálně zužitkováno, neradi plýtváme a jídlem už vůbec ne.

Milujeme děti a nejen ty naše, tak se nebojte přijít s vaší drobotinou, bude jim u nás nejen chutnat, ale určitě si i rádi pohrají v dětské herně plné hraček pro malé i velké.

Produkty
  • denní menu, hotová jídla, výběr polévek, regionální speciality, zahraniční kuchyně, italská kuchyně, výběr předkrmů, výběr hlavního jídla, výběr dezertu


Související články
Ubytování v rodinném penzionu v blízkosti města Třeboně

Roman Matějka - Penzion u Třeboně

Ubytování v rodinném penzionu v blízkosti města Třeboně

Pokud hledáte místo, kde si odpočinete od shonu a stresu každodenního života, nechte se zlákat kouzlem Penzionu u Třeboně. Tento rodinný penzion se nachází v malebné obci Břilice, v srdci jihočeských rybníků, a poskytuje komfortní ubytování, vynikající kuchyni a spoustu možností, jak si užít přírodu i kulturu.


Hotel Paramon - relaxace v srdci Jeseníků

Hotel Paramon

Hotel Paramon - relaxace v srdci Jeseníků

Hledáte klidné a pohodlné ubytování v srdci Jeseníků? Hotel Paramon je tou pravou volbou pro vás. Nabízí komfortní pokoje a chatky, vynikající stravování, služby a aktivity pro relaxaci i aktivní odpočinek.


Hotel AVANTI****, ideální místo pro vaše konference či firemní akce v Brně

Hotel AVANTI****

Hotel AVANTI****, ideální místo pro vaše konference či firemní akce v Brně

Pokud hledáte místo pro vaši příští konferenci, firemní akci, setkání nebo školení, měli byste se podívat na Hotel AVANTI****. Tento moderní čtyřhvězdičkový hotel v Brně vám nabízí nejen komfortní ubytování, ale také moderní konferenční sály, které splní vaše očekávání. Pro své hosty poskytuje širokou škálu služeb a vybavení, včetně wellness centrum s bazénem, saunou a fitness, parkováním zdarma nebo 24hodinovou recepci.


Komfortní ubytování v moderně vybavených pokojích v historickém městě Telč

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Komfortní ubytování v moderně vybavených pokojích v historickém městě Telč

Pokud hledáte ubytování v historickém a romantickém městě Telč, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je výbornou volbou bezbariérový Hotel Antoň, jež nabízí komfortní a moderní pokoje, stylovou restauraci a možnost pořádání firemních akcí nebo oslav. Nachází se v centru Telče na klidném a dobře přístupném místě s napojením na různé turistické a cyklistické trasy. Disponuje 43 pokoji (96 lůžek) různých kategorií, které jsou vybaveny satelitní TV, bezplatným Wi-Fi, hypoalergenním ložním prádlem a prostornou koupelnou. Některé pokoje mají také soukromou terasu s proskleným zastřešením i stěnami.


Firemní články
Bistro restaurant Zdravá pecka s.r.o., zdravá strava, zdravý životní styl, domácí strava - Olomouc

Bistro restaurant Zdravá pecka s.r.o., zdravá strava, zdravý životní styl, domácí strava - Olomouc

Rodinné bistro restaurant Zdravá pecka s.r.o. v Olomouci nabízí kvalitní a vždy čerstvou domácí stravu.