ALP ecology s.r.o.


Zborovská 1910/4, Ostrava - Moravská Ostrava 702 00
Společnost ALP ecology s.r.o. se sídlem v Ostravě a působností v České i Slovenské republice, se již od roku 2000 specializuje na výrobu, aplikaci a distribuci prostředků pro neutralizaci pachů. Neutralizéry, které firma ALP ecology s.r.o. vyváží do několika zemí EU, nacházejí uplatnění ve zdravotnictví, průmyslu i domácnostech, přičemž všechny likvidátory jsou testovány a schváleny Státním zdravotním ústavem v Praze.
V sortimentu společnosti ALP ecology s.r.o. najdete tyto ekologicky nezávadné, nealergické a lidskému zdraví neškodící produkty:

Likvidátor pachu ALP Zdravotnictví

- efektivní při odstraňování pachů při péči o pacienty ve zdravotnických zařízeních
- vhodné na WC, použité pleny, sběrné pytle s odpadem, ložní prádlo, kontaktní plochy i ovzduší
- vůně: citron, australská borovice, vanilka, len, talc, květy, levandule
- balení: 500ml, 1000ml, 5000ml

Likvidátor pachu ALP Professional

- efektivní při odstraňování pachů v gastronomii, hotelnictví, kulturních a sportovních zařízeních, domácnostech
- vhodný pro odpadové hospodářství, úklidové činnosti, mobilní toalety
- spolehlivě likviduje pachy po kouření, vaření či z odpadů
- neškodí enzymům a bakteriím používaným v odpadech
- vůně: citron, australská borovice, vanilka, len, talc, květy, levandule
- balení: 500ml, 1000ml, 5000ml

Likvidátor pachu ALP Zvířata

- efektivní při odstraňování pachů v domácnostech se zvířaty, ve veterinárních stanicích, v profesionálních a stájových chovech
- vhodný do pelíšků, na čalounění, přepravky, molitany, koberce, sedačky, podlahy, do čekáren, operačních sálů, kotců či kafilerních boxů
- vůně: citron, australská borovice, vanilka, len, talc
- balení: 100ml, 215ml, 500ml, 1000ml, 5000ml

Likvidátor pachu ALP Domácnost

- efektivní při odstraňování pachů v domácnostech z vaření, spálenin, lednice, hniloby, plísně, odpadkových košů, toalet či po kouření
- vůně: citron, australská borovice, len, květy
- balení: 100ml, 215ml

Likvidátor pachu Obuv

- efektivní při odstraňování pachů ve všech typech obuvi
- balení: 100ml, 215ml

Likvidátor pachu ALP Textil a oděvy

- efektivní při rychlém odstraňování pachů z obleků, kabátů a jiných oděvů od cigaretového kouře, jídla apod.
- vůně: citron, len
- balení: 100ml, 215ml

V rámci internetového obchodu Alpík.cz Vám společnost ALP ecology s.r.o. nabízí široký výběr kosmetiky a drogerie z přírodních surovin:

- dezinfekce, bazénová bezchlórová dezinfekce, čistící a úklidové prostředky, čištění koberců, prací prostředky, přípravky na nádobí, odpady a septiky
- dekorativní kosmetika, deodoranty, parfémy, péče o obličej, zuby, tělo, vlasy, ajurvédská kosmetika, konopná léčivá kosmetika, dámská hygiena, éterické oleje, vonné tyčinky, slunce a opalování, čaje, kávy, koření, oleje, sladkosti

Další produkty a služby
  • kosmetika, parfémy, sprchové gely a mýdla, drogistické zboží, čisticí prostředky, výrobky dentální hygieny

Hubení hlodavců, hmyzu, mikroorganismů, Olomouc.

Hubení hlodavců, hmyzu, mikroorganismů, Olomouc

Kosmetický salon Sakura, to nejlepší, co můžete Vaší pleti dát.

Kosmetický salon Sakura, to nejlepší, co můžete Vaší pleti dát

Související články
S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

ABENA

S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

Tyto inkontinenční pomůcky potřebují většinou starší lidé, proto se často jedná o pleny pro dospělé lidi. Někteří z uživatelů už nevědí nic o okolním světě, vůbec si jej neuvědomují nebo jsou ležícími pacienty. Jiní si ještě svou podstatu velice dobře uvědomují, a proto se jim snažíme zlepšit jejich život.


Rychlejší a odolnější povrch díky nitro barvám firmy DUMAG barvy Opava

DUMAG barvy s.r.o.

Rychlejší a odolnější povrch díky nitro barvám firmy DUMAG barvy Opava

Nitro barvy byly trošku na ústupu a místo nich se využívaly spíše dvousložkové barvy. Nyní se ale nitro barvy vracejí, spotřebitelé je znají a jsou s nimi spokojení. Jejich hlavní výhodou je rychlost zasychání a nižší cena. Nitro barvy pořídíte v prodejně DUMAG barvy s.r.o. Opava, kde najdete i další různé barvy a laky.


Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Dovolujeme si Vám představit podlahu, která je díky své vysoké odolnosti vhodná prakticky pro jakoukoliv místnost Vašeho domu, bytu či kanceláře. Využít ji můžete jak v případě nové podlahy, tak při renovaci podlah, neboť vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn jsou tenké a flexibilní, a tak je můžete snadno položit na jakoukoliv stávající rovnou podlahu, aniž byste ji museli složitě a nákladně odstraňovat. Dojem z této podlahy bude vždy špičkový, zvláště proto, že si ji můžete vybrat přesně podle svého vkusu a fantasie...


Přípravky značky BOCHEMIT ochrání dřevo proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním

BOCHEMIT přípravky na ochranu dřeva

Přípravky značky BOCHEMIT ochrání dřevo proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním

Dřevo stále hraje velkou roli při stavbách domů. Zejména, pokud se jedná o klasické rodinné domy. Dřevo se používá na schody, okna, konstrukce krovů. Posledním trendem je i kompletní dřevostavba. Dřevo se však musí chránit před škůdci, plísněmi a dřevokaznou houbou.


Další produkty a služby
Likvidátor pachu: provoňte opět váš dům či byt

Likvidátor pachu: provoňte opět váš dům či byt

Domácí mazlíčci jsou našimi společníky, kteří nám po většinu času společného soužití dělají radost. Jsou součástí rodiny, ve které žijí, sdílí s námi společný prostor. A právě to může být někdy nad naše síly – udržet domov natolik čistý a udržovaný, aby se v něm lidé i jejich zvířata cítili dobře. I když jsou zvířata vašimi miláčky, odstranit jejich pachy může být nadlidský úkol. Navíc tak, aby vše bylo šetrné jak k vaší rodině, tak ke zvířatům. Na přírodní bázi je založen Likvidátor pachu, který není jen osvěžovačem vzduchu, ale naopak – všechny pachy dokonale pohltí, přitom nezatěžuje životní prostředí a je vhodný i pro alergiky.


E-shop, prodej eko drogerie, bio kosmetika, Ostrava

E-shop, prodej eko drogerie, bio kosmetika, Ostrava

Internetový obchod Alpik.cz společnosti A.L.P. ecology, s.r.o. pro Vás připravuje široký sortiment přírodní kosmetiky a drogerie předních světových výrobců. Trápí Vás alergie, kožní problémy či rádi používáte ekologické a lidskému zdraví neškodné přípravky a potraviny? Pak právě pro Vás máme řešení! V e-shopu Alpik.cz a naší kamenné prodejně je pro Vás připraveno více než 3 500 položek zboží, od čisticích prostředků, přes vlasovou a pečující kosmetiku až po vybrané biopotraviny. Pro Vaši maximální spokojenost Vám vybrané zboží dopravíme již od 33,-Kč, a to jak v rámci České, tak i Slovenské republiky. Dbejte o své zdraví s přírodními produkty, které naleznete na e-shopu www.alpik.cz, nebo které si můžete osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně na rohu ulic Nádražní a Zborovská. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Přípravek na odstranění zápachu z obuvi, botů Ostrava, e-shop

Přípravek na odstranění zápachu z obuvi, botů Ostrava, e-shop

Společnost A.L.P. ecology, s.r.o. se specializuje na výrobu, aplikaci a distribuci přípravků na odstranění zápachu z obuvi. Likvidátory pachu jsou ekologicky nezávadné, nealergické a lidskému zdraví neškodné, najdou si tak spokojené uživatele i v řadách těch, kteří preferují eko-produkty na přírodní bázi. Prostředek na neutralizaci zápachu z bot bez obsahu škodlivých chemických látek efektivně rozkládá pachové složky a přináší Vám tak řešení při těchto nepříjemných problémech. V internetovém e-shopu www.alpik.cz zakoupíte Likvidátor pachu z obuvi ve 100ml a 215ml balení s rozprašovačem, jenž Vám umožní rovnoměrnou aplikaci přímo do obuvi. Chcete-li si výrobky prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži, navštivte naši prodejnu v Ostravě, kde na Vás čeká tým kvalifikovaných pracovníků, kteří udělají maximum pro Vaši spokojenost.


Přírodní, rostlinné, bio barvy na vlasy Henna Ostrava, e-shop

Přírodní, rostlinné, bio barvy na vlasy Henna Ostrava, e-shop

Společnost A.L.P. ecology, s.r.o. Vám prostřednictvím svého internetového e-shopu www.alpik.cz nabízí přírodní, nealergické bio barvy na vlasy vyrobené z Henny. Toužíte po krásných vlasech s bohatým barevným odstínem, ale chcete předejít jejich zbytečnému ničení při použití běžných barev obsahujících nejrůznější chemikálie? Je Vaše pleť alergická a proto musíte při barvení vlasů volit šetrnější metody? Pro všechny z Vás je tu přírodní kosmetika zaměřená na péči o Vaše vlasy - Henna. Tato orientální bylina obsahuje výživné látky, které vlasům dodají pevnost, lesk, zdraví a přirozenou krásu. Zabraňuje jejich třepení, vypadávání a zamezuje nadměrnému maštění pokožky a tvorbě lupů. Henna jako rostlinné barvivo dokáže Vaše vlasy zbarvit např.medovým, měděným či mahagonovým nádechem, který jim vydrží až několik týdnů. Objevte i Vy vynikající vlastnosti Henny, která je skvělá nejen pro barvení, ale také pro regeneraci vlasů a při alergiích kůže a nemocech vlasů.