Wood Cité, s.r.o.
Úsporné vytápění díky ekologickému palivu, palivové dřevo, dřevěné brikety, odřezky a odkory

Ceny energií se neustále zdražují, a je tak proto na čase sáhnout po efektivnějším zdroji tepla! Společnost Wood Cité, s.r.o. má širokou nabídku dřevěného paliva, jako je štípané dříví, dřevěné brikety, odřezky a odkory, které je nejen levné a efektivní, ale zároveň šetří životní prostředí a vyniká vysokou výhřevností.

Dřevěné brikety od společnosti Wood Cité, s.r.o. Uherské Hradiště

Palivové dřevo jako efektivní a ekologický zdroj tepla, který šetří životní prostředí

Ceny energií v dnešní době stále stoupají a topení dřevem se stává efektivnějším zdrojem tepla! Nejen, že je palivové dřevo příznivé pro Vaši peněženku, ale je také ekologické a nezatěžuje životní prostředí, má vysokou výhřevnost a získává si tak stále větší oblibu. Dodáme Vám jak suché štípané dříví, tak i dřevo ve formě odřezků – tvrdé z jatoby a akátu, a měkké z boru.

Nabídka palivového dřeva


Dřevěné brikety vhodné do všech druhů kamen, krbů a kotlů, způsob vytápění s vysokou výhřevností

Zima je za dveřmi a více než venku, trávíme čas doma v teple. Udělejte si proto zásoby topiva na zimu - jsme dodavatelé dřevěných briket, které jsou vhodné do všech druhů kamen, krbů i kotlů, přičemž nejefektivnější spalování dosahují v kotlích na dřevoplyn. Vybrat si můžete tvrdé brikety z jatoby a akátu, nebo měkké brikety z boru. Doba žhnutí dřevěných briket se pohybuje okolo 3 – 5 hodin. Tato doba je ovlivněna kvalitou slisování, druhu topeniště a množství přiváděného vzduchu. Právě dostatek kyslíku je důležitý pro zapálení, a pro samotné spalování je důležitá regulace vzduchu. Dřevěné brikety mají vysokou výhřevnost a stanou se tak efektivním zdrojem tepla!

Dřevěné brikety


Odkory vzniklé při pořezu kulatiny, levný a efektivní zdroj tepla

Kromě štípaného dřeva a briket, máme v nabídce další efektivní materiál pro topení – odkory. Ty vznikají při pořezu kulatiny a hodí se skvěle jako palivo. Vybrat si můžete odkory z akátu nebo jatoby. Dodáváme je v balících po cca 150 – 200 kg. Připravte se na zimu díky naší nabídce dřevěného paliva.

Odkory na topeníPalivové dřevo, dřevěné brikety

Palivové dřevo, dřevěné brikety

Úsporné vytápění díky ekologickému palivu, palivové dřevo, dřevěné brikety, odřezky a odkory

Dřevěné fasády

Dřevěné fasády

Dřevěné fasády, dřevo upravené technologií Thermowood, dlouhá životnost a skvělé tepelně izolační vlastnosti

Dřevěné palubky a plotovky

Dřevěné palubky a plotovky

Dřevěné plotovky, obkladové a podlahové dřevěné palubky, skvělý design a jedinečné vlastnosti dřeva