Dřevěné fasády upravené technologií Thermowood, dlouhá životnost a tepelná izolace

Už Vás nudí vzhled Vašeho domu? S tím Vám pomůže společnost WOODCMTE, s.r.o., která realizuje dřevěné fasády, které oživí každý dům a dodají mu svěží a moderní vzhled. Vyberte si z mnoha odstínů, včetně dřeva za použití technologie Thermowood, která zajistí skvělé tepelně izolační vlastnosti a dlouhou životnost.

Dřevěné fasády Thermowood Zlín realizuje společnost WOODCMTE, s.r.o.

Dřevěné fasády, řešení pro kvalitní izolaci a oživení designu Vašeho domu

Stavíte či rekonstruujete dům, a přemýšlíte čím ho oživit? Pak Vás jistě zaujmou dřevěné fasády, které jsou velice moderní, i ve spojení s kamenem, sklem, kovem a dalšími materiály. Váš dům tak získá jedinečný vzhled. Dřevěné fasády, které realizujeme, mají kromě moderního designu i plno dalších výhod. Nejen že mají perfektní tepelně a zvukově izolační vlastnosti, ale také skvěle odolají povětrnostním vlivům i plísním a dřevokaznému hmyzu. Díky těmto vlastnostem se dřevo postará od odvod přebytečné vlhkosti ve venkovních stěnách, o udržení tepla v domě v zimních měsících a o udržení chladnějšího klima v interiéru během léta.

Dřevěné fasády


Thermowood, tepelná úprava dřeva pro zlepšení jeho vlastností a dlouhou životnost

V naší nabídce jste jistě již zaznamenali pojem Thermowood – za ním se skrývá proces tepelné úpravy dřeva evropských dřevin, které používáme při výrobě dřevěných fasád. Díky této úpravě pomocí tepla a páry, při které dochází k odstranění pryskyřice a k rozkladu celulózy, ligninu a hemicelulózy, získá dřevo skvělé vlastnosti, mezi které patří jeho dlouhá životnost, která je u dřevěných fasád Thermowood zajištěna i bez použití ochranných nátěrů. Dřevěné fasády Thermowood vykazují také skvělé tepelně izolační vlastnosti a jsou rozměrově a tvarově stálé.

Dřevěné fasády Thermowood


Nabízené dřeviny a provedení, péče o dřevěné fasády pro zajištění barevné stálosti

Dřevěné fasády nabízíme v mnoha provedeních – vybrat si můžete smrk, Thermowood borovice, akát, západní červený cedr, sibiřský modřín a evropský modřín. U všech odstínů dřevěných fasád, i u Thermowood, ač jejich životnost není závislá na povrchové úpravě, doporučujeme dřevo pravidelně ošetřovat, aby byla zajištěna jeho barevná stálost. Bez povrchové úpravy dřevo přechází časem do odstínu šedé patiny, který však může být v některých případech také designově žádaný. O kompletní nabídce odstínů dřevěných fasád Vás rádi budeme informovat – neváhejte nás kontaktovat. Poskytneme Vám také odborné informace, jak o dřevěné fasády pečovat, abyste docílili dlouhodobého požadovaného odstínu.

Nechte si poradit ohledně dřevěných fasád


PODSTRÁNKY

Palivové dřevo, dřevěné brikety

Palivové dřevo, dřevěné brikety
Úsporné vytápění ekologickým palivem, palivovým dřevem, dřevěnými briketami

Dřevěné fasády

Dřevěné fasády
Dřevěné fasády upravené technologií Thermowood, dlouhá životnost a tepelná izolace

Dřevěné palubky a plotovky

Dřevěné palubky a plotovky
Dřevěné plotovky, obkladové a podlahové dřevěné palubky, skvělý design a jedinečné vlastnosti dřeva
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WOODCMTE s.r.o. Velkoobchod dřevařských výrobků
WEBOVÁ STRÁNKA
WOODCMTE s.r.o.
www.woodcmte.cz
Adresa

Adresa

239
Pašovice 687 56

woodcmte@woodcmte.cz
+420 725 748 856


Najdete nás také zde:

Facebookwww.drevena-mozaika.czARES
captcha