Dřevěné plotovky, obkladové a podlahové dřevěné palubky, skvělý design a jedinečné vlastnosti dřeva

Řešení, jak oživit a zútulnit Váš interiér, přináší společnost WOODCMTE, s.r.o., která se zabývá realizací dřevěných palubek, jak obkladových, tak podlahových. Jistě oceníte jejich skvělé vlastnosti jako lepší tlumení hluku, ochranu zdí před mechanickým poškozením, lepší tepelně izolační vlastnosti a ochranu před vodou a vlhkostí. Najdete u nás i komponenty pro stavbu nového plotu, využijte nabídku dřevěných plotovek a plotových prken.

Zajistěte si útulný domov díky dřevěným palubkám od WOODCMTE, s.r.o.

Obkladové a podlahové dřevěné palubky, jedinečný design a skvělé vlastnosti pro Váš interiér

Dřevo je zkrátka jedinečné – ať svým designem, který je stále moderní, tak i svými vlastnostmi. Oživte proto svůj interiér dřevěnými palubkami. Nabízíme obkladové palubky, které se skvělé hodí především pro obložení stěn a stropů, což oživí nejen design Vašeho interiéru, ale zajistí také lepší tlumení hluku, ochranu zdí před mechanickým poškozením, lepší tepelně izolační vlastnosti a ochranu před vodou a vlhkostí. Základem každého domu je kvalitní podlaha – v naší nabídce najedete také podlahové palubky, které zaručují dobrou pružnost a odolnost vůči poškození. Povrchové úpravy palubek provádíme rakouskými barvami ADLER ve 21 odstínech.

Obkladové a podlahové palubky


Dělení dřevěných palubek do tříd kvality, snadná a rychlá montáž

Podle normy ČSN 492110 dodáváme dřevěné palubky v různých třídách kvality - A, AB, BC a C. Samotná montáž palubek je velice jednoduchá díky systému pero - drážka. Na jedné straně je tzv. pero, které se zasune do drážky v druhém dílci. Tím se docílí pevného spoje, bez vzniku nevzhledných mezer. Při odběru palubek nad 50 m2 Vám zdarma zapůjčíme nastřelovací pistoli. K zapůjčení je v naší provozovně v Uherském Brodě. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit – naši odborníci Vám Vaše dotazy profesionálně zodpoví.

Dělení palubek do tříd kvality


Plotová prkna a plotovky, komponenty pro stavbu dřevěného plotu, který je nadčasový doplněk Vašeho domu

Dřevěný plot je díky svému nestárnoucímu designu skvělým způsobem, jak efektivně ohraničit Váš pozemek a dodat exteriéru Vašeho domu jedinečný vzhled. V naší nabídce najdete dřevěné plotovky a dřevěná prkna, která jsou nezbytná pro stavbu dřevěného plotu. Plotovky a plotová prkna se liší především v provedení - plotovky mají zakulacený horní konec s rovnou spodní částí, zatímco plotová prkna jsou rovná na obou koncích. Plot je první věc, která je na exteriéru domu vidět, měl by zapadat do prostředí Vašeho domu - proto si u nás můžete vybrat z různých délek i dřevin, a to akát, smrk, nebo trop.

Dřevěné plotovky a plotová prkna


PODSTRÁNKY

Palivové dřevo, dřevěné brikety

Palivové dřevo, dřevěné brikety
Úsporné vytápění ekologickým palivem, palivovým dřevem, dřevěnými briketami

Dřevěné fasády

Dřevěné fasády
Dřevěné fasády upravené technologií Thermowood, dlouhá životnost a tepelná izolace

Dřevěné palubky a plotovky

Dřevěné palubky a plotovky
Dřevěné plotovky, obkladové a podlahové dřevěné palubky, skvělý design a jedinečné vlastnosti dřeva
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA WOODCMTE s.r.o. Velkoobchod dřevařských výrobků
WEBOVÁ STRÁNKA
WOODCMTE s.r.o.
www.woodcmte.cz
Adresa

Adresa

239
Pašovice 687 56

woodcmte@woodcmte.cz
+420 725 748 856


Najdete nás také zde:

Facebookwww.drevena-mozaika.czARES
captcha