Zdravpro, s.r.o.


Revoluční 765/19 (vchod z ul. Hradební), Praha 1 110 00
Naše společnost Zdravpro poskytuje naprostý servis našim zákazníkům a to jak z řad zdravotníků tak i z řad pacientů. Na našich webových stránkách Vás budeme stále informovat o novinkách, produktech a službách, které poskytujeme.

Prodejny jsou zásobeny kompletním sortimentem ortopedických ortéz a bandáží firmy DONJOY.

Samozřejmě zajistíme i zboží značek Rehband, Thuasne, Push, Ortika, Ortex, Bauerfeind, Orth-med, Jasper, Dma, Ergon, Ormed, Handicap, aj.

Sortiment:
ortézy DONJOY:
- kotník (hlezenní bandáže, pooperační dlahy
- krční límce, ruka (zápěstí), břicho, záda, koleno (vazová poranění), varozita a valgozita
- patelární a měkké bandáže
- pooperační, ramenní.
.
Tejpovací materiály:
- kinesiotape - náplast uvolňující bolest, tenká, přilnavá
- tensoban - lehký a vysoce tvarově přizpůsobivý, usnadňuje bezbolestné snímání adhezivních obvazů a náplastí, chrání poškozené nebo křehké tkáně

- koupelna / WC - sedačky na vany
- klozetová křesla
- kompresivní punčochy
- ortopedické pomůcky
- měřící přístroje
- inhalátory
- rehabilitace
- obvazové a krycí materiály
- nástroje
- desinfekce
- stomické pomůcky
- péče o nohy
- obuv- dámská, pánská
- pantofle

Pro své zákazníky zajistíme rozvoz objednaného zboží po Praze zdarma.

Další produkty a služby
  • sortiment zdravotních potřeb, bandáže a ortézy, měřicí přístroje, ortopedické a kompenzační pomůcky


Související články
Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Ergona Opava s.r.o.

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Vojtův rehabilitační stůl

Laboratorní a zdravotnická technika

Vojtův rehabilitační stůl

Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.


Tísňová péče pro aktivní i zdravotně omezené seniory

Anděl Strážný, z.ú.

Tísňová péče pro aktivní i zdravotně omezené seniory

Člověk nikdy neví, jakou překážku mu postaví život do cesty. Je proto dobré být ve střehu a umožnit vašemu Strážnému Andělovi, aby vás mohl co nejlépe opatrovat. Začněte využívat služby Strážného Anděla, které se budou podílet na ochraně vašeho zdravotního stavu.


Lokomoční pomůcky

ERILENS s.r.o.

Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.


Další produkty a služby
Zdravotní pomůcky z naší nabídky vás vrátí zpátky do života

Zdravotní pomůcky z naší nabídky vás vrátí zpátky do života

Zdraví je to nejcennější co máme, a proto si ho musíme chránit. Právě s ochranou zdraví vám již řadu let pomáhá prodejna zdravotních potřeb Zdravpro z Prahy. Nabízíme vám kvalitní ortopedické pomůcky, ortézy i další užitečné zdravotní potřeby, které vám pomohou cítit se opět fit.


Prodejna ortopedických pomůcek a potřeb v Praze 7

Prodejna ortopedických pomůcek a potřeb v Praze 7

Ortopedické pomůcky slouží k pohodlnému a co nejpřirozenějšímu pohybu pacienta. Společnost Zdravpro prodává ortopedické pomůcky a potřeby kvalitních značek: - Thuasne - Oppo - DONJOY - Pushna - Otto Bock Nejprodávanější ortopedickou pomůckou jsou ortézy. Jsou určené na různé části těla, jako například na lýtka, kolena, krk, záda, břicho anebo ruce. Prodej ortopedických pomůcek se uskutečňuje na prodejně v Praze 7, Kamenická 18, 170 00, telefonní kontakt: 233 371 418. Otevírací doba je každý všední den od devíti do osmnácti hodin. Nakupte ortopedické pomůcky za více než 500 korun a využijte speciální akci. Rozvoz po celé Praze bude zcela zdarma.


Prodej ortopedických pomůcek Praha

Prodej ortopedických pomůcek Praha

Naše firma Zdravpro, s.r.o. zajišťuje prodej ortopedických pomůcek pro zdravotnická zařízení i pro jednotlivé pacienty. K dispozici jsou různé ortézy a další pomůcky, které zajišťují zdraví, přirozený a co nejpohodlnější pohyb člověka. Ortézy jsou určené na mnoho částí těla, například na břicho, krk, záda, ramena, kolena či na lýtka. Na výběr mnoho různých spolehlivých značek, například: - DONJOY - Otto Bock - Thuasne - Pushna - Oppo Jednotlivé ortopedické pomůcky je možné zakoupit na jedné ze dvou pražských provozoven. - Praha 1 – Poliklinika Revoluční 19 110 15 - Praha 7­ – Kamenická 18, 170 00 V případě nevyhovující vzdálenosti provozoven je možné využít rozvoz po Praze, který je zdarma.


Prodej dámské a pánské zdravotní obuvi Praha

Prodej dámské a pánské zdravotní obuvi Praha

Kvalitní dámská a pánská zdravotní obuv od společnosti Zdravpro, s.r.o. je nezbytnou součástí každého botníku. Díky speciální ergonomii se jedná o klíč ke zdravému chodidlu a také chůzi. Je to nezbytnost, která patří k zdravému životu bez bolestí a jakýchkoliv komplikací. Obuv je nabízena jak pro dámy, tak pro muže. K dispozici jsou také speciální pantofle. Kvalitní značky jsou zárukou dlouhé životnosti. Patří mezi ně: - Rieker - Manitu - Orto+ - Nagaba - Comfortabel - Medistyle - Remonte - Agb Zdravotní obuv je možné osobně vyzvednout a zakoupit na jedné ze dvou prodejen, nacházejících se v samotném centru – v Praze 1 a v Praze 7 na Letné. Po celé Praze je také uskutečňovat rozvoz objednané obuvi, a to zcela zdarma.


Stomické pomůcky pro kojence i dospělé - prodej Praha

Stomické pomůcky pro kojence i dospělé - prodej Praha

Stomické pomůcky jsou naprosto nezbytnou součástí života každého člověka, který má problémy se stomiemi. Významná společnost Zdravpro, s.r.o nabízí prodej stomických pomůcek nejvyšší kvality, které usnadní život postiženého člověka na maximum. Díky složení hmoty StomahesiveR jsou tyto pomůcky užívané jak při ošetřování stomií kojenců, tak i starších lidí. Zajišťují ochranu zdravé kůže okolo samotné stomie. Stomické pomůcky mají nejčastěji funkci jímací, kdy se bezpečně odebírá stolice, případné pachy anebo moč. Používají se mimo jiné i k: - Ošetřování tracheostomií - Jímání sekretů - Ošetřování píštělí Rozvoz veškerých stomických pomůcek po celé Praze zdarma.


Zdravotnické pomůcky a zdravotní obuv pomůžou od bolesti (Praha)

Zdravotnické pomůcky a zdravotní obuv pomůžou od bolesti (Praha)

Zdraví by pro člověka mělo být na prvním místě, ne vždy však slouží stoprocentně. V těchto chvílích vám pomůže firma Zdravpro Praha, která poskytuje kompletní servis svým zákazníkům a to nejen z řad zdravotníků, ale i pacientů. Prodejny jsou zásobeny širokým sortimentem zdravotnických potřeb i zdravotnické obuvi. Společnost nabízí velké množství zdravotnických potřeb, jako jsou ortézy a bandáže od firmy DONJOY. Zakoupit můžete tyto typy: - ortézy na kotník (hlezenní bandáže, pooperační dlahy) - krční límce - ortézy na ruku, zápěstí - na břicho, záda - ortézy na kolena (vazová poranění) - při varozitě, valgozitě - patelární a měkké bandáže U firmy Zdravpro seženete také dva druhy tejpovacích materiálů: - kinesiotape, což je tenká, přilnavá náplast uvolňující bolest - tensoban – lehký a vysoce přizpůsobivý tejpovací materiál, který usnadňuje bezbolestné snímání adhezních obvazů a náplastí, chrání poškozené i křehké tkáně Kromě akutních situací, ve kterých se zdravotní potřeby hodí, můžete preventivně podpořit své zdraví správně zvolenou zdravotní obuví. Zdravpro nabízí tyto typy: - dámská zdravotní obuv(vhodná pro každodenní nošení) - pánská zdravotní obuv (vhodná pro každodenní nošení) - domácí zdravotní obuv - pantofle (hodí se například na přezutí do práce nebo do školy) Zdravpro nabízí i výrobky dalších značek, kterými jsou Rehband, Thuasne, Push, Ortika, Ortex, Bauerfeind, Orth-med, Jasper, Dma, Ergon, Ormed, Handicap, aj. Po Praze navíc garantují rozvoz zboží zdarma.


Ortézy DONJOY prodej Praha

Ortézy DONJOY prodej Praha

Potřebujete ortézu či jinou ortopedickou pomůcku? Tak jste tady u nás správně! Prodáváme ortézy na: - koleno, loket, zápěstí, ruku - krční límce - břicho, záda, stehno, lýtko - kotník, rameno, chladící systémy... Ortéza je zdravotní pomůcka, jejímž úkolem je udržovat vzájemně pohyblivé části těla v pevné poloze. Ortézy se využívají pro fixace kloubů a vazů a nabízejí různé stupně ochrany. U nás v sortimentu najdete ortopedické pomůcky značek DONJOY, Oppo, Otto Bock, Sanomed, Thuasne, Pushna další. Rozvoz zboží po Praze ZDARMA. Naši odborníci Vám rádi s výběrem poradí!