Marie Němečková
Masáže studio Praha


Mánesova 4/813, Praha 2 120 00

Masáže ZDRAVOTNÍ (Sportovní Rekondiční, Dornova/Breussova, Medová, Svíčkou... masáž prostaty), RELAXAČNÍ (Thajská, Horké mušle a Lávové kameny, Čokoládová...), a ENERGETICKÉ (Tantra).
Rituály a relaxace. Dotekové terapie, Lechtání, Reflexní terapie.

Řízená meditace, Kvantové terapie, Reiki, Fast EFT jako metody vlastní sebezdokonalování a osobního rozvoje.
Tipy a Triky v partnerských vztazích a mezilidských vztazích.

Dle klientů a klientek:Kdo vašeho doteků zakusí, chce ho již napořád.


Mé MASÁŽE... jako váš PROŽITEK.


Mé ENERGETICKĚ TERAPIE pro oblast osobního rozvoje a pro řešení mnoha vašich problému.

Mé RELAXACE a RITUÁLY pro omlazení těla.

Mé DOTEKOVÉ terapie pro naprosté uvolnění a odreagování (Lechtání) až po alternativní metody léčby s kořeny v čínské medicíně.

Jsem profesionální certifikovaná masérka od roku 1994. Setkáte se se mnou v mém masážním studiu na Praze 2 Vinohrady. Masáže studio Praha je vaše oáza masáží, rituálů a relaxací, dotekových terapií, meditací i energetických terapií.

Mé masáže jsou pro moje životní cesta, moje naplnění. Jsem osobní masérka - tak to i potvrzují mé klientky a klienti.

Jste muž? Rozmazlím vás při Koňakové masáži. Jste již středního či zralého věku... pak Zdravotní masáž Prostaty je tou správnou prevencí či počáteční léčbou.

Jste žena?  Masáž Horkými mušlemi (rituál Tokoriki), Tělový peeling a masáž celého těla, masáž Lávovými kameny, masáž proti celulitidě a pro formování postavy, rozmazlovací Čokoládová masáž. 

Pro všechny pak zdravotní masáže Dornova metoda a Breussova masáž, Medová masáž detoxikační, Sportovní masáž Rekondiční, Havajská (Lomi Lomi), klasická Thajská masáž protahovací. 
Z masáží relaxačních oblíbené Thajské masáže olejové a  Relaxační masáž.
Mezi energetické masáže pak Tantrické masáže a masáž intimní Relaxační Smyslná pro ženy i muže,

Vrcholem mého masérského mistrovství je Královský rituál Masáže studia, který je učen ženám i mužům.
A také díky plnému zvládnutí práce s energií (Reiki, Shambala, Kvantové terapie), které jsou součástí většiny, ale i Meditací a Terapií, jsou pro vás účinky mých masáží poznatelně lepší a dlouhodobější než jinde.

Ano, zkuste poprvé moji masáž a plně pochopíte. A pokud preferujete PROŽITEK masáže stejně jako její ÚČINEK... mohu být vaše osobní masérka.

Povzbuzuji vás vybranými Bonusy či Akcemi a Slevami. Zvolte Permanentku... a každá vaše 10.masáž je zdarma.

IČ: 62775898
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Marie Němečková

Další produkty a služby
  • masáž a relaxace, emulze a oleje, péče o tělo, druhy masáží, masérské služby

DHL Express (Czech Republic) s.r.o. Mezinárodní expresní přeprava zásilek

Související články
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam
Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam

Cítíte se unaveni, máte špatnou náladu nebo trpíte drobnými či závažnějšími zdravotními obtížemi? Příčinou mohou být geopatogenní zóny a elektrosmog. Jsou zdrojem záření, které negativně působí na všechny živé organismy a je příčinou mnoha zdravotních problémů. Omezit jeho vliv vám pomůže Relaxační centrum Adam.


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada
Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.