COARCHITECTS


K. Čapka 1, Nový Jičín 741 01
Nabízíme architektonické studie novostaveb i rekonstrukcí, komplexní návrhy interiérů, zpracování projektové dokumentace, tvorbu komunitního bydlení z koncepčního, územního a architektonického hlediska, workshopy a semináře o bydlení. Tvoříme soukromý i veřejný prostor.

Další produkty a služby
  • individuální návrhy staveb, animované vizualizace interiérů, návrhy rodinných domů, interiérový design

Eurokam system s.r.o.

Související články
NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

NV Engineering s.r.o.

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.


Pro společnost BODINGER není žádný interiér nerealizovatelný

BODINGER s.r.o.

Pro společnost BODINGER není žádný interiér nerealizovatelný

Pokud se obáváte, že vaše představy o ideálním bydlení jsou natolik netradiční, že jsou vlastně v praxi nerealizovatelné, pak jste zřejmě nenašli tu správnou firmu. Pro ostravskou společnost BODINGER s.r.o. není žádný požadavek klienta nedosažitelným.


Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

DISprojekt, s.r.o.

Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

Když se řekne projekční a architektonická kancelář, ateliér, tak tento pojem by měl na dnešním moderním a náročném trhu zahrnout široké a profesionální spektrum zpracování i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka v oblasti stavby, rekonstrukce a plánování. Projekční a architektonická činnost, která je vedena týmem kvalifikovaných a profesionálních pracovníků s podporou moderní a vyspělé výpočetní a reprografické techniky. Zdá se vám v této oblasti nemožné splnit tolik požadavků najednou? Pro projekční a architektonický ateliér DIS projekt s.r.o. se sídlem v Třebíči a s působností i v dalších regionech je to běžná realita.


Bydlení uprostřed přírody? Mobilní domy a zahradní jezírka od firmy Jezírko Servis

Jezírko Servis

Bydlení uprostřed přírody? Mobilní domy a zahradní jezírka od firmy Jezírko Servis

Zahradní jezírka ozdobí každou zahradu a dotáhnou její vzhled k dokonalosti. Koupací jezírka, jezírka okrasná i pro chov ryb realizuje firma Jezírko Servis Uherské Hradiště, která se zabývá zahradní architekturou. Zajistíme také údržbu a servis jezírek. Kromě toho také stavíme mobilní domy. Působíme ve Zlínském a Jihomoravském kraji.


Další produkty a služby
Návrhy rodinných domů šitých na míru

Návrhy rodinných domů šitých na míru

Sníte o krásném a novém bydlení? Chcete, aby Váš nový dům byl ten nejlepší a návrh hlavně odpovídal Vašim potřebám a představám? Každý, kdo investuje většinu svých životních úspor ať už do nového domu nebo do rekonstrukce, chce, aby se investované peníze maximálně zúročily. Což znamená, že se vám bude žít příjemně, komfortně a s klidem, že konečně máte své vysněné bydlení. Jak toho tedy dosáhnout? Naše firma se zabývá návrhy a projektováním rodinných domů. Jsme klientovými průvodci v procesu navrhování. Našim cílem je nabídnout takové služby, které klientovi usnadní orientaci a přehled. Používáme metody konzultací, které Vám pomohou ujasnit si, co doopravdy chcete. Pomáháme klientovi dovést projekt do reálného výsledku s maximální spokojeností. Co jsme schopni nabídnout: 1)Návrhy formou vizualizací a virtuálních 3D prohlídek 2)Pokud je potřeba tvoříme fyzické modely projektů 3)Nabízíme konzultace formou koučinku 4)Inženýrink a vyřízení celého projektu na stavebním úřadě 5)Příprava dokumentace pro stavební povolení 6)Příprava dokumentace pro provedení stavby 7)Autorský dozor na stavbách, aby výsledek byl ve stejném duchu s původním návrhem 8)Konzultace s dodavateli a realizačními firmami 9)Zprostředkování konzultací s odbornými firmami – vytápění, technologie v domě 10)Příjemný proces navrhování v přátelském prostředí Máte-li zájem, ozvěte se nám a rádi se s Vámi osobně potkáme a ukážeme, co jsme schopni nabídnout.