BB Pro, s.r.o.


Klimentská 1216/46, Praha 1 110 02

Nákup a prodej zboží, materiálu a služeb mezi firmami formou aukcí. Neomezený sortiment - např. elektronika, stroje, auta, marketingové služby, reklama, úklidové služby, kancelářské potřeby, a další. Parametry si nastavuje uživatel sám. Registrace je ZDARMA. Provizi portálu hradí prodávající strana z uskutečněného obchodu. Kupující neplatí nic.

Nová služba (rychlytext.webnode.cz) - rychlý překlad firemních dokumentů, materiálů a textů spojených s obchodní činností z / do angličtiny, češtiny, slovenštiny. Zejména návody na obsluhu, popisky produktů pro e-shopy, produktové informace a recenze, firemní prezentace, firemní směrnice, obchodní plány, smlouvy, reklamní texty a tiskoviny, mailingy, nabídky a poptávky.

IČ: 01897489
DIČ: CZ01897489
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Matej Čičo

Další produkty a služby
  • outsourcování správy softwarových programů, outsourcing hardware prvků, outsourcing informačních technologií
  • překlady odborných textů, ověřené úřední překlady, překlady úředních listin, tlumočnické služby

Společnost prodávající osobní ochranné prostředky italských značek. Pořiďte si kvalitní pracovní oděvy, obuv i pomůcky na ochranu těla.

Související články
Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.


Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.