SBA Ivana Píclová
Bezpečností agentura
Patrolovací služba, ostraha objektu a osob a jejich kontrola v individuálních časových intervalech

Ať už si z jakéhokoliv důvodu nemůžete ve Vašem objektu dovolit trvalou fyzickou ostrahu, využijte patrolovací službu, kterou poskytuje bezpečnostní agentura SBA Ivana Píclová. Tato služba zajišťuje fyzickou kontrolu objektu i osob nacházejících se uvnitř, a to v pravidelných, předem smluvených časových intervalech.

Bezpečnostní agentura SBA Ivana Píclová zajišťuje Patrolovací službu pro ochranu objektů i osob

Patrolovací služba, ostraha objektu v plánovaných časových intervalech, taktická a efektivní ostraha objektu

Potřebujete zajistit ostrahu Vašeho objektu, ale z taktických či finančních důvodů si nemůžete dovolit trvalou fyzickou ostrahu? Pak pro Vás máme řešení v podobě patrolovací služby, která oproti klasické fyzické ostraze, nezajišťuje stálý dohled, ale pouze smluvené pravidelné či nepravidelné fyzické kontroly objektů. Je to velice efektivní a zároveň finančně úspornější řešení. I tuto službu je možné pro zajištění vyšší bezpečnosti kombinovat s dalšími námi nabízenými bezpečnostními službami, jako je fyzická ostraha objektů, PCO či elektronické zabezpečovací systémy. Pokud se chcete cítit v bezpečí, neváhejte se na nás obrátit.

Patrolovací služba


Zajištění kontroly objektu i osob, požadavky i nad rámec nabízených služeb, spolupráce s Policií České republiky

V rámci patrolovací služby, kdy na místo určení dorazí naše výjezdová skupina, provádíme kontrolu oken, dveří a jiných vstupů do objektu, zdali nebyly porušeny. Zajišťujeme kontrolu pohybu osob uvnitř i v okolí objektu, nebo také obsluhu a kontrolu technologických zařízení. Pokud máte nějaká speciální přání, je možné splnit požadavky i nad rámec nabízených služeb. V případě zájmu poskytujeme také možnost informování o provedení kontroly prostřednictvím dispečinku. Pokud nastane nežádoucí vniknutí do objektu, okamžitě je o této situaci informován klient i Policie České republiky. Do příjezdu policie je objekt zajištěn našimi pracovníky.Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů, bezpečnostní služby na míru, strážní a vrátní služba

Patrolovací služba

Patrolovací služba

Patrolovací služba, ostraha objektu a osob a jejich kontrola v individuálních časových intervalech

Pultr centralizované ostrahy

Pultr centralizované ostrahy

Nonstop ostraha objektů díky pultu centralizované ostrahy, pro nové zákazníky PCO na měsíc zdarma