Kamenictví Lindner - Halenkov


Juřinka 11, Valašské Meziříčí 757 01

Kameník Tomáš Lindner má dlouholeté zkušenosti při zpracovávání kamene, kamenických prací a výroby hrobů, pomníků, krycích desek, nápisních desek, aj. Zabýváme se také rekonstrukcemi pomníků a grafickými návrhy pomníku ve 3D.

Jsme specialistou na úpravy pomníků z žuly, mramoru či pískovce:
- opracování,
- řezání,
- leštění,
- sekání písma,
- pískovaní pomocí strojů,
- gravírování,
- vrtání,
- frézování.

Vyrábíme také pomníky či hroby ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu:
- urnové,
- jednohroby, dvojhroby, hrobky,
- nápisní, pamětní desky,
- pomníky určené pro pejsky,

Nabízíme také různé doplňky k pomníkům či hrobům.

Zpracováváme také kámen vhodný do interiéru nebo exteriéru:
- kuchyňské pracovní desky,
- koupelnové desky,
- schody,
- pulty, stoly,
- obklady,
- parapety.

Kameník Tomáš Lindner působí nejen ve Valašském Meziřící, ale také ve Vsetíně, Halenkově a Rožnově pod Radhoštěm.

IČ: 64137767
DIČ: CZ7805255106
Okres: Vsetín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Kameník, gravírování, výroba pomníků, hrobů Halenkov

Kameník, gravírování, výroba pomníků, hrobů Halenkov

Rodinná firma Kamenictví Lindner s působností ve Valašském Meziříčí a dlouholetou tradicí v oboru kamenictví Vám s důrazem na kvalitu poskytuje zpracování přírodního kamene pro využití v exteriéru i interiéru. Z širokého sortimentu služeb Vám kameník Tomáš Lindner nabízí například výrobu pomníků a hrobů či gravírování. Vzhledem k velkému výběru materiálů, jehož opracování si Kamenictví Lindner zajišťuje na vlastních strojích, je zaručena vysoká kvalita produktů za nižší ceny. Výroba pomníků a hrobů - urnové pomníky - jednohroby, dvojhroby - nápisní, pamětní desky - hrobky - pomníky pro pejsky a další Gravírování - strojové rytí portrétů do skla či kamene - zpracování podkladů v digitální podobě - zachování obrazové věrnosti předlohy Neváhejte a obraťte se na společnost Kamenictví Lindner, které je připraveno udělat maximum pro Vaši spokojenost!Další produkty a služby
  • opracování přírodního kamene, urnové pomníky, dekorativní předměty, zahradní architektura, kamenné zdivo

Zabýváme se výrobou teplých i chlazených pokrmů. Mimo jiné také zajišťujeme cateringové služby pro nejrůznější příležitosti, ať už se jedná o svatby, oslavy či firemní večírky.

Související články
Kámen v mnoha podobách
Kámen v mnoha podobách

Kámen je materiál, jehož využití je skutečně velice široké. Můžeme si jím ozvláštnit interiér našeho domu, šlapeme po něm v ulicích a je nezbytný na místě posledního odpočinku. Krásu i účelnost kamenných výrobků odhalují v Kamenictví Daha Nehvizdy s.r.o.


Výroba a zpracování přírodního a umělého kamene
Výroba a zpracování přírodního a umělého kamene

Kámen je materiál, který poskytuje nejen kvalitu, ale také nezaměnitelný design vhodný nejen pro interiéry, ale také exteriéry. Přírodní materiály jako mramor, žula, travertin, onyx nebo pískovec můžete vidět v prostředí domácností i firem. Pokud i vám imponuje tento materiál, tak si nenechte ujít výrobky a služby společnosti PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. se sídlem v Rudné u Prahy.


Smuteční rozloučení a pohřby v Příbrami
Smuteční rozloučení a pohřby v Příbrami

Poskytnout poslední službu člověku je důležitou povinností nejbližších. Již více než 16 let pomáhá Pohřební služba Příbram ulehčit veškeré starosti, spojené s odchodem blízkého člověka, a poskytnout co nejkvalitnější služby v této oblasti. S ochotou zajistí veškeré služby, spojené se smutečním rozloučením či pohřbem, a to s ohledem na veškerá přání a představy klientů.


Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce
Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Pokud vlastníte studnu, byla by velká škoda ji nepoužívat. Studny však vyžadují pravidelnou údržbu a v případě několikaletého nevyužívání i náročnější opravu. Studna může sloužit jako zdroj pitné vody, stejně jako zdroj vody zahradní. Je jen na vás, jak potenciálu studny využijete. Potřebujete-li dostat vaši studnu opět do provozu, firma Páleníček z Martinic u Holešova se o to postará. Zajišťuje čištění studní a jejich opravy a údržby, ale také třeba zemní práce a terénní úpravy.