Kuchyňské studio v Ostravě nabízí kompletní kuchyně na klíč

HON-KUCHYNĚ studio Ostrava Zakázková výroba kuchyní

Kuchyňské studio v Ostravě nabízí kompletní kuchyně na klíč

HON-KUCHYNĚ studio Ostrava
Zakázková výroba kuchyní

CZKKuchyňské studio

Kuchyňské studio

Kuchyňské studio v Ostravě nabízí kompletní kuchyně na klíč


Antracit-dřevo - kuchyně na míru

V našem Ostravském studiu Vám rádi poradíme a připravíme návrh vizualizace Vaší nové kuchyně na míru, aby vše bylo dle Vašich požadavků v perfektně funkčním provedení. V naší výrobě se jedná o kvalitní výstavbu za použití nejmodernějších materiálů aby jste se v prostředí Vašeho domova cítili dostatečně komfortně.

Odborné konzultace, vizualizace, práce našeho grafika a individuální zaměření u Vás doma Vám dokážou vyplnit dokonalou představu o Vaší nové kuchyni nebo jídelního vybavení.
Používáme jen komponenty a spotřebiče špikových značek jako jsou Blum, Bosch, Egger, Franke, Gorenje, Schachermayer, Siemens.

Kuchyňské studio HON - kuchyně Ostrava je přímým prodejcem výrobce kuchyní a nábytku HON a.s. s více jak 90-ti letou tradicí výroby kuchyní a nábytku.
Naprosto profesionální přístup a dodávka kuchyní na klíč ve špičkovém provedení za přijatelnou cenu Vám zajistí kuchyňské studio s dlouholetými zkušenostmi a spoustou spokojených zákazníků.
Studio Ostrava

Pokud už plánujete pořízení kuchyně na míru, oslovte naše designéry, kteří vám pomůžou s návrhem a dovedou Váš kuchyňský prostor k dokonalosti:

- moderní a kvalitní kuchyně či jídelny na klíč
- vestavěné skříně (vestavěné skříně)
- kuchyňský nábytek
- odborné poradenství našich designerů
- návrhy a konzultace při realizaci zdarma
- Ostrava
- Poruba

Našim cílem je spokojený zákazník od začátku do konce. Chceme abyste byli spokojeni jak při realizaci tak při předání krásné a funkční kuchyně. Kompletně se o Vás postaráme a vše Vám navrhneme, vyrobíme a také smontujeme s plnou garancí celého procesu.


Slogan:

Kuchyně na celý život


Obchodní značky:

Blum, Bosch, Egger, Franke, Gorenje, Schachermayer, Siemens


Katalog firem:    

Kuchyňský nábytek

,  

Nábytek na míru

,  

Skříně a úložné prostory

,  
Štítky:

Grafický návrh a zaměření kuchaně zdarma