Masáže Peťule
Petra Taušová


Boněcko I. 270, Zlín 760 01

Masážní studio Masáže Peťule - nabízí příjemné prostředí k relaxaci v centru města Zlína. Masáže ve Zlíně - Petra Taušová - masáže, klasická masáž, masáž lávovými kameny, čokoládová masáž

IČ: 87826038
DIČ:
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petra Taušová

Přijďte relaxovat do našeho masážního studia ve Zlíně

Přijďte relaxovat do našeho masážního studia ve Zlíně

Skvělou relaxaci nabízí Masáže Peťule ve Zlíně. Přijďte si odpočinout a relaxovat, jelikož masáž patří mezi nejstarší regenerační a relaxační metody a vy poznáte, jak blahodárný účinek bude mít na vaše tělo. Našim větným klientům, kteří se k nám chodí pravidelně nabízíme každou 5. návštěvu s 50% slevou. Vaše nejoblíbenější masáže ve Zlíně: Klasická: - záda, záda + šíje, záda + šíje + nohy, celková masáž - zaměřuje se úlevu od bolesti a uvolnění napnutých svalů - pozitivní účinek na pohybové ústrojí Čokoládová: - zad + nohou + zábal nebo peeling zad + nohou + zábal - má jednak účinek hřejivý a také účinek peelingu v čokoládovém zábalu. Dále pak nabízíme masáž: - citrusovou - kokosovou - kávovou - lávovými kameny - peeling.Další produkty a služby
  • baňkování, masáž lymfatických cest, reflexní masáž chodidel, sportovní masáž, anticelulitidová masáž

Společnost zabývající se výrobou automatických a poloautomatických štípačů dřeva, které jsou určené k výrobě palivového dříví.

Související články
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam
Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam

Cítíte se unaveni, máte špatnou náladu nebo trpíte drobnými či závažnějšími zdravotními obtížemi? Příčinou mohou být geopatogenní zóny a elektrosmog. Jsou zdrojem záření, které negativně působí na všechny živé organismy a je příčinou mnoha zdravotních problémů. Omezit jeho vliv vám pomůže Relaxační centrum Adam.


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada
Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.