Opilé sklepy
Ubytování Velké Pavlovice

CZKArchitektura vinných sklepů

Architektura vinných sklepů

Vinné sklepy v nevšedním pojetí kreativní architektury, turismus na jižní Moravě

Klenutý archivní vinný sklep

Klenutý archivní vinný sklep

Klenuté archivní vinné sklípky k degustaci nejlepších moravských vín

Ubytování v apartmánech

Ubytování v apartmánech

Ubytování v apartmánech ve Velkých Pavlovicích, degustace vín, pěší turistika, cyklovýlety


Netradiční sklepní objekty ve Velkých Pavlovicích

Opilé sklepy ve Velkých Pavlovicích představují úchvatné ubytování v barevných apartmánech se zajímavou architekturou, která zaujme každého již na první pohled. Prožijte netradiční dovolenou na Jižní Moravě s volným přístupem do vinných sklepů 24 hodin denně a řízenou degustací archivních vín včetně jejich prodeje.

Máte-li zájem ochutnat lahodná vína a ubytovat se v jednom z našich apartmánů s vlastním podzemním sklepem na prodloužený víkend či dovolenou, pak si neváhejte zarezervovat Váš termín pobytu. Atmosféru každého vinného sklípku podtrhuje netradičně řešený degustační stůl s deskou z umělého kamene. Ceny vín jsou stanoveny podle zdejších vinařů.

V každém objektu se nachází prostorná hodovní síň s dubovým masivním nábytkem, balkon, dva tiché prostorné pokoje s nádherným výhledem do krajiny a vlastním sociálním zařízením a plně vybavená kuchyňka. Cena kompletního pronájmu zahrnuje ubytovací poplatky, parkovné, energetické a úklidové služby.

V rámci ubytování dále poskytujeme možnost úschovny jízdních kol, WiFi připojení, TV SAT, mikrosystémy, rádio a parkování v garáži pronajatého apartmánu zdarma. V areálu je celkem šest parkovacích míst u apartmánů a jedno větší parkoviště v jejich těsné blízkosti.

Příznivci pěších výletů nebo cykloturisté mohou navštívit rozhlednu Slunečnou, kapli sv. Urbana, Pálavu a jiné oblíbené turistické cíle. Autem můžete vyrazit třeba do Mikulova, Valtic nebo na zámek Lednice.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vaši brzkou návštěvu.


Slogan:

Nezapomenutelné vinné sklepy


Obchodní značky:

moravská vína


Katalog firem:    

Penziony

,  

Vinárny a vinné sklípky

,  

Vinařská turistika

,  
Štítky:

Ubytování Velké Pavlovice, vinné sklepy Jižní Morava, degustace vín, netradiční dovolená, prodej vín