AB Autosklo Praha 10 Bohdalec


Nad Vršovskou Horou 4/88, Praha 10 101 00
Nechte si vyměnit sklo Vašeho vozu u nás!
Výměnu autoskla si můžete domluvit ještě dnes!

Naše společnost se specializuje na výměny autoskel téměř na všechny typy vozů včetně montáže a jejich prodeje.
Výměna autoskel Praha 4
Zdarma vyčištění interiéru
Mezi naše služby patří:
- výměny čelních skel osobních automobilů
- výměny bočních a zadních skel
- výměny čelních skel nákladních automobilů
- lepení zrcátek
- přelepení dálniční známky.

Měníme a opravujeme autoskla u všechny typů automobilů:
- osobní, sportovní, užitkové automobily
- dodávky a kamióny
- Suv & Pickupy

Poskytujeme kompletní řešení pojistných událostí s Vaší pojišťovnou, bez Vaší finanční účasti dle Vašich smluvních podmínek.
Vše potřebné tedy vyřídíme za Vás!

Námi používané značky autoskel:
- PILKINGTON, AGC
- SPLINTEX, SEKURIT
- PPG, GUARDIAN a další kvalitní autoskla dodávaná z prvovýroby, všechny skla jsou homologovaná.

Naší přednostní jsou krátké dodací lhůty autoskel a díky tomu jsme schopni vyměnit autosklo během téhož dne.

Nabízíme Vám rychlou a profesionální výměnu autoskel.
Naší vizitkou je spoustu spokojených zákazníků.Nechte si vyměnit sklo Vašeho vozu u nás!
Výměnu autoskla si můžete domluvit ještě dnes!

Produkty
  • přední sklo auta, zadní autosklo, boční autosklo, opravy automobilových skel, montáž skla, zacelování prasklin skel

Keramická dílna Písek, ruční výroba originální keramiky, pořádání keramických kurzů.

Keramická dílna Písek, ruční výroba originální keramiky, pořádání keramických kurzů

Letecké podvozky Semily, výroba leteckých podvozků pro sportovní letouny, díly podvozků.

Letecké podvozky Semily, výroba leteckých podvozků pro sportovní letouny, díly podvozků

Související články
Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Krečmer - MOTORSPORT

Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Automobil používá dnes k přepravě téměř každý. V některých rodinách je vozů navíc hned několik. Proto je dobré mít svůj osobní autoservis, kam se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. MOTOTORPORT je rodinný podnik, a tak vám vždy můžeme zaručit osobní přístup a vstřícné jednání.


Autoservis a pneuservis Prostějov

Pneuservis Fiala

Autoservis a pneuservis Prostějov

Máte problémy s vozidlem? Potřebuje ho opravit? Chcete mu udělat novou fasádu? Narovnat plechy po nějakém tom ťukanci nebo naopak potřebujete využít služby pneuservisu? V tom případě se můžete obrátit na firmu Pneuservis Fiala. Opravují jakékoliv automobily, užitkové, osobní, nákladní a to všech značek. Zajišťují také pneuservis.


Opravy výměna i tónování autoskel – kompletní péče o vaše autosklo

TRIOAUTOSKLO s.r.o.

Opravy výměna i tónování autoskel – kompletní péče o vaše autosklo

Výměny, opravy autoskel či tónování autoskel vám v dnešní době nabídne mnoho servisů. Pokud ale hledáte někoho, kdo nabízí skutečně kvalitní autoskla a jejich výměny, obraťte se na společnost AUTOSKLO TRIO. Jako jediní v okolí veškeré nabízené práce skutečně sami provádíme - na rozdíl od konkurence, která často využívá outsourcingu služeb a jednotlivé úkony si nechává provést jinde. Výměna autoskel je naším oborem více než 20 let. O skla vašeho vozu se bezchybně postaráme, ať už je problém jakýkoli. To vše za velmi příznivou cenu!


AUTOSKLO TRIO Praha 9 a Brandýs: Výměna autoskel a jejich oprava zdarma

TRIOAUTOSKLO s.r.o.

AUTOSKLO TRIO Praha 9 a Brandýs: Výměna autoskel a jejich oprava zdarma

Objevili jste na čelním skle vašeho auta malou prasklinu? Nebo máte sklo celé rozbité? Výměna autoskla či jeho oprava je hračkou pro firmu AUTOSKLO TRIO, která sídlí ve čtvrti Praha 9 a v Brandýse nad Labem. Obojí navíc provádíme zdarma z pojistného plnění. Jsme smluvním partnerem tří pojišťoven, a to Kooperativy, ČPP a Allianz. Spolehnout se na naše služby mohou nejen motoristé z Prahy a Brandýsa, ale také okolí měst Stará Boleslav, Čelákovice, Kostelec nad Labem nebo Neratovice. U nás se s krácením pojistného plnění nesetkáte!


Firemní články
Autosklo Bohdalec Praha - výměna autoskla i oprava autoskla bez zbytečného čekání

Autosklo Bohdalec Praha - výměna autoskla i oprava autoskla bez zbytečného čekání

Kamínek, větev, dopravní nehoda, ale i nenechaví zloději mohou mít na svědomí poškození vašeho autoskla. Bez správného a bezpečného autoskla ale nemůžete v autě nadále jezdit. Co tedy dělat v případě, že je vaše autosklo rozbité? Navštivte společnost Autosklo Bohdalec ve městě Praha. Autoskla nejrůznějších typů opravujeme a vyměňujeme již od roku 1992, rádi tak pomůžeme i vám.


Výměna čelního skla Praha – opravy oken u osobních automobilů

Výměna čelního skla Praha – opravy oken u osobních automobilů

Čelní sklo u osobních vozů vyměníme v našem servisu na Praze 10. Abychom byli schopní sehnat Vám ideální čelní sklo, potřebujeme od Vás znát značku a model vozu, typ karoserie, typ užitého autoskla a jméno a typ pojištění. Sklo do rámu lepíme na pevno, nebo ho umístíme na místo pomocí těsnící gumy. Vybrat si můžete i různé zabarvení skla, jako je zelený nádech, čirý, modrý či bronzový. Nainstalujeme senzory k automatickému spouštění stěračů, klimatizaci, odstranění vnitřní vlhkosti a podobné vychytávky. Také můžeme na sklo přidat vyhřívání, které je umě skryté pod černým pruhem podél spodního okraje čelního okna. Při výměně skla odstraníme všechny okolní prvky a poškozené okno vyndáme. Mechanicky odstraníme staré nepotřebné lepidlo a karoserii v okolí skla ošetříme aktivátorem. Poté na ní naneseme novou kvalitní vrstvu lepidla. Do takto připraveného lůžka vsadíme nové nepoškozené sklo a necháme zaschnout dvě hodiny. Všechna naše autoskla mají příslušné kvalitativní certifikáty. Dodáváme sklo pouze od renomovaných výrobců Saint-Gobain, Splintex, Pilkington, PPG a Sekurit.


Autoskloservis Praha 10

Autoskloservis Praha 10

Rozbité čelní sklo auta je nejen nebezpečné, ale často také proti předpisům a je potřeba vyhledat autoskloservis. Pokud i vaše sklo zdobí nevzhledný pavouk nebo stále se zvětšující prasklina, na nic nečekejte a obraťte se na autoskloservis AB Autosklo Bohdalec. Vyměňujeme skla u všech druhů vozidel, a to během jediného dne. Autsokloservis AB Autosklo Bohdalec Praha 10 nabízí kompletní servis všem řidičům. Mezi naše služby patří například: - výměny čelních skel osobních automobilů - výměny bočních a zadních skel - výměny čelních skel nákladních automobilů - lepení zrcátek - přelepení dálniční známky Je tak jedno, jestli řídíte sporťák, rodinné auto nebo užitkový vůz, náš autoskloservis si poradí s každým typem skla. V naší společnosti chceme, aby výměna autoskla dopadla přesně dle vašich představ. Náš autosklosrevis tak používá pouze kvalitní skla osvědčených značek, jako jsou PILKINGTON, AGC, SPLINTEX, SEKURIT, PPG nebo GUARDIAN. Důraz klademe také na všechny detaily. Pozornost věnujeme zbarvení autoskla, senzorům i vyhřívání autoskla. Ať už tak chcete zachovat vlastnosti předešlého autoskla, nebo si chcete pořídit autosklo lepší, my se vám plně přizpůsobíme. Výměna autoskla ale není to jediné, co vám v autoskloservisu AB Autosklo Bohdalec nabízíme. Zajistíme za vás také řešení pojistných událostí. Jednání s pojišťovnou vyřídíme za vás a vy se nemusíte o nic starat. Výměna autoskla přesně dle vašich požadavků i další služby? To nabízí autoskloservis AB Autosklo Bohdalec. Navštivte nás i vy. Autoskloservis AB Autosklo Bohdalec najdete v městské části Praha 10.


Renovace světlometů z polykarbonátu Praha

Renovace světlometů z polykarbonátu Praha

I ty nejkvalitnější světlomety mohou časem zežloutnout anebo se nějakým způsobem poškrábat. Jak se s tímto poškozením vypořádat? Významná společnost AB Autosklo Bohdalec se zaměřuje na renovace světlometů z polykarbonátu, a to bez použití chemických přípravků. Odstranění je plně mechanické. Zoxidovaná vrstva se eliminuje použitím profesionální sady CAREX, následným vyleštěním a závěrečným zakonzervováním. Proč renovace světlometů právě u nás? - Ceny již od 550 Kč za pár (cena se odvíjí podle charakteristiky světlometů – podle členitosti a velikosti) - Renovace trvá pouhé dvě až tři hodiny - Demontáž světlometů není potřebná, renovace je prováděna přímo na vozidle Renovace světlometů využijete především tehdy, pokud chcete zlepšit celkový vzhled vozidla. Dále se jedná o možnost, jak vyřešit nízkou, anebo výrazně sníženou prostupnost světla.


Opravy automobilů – výměna autoskel Praha

Opravy automobilů – výměna autoskel Praha

Stala se vám nehoda a čelní sklo vašeho vozu je poškozené? V takovém případě byste neměli na nic čekat a jet do servisu, neboť jezdit s poškozením čelním sklem je dokonce trestné. Využijte služby od společnosti AB Autosklo Bohdalec a nechejte si pomoci. Čelní skla vyměníme, a to přesnou kopií skla, které na voze bylo umístěné před opravou. Je ale důležité předem znát veškeré vlastnosti vašeho osobního vozu. Samotná výměna netrvá dlouho. Po tom, co k nám přijedete, a vyřídí se počáteční záležitosti, ihned začneme s výměnou. Ta spočívá v rychlém vyjmutí stávajícího skla a umístění nového, a to buď vlepením, anebo upevněním do těsnící gumy. Celý postup není delší jak jedno odpoledne. Pokud máte zájem o výměnu čelního skla u vašeho vozu, na nic nečekejte a přijeďte do našeho servisu na adrese Nad Vršovskou horou 4/88, Praha 10, 140 00.