MACOM SECURITY s. r.o.
Snadné oblékání e-shop


Podolská 236/90, Praha 4 147 00
Naše společnost se zabývá projektem v oboru odívání handicapovaných lidí.
Nabízíme snadné oblečení pro osoby s dočasně nebo trvale sníženou pohyblivostí.
Oděvy pro ženy a muže se zdravotním handicapem.

Oblečení šijeme na míru a jsou vyrobena tak, aby svým provedením, střihem a zapínáním byla dostupná pro všechny osoby, které mají problémy s pohyblivostí.
Móda pro pacienty je ušitá tak, aby svému majiteli a nositeli naprosto vyhovovala.

Chceme každému klientovi částečně ulehčit situaci s každodenním oblékáním a proto je každá naše zakázka předem splněna.
Nabízíme módu pro pacienty od návrhu až po samotnou realizaci.

Provádíme také různé úpravy dle potřeby klienta.
Jako další produkt představujeme možnost všití ovčího rouna, které slouží jako prevence proti proleženinám.
Jsou vhodná pro nemocné, dlouhodobě upoutané na lůžko a pro osoby na invalidním vozíku.

Veškeré oblečení vyrábíme tady u nás v České republice.
Oblečení je navržené naší českou módní návrhářkou paní Alenou Holou.

V našem provedení najdete i oblečení pro děti včetně dalších doplňků.

Sortiment dámské, pánské a dětské oděvy:
- topy a trika, košile
- mikiny, halenky, blůzy
- kalhoty, kraťasy, sukně
- společenské šaty a obleky, saka
- kabáty
- bundy a další.

Veškeré oblečení můžete doplnit originálně ručně vyráběnými doplňky bez zapínání nebo snadno zapínatelné.

Preferujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi zvlášť.
U nás najdete jedinečný moderní design a jedinečné barvy!

Další produkty a služby
  • dámská móda, sukně a halenky, saka a kabáty, kostýmy a tuniky
  • společenské obleky, kalhoty a saka, kabáty a bundy, vesty a košile

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, maturitní a učební obory, operátor - logistik.

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, maturitní a učební obory, operátor - logistik

Přeprava sypkých stavebních materiálů - kompletní zásobování staveb.

Přeprava sypkých stavebních materiálů -  kompletní zásobování staveb

Související články
Pánské obleky na míru vám ušijeme za 3 týdny

LIPTEX TRADING s.r.o.

Pánské obleky na míru vám ušijeme za 3 týdny

Většina mužů si na nákupy a sledování módních trendů příliš nepotrpí. Existuje však něco, co nesmí chybět v šatníku žádného muže bez ohledu na jeho věk či společenské postavení – oblek na míru. Oblek šitý na míru je totiž velmi univerzální kousek, který vám může sloužit desítky let. Kde oblek na míru sehnat za rozumné peníze? Pánské obleky na míru pro vás šije společnost LIPTEX ve městech Praha, Brno a Ostrava.


Maskoti - název mluví za vše

Image on Stage, s.r.o.

Maskoti - název mluví za vše

Obecně totiž na takové věci lidé nemyslí, ale když nad tím zapřemýšlíme, tak výroba maskotů musí být velká legrace. Výrobou maskotů se zabývá společnost Image on Stage. Vyhotovují maskoty na klíč. Dodají vám profesionální návrh, zvolí optimální materiály a každý výchozí maskot vždy co nejvíce odpovídá dané předloze.


Nechte se v Butiku Zlechov obléknout tak, aby vám to opravdu slušelo

Butik Zlechov Vladimíra Čožíková

Nechte se v Butiku Zlechov obléknout tak, aby vám to opravdu slušelo

Vhodné oblečení může vaši postavu v mnohém změnit k lepšímu. Stačí navštívit Butik Zlechov nedaleko Uherského Hradiště a poradit se s odborníky. Za opravdu nízké ceny zakoupíte velikosti od 34 až do 62. Věk ani míry nejsou žádným měřítkem.


Elektricky vyhřívané oblečení zaručí komfort při sportu i práci venku

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Elektricky vyhřívané oblečení zaručí komfort při sportu i práci venku

Být v teple je důležité. Jak ale nepromrznout ve chvílích, kdy se střídá fyzická aktivita s nečinností? Řešení má firma Prosport Praha s.r.o., která v maloobchodní prodejně a internetovém obchodě prodává elektricky vyhřívané oblečení. Nabízíme široký sortiment vyhřívaných oděvů a doplňků vyráběných belgickou firmou Belginova, ale i další outdoorové oblečení a vybavení různých značek.


Další produkty a služby
Oblečení pro osoby se sníženou pohyblivostí je praktické, ale také skvěle vypadá!

Oblečení pro osoby se sníženou pohyblivostí je praktické, ale také skvěle vypadá!

Snížená pohyblivost nebo jiné postižení s sebou nese řadu omezení a nepříjemností. Myslíte si ale, že se kvůli postižení musíte vzdávat i módy a hezkého oblečení? Tak to jste na omylu. Společnost Snadné oblékání vám nabízí speciální oblečení pro vozíčkáře i další osoby se sníženou pohyblivostí přesně na míru. Naše oblečení je pohodlné, snadno se obléká a zároveň vypadá skvěle.


Oblečení pro osoby s dočasně nebo trvale sníženým pohybem I Praha

Oblečení pro osoby s dočasně nebo trvale sníženým pohybem I Praha

Dočasně nebo trvale handicapovaným osobám zjednodušujeme oblékání na míru šitým oblečením se speciální úpravou. Aby se mohl postižený sám, či s pomocí lehce obléct a přesto vypadat elegantně a vkusně, šijeme oblečení přímo na míru danému handicapu. Na trička, košile či kalhoty přidáváme suché zipy a patentky, které skryjeme za falešnými knoflíky, aby finální výsledek vypadal co nejlépe a věrohodně. Vyrábíme šatstvo pro dámy, muže i děti. Připravíme Vám pohodlně oblékatelná trika, halenky, košile, šaty a oblečení do společnosti, kalhoty, mikiny i plavky. Na přání přidáme i odnímatelnou vnitřní vložku z ovčího rouna pro větší tepelnou izolaci oblečení. Pro dámy má naše stylistka jemné a lehce zapínatelné a navlékací náramky, řetízky a náušnice.


Oblečení pro handicapované zákazníky se sníženou pohyblivostí Praha – pohodlné a moderní

Oblečení pro handicapované zákazníky se sníženou pohyblivostí Praha – pohodlné a moderní

Oblečení pro lidi s handicapem, u kterých byla dočasně snížena pohyblivost nebo trvale omezena, nabízí společnost Snadné oblékání Praha novou kolekci.


E-shop snadné oblékání pro vozíčkáře

E-shop snadné oblékání pro vozíčkáře

Pokud jste dočasně či trvale postiženi a nechcete se při oblékání spoléhat na jiné, připravíme Vám snadné oděvy na míru a dle Vašeho handicapu. Ať jste žena, muž či dítě, připravíme Vám oblečení takové, které Vám nebude dělat problém si lehce obléci i bez cizí pomoci a přitom budete vypadat elegantně. Ušijeme nejen trička, košile a halenky, ale také společenské šaty, kalhoty, šortky, bundy či plavky. Vše s mistrně ukrytými suchými zipy a patentkami za falešnými klopami a knoflíky. Nenechte se dál omezovat obyčejným oblečením, do kterého se někdy ani s pomocí nedokážete nasoukat. Naše společnost Vám dopomůže k dalšímu kousku nezávislosti.


Oblečení pro snadné oblékání - snížená pohyblivost - Praha

Oblečení pro snadné oblékání - snížená pohyblivost - Praha

Obléknout se může být pro některé velice náročnou činností. Zdravý člověk ani nepřemýšlí, jak obtížné jsou pro osoby se sníženou pohyblivostí běžné každodenní záležitosti. A právě oblékaní je jednou z nich. S oblékáním pomáhá imobilním osobám e-shop Snadné oblékání. Dočasně nebo trvale snížená pohyblivost přináší mnohá omezení. Naštěstí se najdou mnohé vychytávky, které osobám se sníženou pohyblivostí usnadňují běžné záležitosti. Snadné oblékání je e-shop, který nabízí pánské i dámské oblečení, které svým střihem a zapínáním usnadňuje oblékání. Dalším pozitivem oblečení z e-shopu Snadné oblékání je, že je vyrobené v České republice. Kvalita každého výrobku je tak garantovaná. U nás najdete: - trika - košile - halenky - kalhoty - bundy, kabáty - společenské oblečení - a mnoho dalších E-shop Snadné oblékání přistupuje ke každému klientovi individuálně a výrobu oblečení přizpůsobuje jeho požadavkům a nárokům. Každý kousek oblečení je ušitý zákazníkovi na míru a maximálně splňuje svůj účel. Oblečení je opatřeno zapínáním na zip nebo suchý zip, který je umístěný v souladu s módními požadavky a přesto splňuje účel snadného oblékání. Další styl oblékání např. triček je formou bolerka. Myslíme i na naše nejmenší a proto jsme schopni ušít jakýkoliv kousek oblečení také v dětské velikosti za nižší cenu. Díky e-shopu Snadné oblékání jste zase o krůček blíž k naprosté samostatnosti.