relax park - MODRÁ STODOLA


Spojovací 918, Horoměřice 252 62

4 hotel v klidné vilové zástavbě, těsně na hranici Prahy 6 nabízí ubytování v 27 nekuřáckých, moderně vybavených, prostorných pokojích. V ceně je již snídaně, WIFI a parkování. Do hotelu je snadný příjezd od rychlostní komunikace R 7 Brno-Praha-Chomutov. Vzdálenost od Letiště V. Havla v Ruzyni je 5 km, k Pražskému hradu cca 10 minut. V blízkosti hotelu se nachází zastávka MHD směr metro A –Dejvická. Možnost parkování na hlídaném parkovišti až pro 60 osobních automobilů

Restaurace
Království moderní gastronomie ve dvou patrech původní kamenné stodoly. Hlavní důraz je kladen na kvalitní suroviny, zpracované poctivými kuchařskými postupy - hovězí maso z ekologických chovů plemene Aberdeen Angus vyzrálého v naší chladírně a čerstvou zeleninu z rodinné farmy Semice. Nabízíme skvělé steaky a speciality české a moravské kuchyně. K dobrému jídlu patří i kvalitní víno od nejlepších vinařů jižní Moravy, Evropy i ze světa.
Prodejna hovězích specialit nabízí minimálně 4 týdny vyzrálé hovězí maso mladých býčků masného plemene ABERDEEN ANGUS a výrobky z domácí produkce – paštiky, klobásky.

Volnočasové aktivity
Privátní wellness centrum s whirlpoolem, finskou a bylinnou saunou, relaxační místností a masážemi pro Váš odpočinek během doby pobytu, 4 profesionální bowlingové dráhy s automatickými stavěči od firmy Brunswick, karambol, kulečník, fotbálek, trampolína, stolní tenis. Na zahradě areálu naleznete dětské hřiště, dětské lanové centrum, pétanque a croquet.

Konferenční prostory
Plně vybavené prostory svou variabilitou uspořádání a komplexností nabízených služeb, včetně bezproblémového parkování i svou polohou v blízkosti letiště jsou ideálním místem pro konání školení, konferencí teambuildingů i večírků a dalších firemních akcí .Poskytujeme kompletní gastronomický servis.
Svatba
Neopakovatelná atmosféra svatebního dne podle Vašich individuálních přání a potřeb na jednom místě bez nutnosti přesunů. Od svatebního obřadu až po svatební noc pro novomanžele zdarma, pro svatební hosty za zvýhodněné ceny.

Dětský svět
Skvěle vybavené prostory pro pořádání dětských narozeninových oslav s bowlingem, trampolínou, venkovním i vnitřním dětským hřištěm, dětským lanovým centrem včetně kompletního gastronomického servisu, promítání pohádek apod. Profesionálně vedená dětská školička bowlingu pro děti od 6 do 15 let.

IČ: 44880626
DIČ: CZ6358141636
Okres: Praha-západ
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Herzman

Další produkty a služby
  • hotelové ubytování, ubytování pro rodiny, pronájem pokoje, pronájem sálu, pořádání konferencí, pořádání školení, hotelová služba
  • studená kuchyně, teplá kuchyně, občerstvení s posezením, možnost cateringu, společenské akce
  • bowlingové dráhy, turnaje v bowlingu, půjčovna bowlingových bot, kulečníkový stůl karambol, tága k zapůjčení
  • provoz sportovních zařízení, rekreace pro rodiny, lyžařské areály, školy v přírodě
  • nabídka kongresových prostor, profesionální školicí místnost, firemní prezentace, ubytování pro firmy, realizace firemních akcí

Roman Mička

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Restaurace Selská Krčma -  polední menu i speciality české kuchyně
Restaurace Selská Krčma - polední menu i speciality české kuchyně

Máte rádi dobré a poctivé jídlo? Pak je pro vás restaurace Selská krčma v centru města Otrokovice tou správnou volbou. V naší stylové restauraci totiž najdete to nejlepší, co česká kuchyně nabízí. Pochutnat si můžete na polévkách, steacích, specialitách šéfkuchaře i lahodných dezertech. Nabízíme ale i výhodné polední menu. To vše v příjemném prostředí tradiční české hospody.


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.