Kuchaři do domu s.r.o.


Osiková 162, Liberec 460 15
Portál KUCHAŘI DO DOMU – největší seznam osobních kuchařů a kulinářských firem v ČR k pronajmutí na firemní akce a rodinné oslavy

Pořádáte firemní oslavu, propagační akci nebo teambuilding?
Plánujete rodinnou oslavu?

Vyberte si a objednejte si VIP kuchaře na Vaši akci v seznamu na kulinářském portálu www.kucharidodomu.cz!
Vámi vybraný Mistr kuchař se o celou oslavu kompletně postará, bez práce a bez starostí pro Vás! Nakoupí, navaří, naservíruje, uklidí po sobě kuchyň, případně pobaví Vaše hosty vyprávěním zajímavostí o navařeném pokrmu nebo při své gastro show.
Firemní akci připraví na klíč.
Váš osobní kuchař za Vámi přijede kamkoliv, může přicházet pravidelně nebo pouze na plánovanou akci, doprovázet Vás na cestách.

Můžete si vybrat z 25 DRUHŮ SVĚTOVÝCH KUCHYNÍ a kuchaře, který Vám je profesionálně připraví.

NA PORTÁLU najdete:
- VIP profesionální kuchaře – nejlepší kuchaře v ČR
- profesionální kuchaře – vyučení a s mnohaletou praxí
- kuchaře cizince nebo odborníky na zdravou výživu
- cateringové firmy a restaurace, které Vám půjčí svého vyškoleného kuchaře
- kurzy a školy vaření, které Vám pronajmou kuchaře
- 25 druhů světových kuchyní a kuchaře, kteří Vám je exkluzivně připraví
- recepty profesionálních kuchařů, aktuality, zajímavosti z gastronomie, etiketu stolování

SLUŽBY kuchařů pro firmy a domácnosti:
- vaření na akcích – narozeniny, životní jubilea, svatby, garden party, party s přáteli nebo obchodními partnery, romantické večeře ve dvou
- catering na klíč - rauty a vaření pokrmů na firemních akcích, večírku, teambuilding, propagační akci, sportovním soustředění, letním táboře, pro filmové štáby
- každodenní vaření nebo doprovod na cestách
- lekce vaření u Vás doma nebo kulinářský teambuilding
- gastro poradenství
- foodstyling
- psaní receptů
- lektorskou činnost
- gastro show
- prezentaci na food festivalech a propagačních akcích
- prezentaci pokrmů v několika světových jazycích
- dárkové poukazy na „Gurmánské zážitky nebo Lekce vaření s osobním kuchařem“

NABÍDKA provozovatele portálu pro firmy:
- poradenství a zprostředkování nejvhodnějšího kuchaře na akci podle specifických přání zákazníka
- možnost reklamy a inzerce na portálu – bannerová reklama, PR články, aktuality a gastro akce

Jste-li kuchař nebo gastro firma, zapište se do seznamu na www.kucharidodomu.cz!

Objednejte si ze seznamu nejvhodnějšího profesionála na rodinnou oslavu nebo firemní akci!
Objednejte si ORIGINÁLNÍ DÁREK pro své blízké i pro vaše vážené zaměstnance. Dárkový poukaz na ZÁŽITKOVÁ GASTRONOMIE s osobním kuchařem nebo Lekce vaření s mistrem kuchařem nebo překvapení Romantická večeře ve dvou! Mistr kuchař ji s radostí připraví!
Nebo nám zavolejte a my Vám poradíme s výběrem nejlepšího kuchaře podle Vašich požadavků. Informace: Mgr. Ivana Bachtíková, tel. +420 777136103, scanactplus@seznam.cz.

Produkty
  • příprava občerstvení, příprava rautů, příprava švédských stolů, příprava grilování, dovoz jídla, pronájem cateringového vybavení, organizování oslav, pronájem hostesek
  • rozvoz jídla domů, rozvoz jídla pro firmy, rozvoz obědů, rozvoz večeří, donáška občerstvení
  • marketingový průzkum trhu, outsourcing marketingu, realizace firemních strategií, marketingová analýza, řízení kampaní
  • reklama v tištěných médiích, televizní reklama, rádiová reklama, reklamní strategie, tvorba mediaplanů, vyhodnocení reklamních kampaní

Vyklízecí práce pro nemovitosti, kanceláře, sklepy, půdy i další objekty od Marie Bělová.

Vyklízecí práce pro nemovitosti, kanceláře, sklepy, půdy i další objekty od Marie Bělová

Prodej masa, uzenin, lahůdek, řeznictví, řeznické prodejny po celé České republice.

Prodej masa, uzenin, lahůdek, řeznictví, řeznické prodejny po celé České republice

Související články
Dopřej svojí značce péči

STILLUS s.r.o.

Dopřej svojí značce péči

Jedním ze základů úspěšnosti každé firmy je investice do kvalitní a účinné reklamy. Proto svým klientům nabízíme vytvoření kompletního reklamního servisu pod jednou střechou. Díky tomu budou jednotlivé prvky v dokonalé souhře a reklama přinese efektivní výsledky.


Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

FBA spol.s r.o.

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.


Reklama, která jde s dobou

Světelná reklama Praha

Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Výroba 3D reklamy

STILLUS s.r.o.

Výroba 3D reklamy

Moderní 3D reklamy vynikají vysokou efektivitou při vynaložení nízkých pořizovacích nákladů. Jedná se tedy o propagační formát, do kterého se rozhodně vyplatí investovat. Jednou z možností jsou například reklamní boxy, které najdou své uplatnění na mnoha frekventovaných místech. Použitím LED žárovek bude úsporný i provoz.


Firemní články
Perfektní pohoštění bez námahy? Připraví ho kuchaři do domu

Perfektní pohoštění bez námahy? Připraví ho kuchaři do domu

Blíží se doba firemních večírků, a vy už si teď lámete hlavu, kde letos pohostíte své kolegy a významné obchodní partnery? Zbytečně nepřidělávejte starosti. Tento rok nebudete muset složitě zajišťovat občerstvení, vše za vás totiž vyřeší kuchař na objednávku.


Kuchaři do domu vaří zážitkovou gastronomii

Kuchaři do domu vaří zážitkovou gastronomii

Skutečnou zážitkovou gastronomii na Vašich akcích uvaří profesionální špičkoví kuchaři do domu, můžete si vybrat svého VIP profesionálního kuchaře.


Zážitkovou valentýnskou večeři uvaří kuchaři do domu!

Zážitkovou valentýnskou večeři uvaří kuchaři do domu!

Chcete překvapit svou lásku, přítelkyni nebo manželku výjimečnou večeří na sv. Valentýna? V soukromí a pohodlí Vašeho domova? Objednejte si romantickou večeři ve Vašem soukromí (doma, na chatě, pronajaté chatě nebo kdekoliv jinde). Zážitkovou večeři pro Vás připraví profesionální osobní kuchař. Vše bez starostí a bez práce pro Vás. Mistr kuchař za Vámi přijede, kam si budete přát. Užijte si zážitkovou gastronomii na svatého Valentýna, kterou pro Vás exkluzivně uvaří VIP kuchař. Svého profesionálního kuchaře si sami vyberete a objednáte na portálu Kuchaři do domu - www.kucharidodomu.cz. Objednat si také můžete pro své blízké, přátele, obchodní partnery nebo vážené zaměstnance DÁRKOVÝ POUKAZ. Vyberte si ze tří druhů dárkových poukazů: 1. Romantická večeře 2. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem 3. Lekce vaření s osobním kuchařem. Dárkový poukaz lze objednat u Provozovatele portálu Kuchaři do domu na e-mailu scanactplus@seznam.cz. Jaké delikatesy a mezinárodní kuchyni upřednostňujete? Jaké miluje Vaše drahá polovička? Valentýnské menu si předem domluvíte s mistrem kuchařem. Kuchař do domu Vám může také poradit. Kuchař nakoupí po domluvě s Vámi veškeré suroviny, navaří, uklidí po sobě kuchyň, po domluvě připraví slavnostní tabuli a naservíruje čerstvé voňavé a úžasně vypadající pokrmy. Je jen na Vaší domluvě, jestli kuchař bude delikatesy servírovat nebo si je naservírujete sami. Poté Váš osobní kuchař odchází. Nezapomenutelný valentýnský večer začíná vynikající zážitkovou večeří ve Vašem pohodlí a soukromí….


Nejlepší dárek; Dárkové poukazy na Gurmánské zážitky s osobním kuchařem nebo Romantickou večeři či Lekce vaření

Nejlepší dárek; Dárkové poukazy na Gurmánské zážitky s osobním kuchařem nebo Romantickou večeři či Lekce vaření

Dárkové poukazy poskytují kuchaři do domu – nejlepší čeští osobní kuchaři. Vhodný dárek pro Vaše blízké nebo vážené zaměstnance či obchodní partnery! Milují Vaši blízcí dobré jídlo a rádi si užijí zážitkovou gastronomii v pohodlí svého domova? Nebo se rádi učí vařit na lekcích vaření a obohatí svůj jídelníček o nové rozmanité pokrmy z mezinárodní gastronomie nebo tradiční české kuchyně? Někdo uvítá romantickou večeři připravenou v intimním prostředí domova. Zážitková romantická večeře bez práce, připravená opravdovým profesionálním mistrem kuchařem přímo ve Vašem domácím prostředí – doma, na chatě, na jachtě... Kuchaři do domu - nejlepší osobní kuchaři v Česku nabízí v rámci svých exkluzivních služeb DÁRKOVÉ POUKAZY. Objednat si můžete na portálu Kuchaři do domu – www.kucharidodomu.cz tyto dárkové poukazy: 1. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem 2. Lekce vaření s osobním kuchařem 3. Romantická večeře Dárkové poukazy poskytují tito VIP osobní kuchaři: 1. Martin Bušek 2. Lukáš Krepčík 3. Martin Bezchleba 4. Michal Suchánek 5. Miroslav Sedlák Jak si dárkový poukaz objednáte? Vyberete si osobního mistra kuchaře na portálu www.kucharidodomu.cz, který poskytuje uvedené služby a dárkové poukazy. Spojíte se s vybraným VIP kuchařem a smluvíte si cenovou hodnotu dárkového poukazu, přibližný rozsah služby a dobu platnosti dárkového poukazu. Po zaplacení Vám kuchař pošle dárkový poukaz a doklad o jeho zaplacení. Jak si vybere obdarovaný dárkový poukaz? Majitel dárkového poukazu se spojí s konkrétním mistrem kuchařem uvedeném na poukazu. Po domluvě s osobním kuchařem si sám vybere a domluví exkluzivní menu. Mistr kuchař na přání obdarovaného připraví delikatesy mezinárodní kuchyně nebo nebo klasické české gastronomie. Podle speciálních přání zákazníka vybere a nakoupí potřebné suroviny. S VIP kuchařem do domu si obdarovaný domluví termín a místo konání akce. Gurmánský zážitek si může obdarovaný člověk vychutnat sám nebo ve dvou nebo se svými přáteli. K dárkovému poukazu si může přikoupit další služby. Nic není nemožné, vše záleží na domluvě. Mistr kuchař může například pobavit hosty při své vysoce profesionální gastro show a umocnit tak celý kulinářský zážitek s osobním kuchařem. Nebo na přání může jen připravit exkluzivní menu, případně profesionálně naservírovat, uklidit kuchyň a odejít. Vy už si jen v klidu vychutnáváte požitek z jídla. Objednejte si DÁRKOVÉ POUKAZY na www.kucharidodomu.cz u vybraných mistrů kuchařů.


Bonus a nabídka pro klienty Evropské databanky.

Bonus a nabídka pro klienty Evropské databanky.

Bonus a nabídka pro klienty Evropské databanky. Zážitková gastronomie na Vašich firemních akcích,vánočních večírcích, propagačních akcích a akcích pro obchodní partnery. Představujeme vám HIT: internetový portál Kuchaři do domu – www.kucharidomu.cz. Kulinářský portál je největší seznam v ČR osobních kuchařů a kuchařských firem, které si můžete objednat na vaše firemní akce, akce klubu, rodinné oslavy a společenské události. Vysoce profesionální a VIP osobní kuchaři Vám připraví nezapomenutelné gurmánské pohoštění, pobaví Vás při své gastro show. BONUS A NABÍDKA : 1. Pomůžeme Vám, poradíme zdarma s výběrem nejvhodnějšího a ověřeného kuchaře na akci podle vašich přání a speciálních požadavků. Kontaktujte nás: Ivana Bachtíková, scanactplus@seznam.cz. 2. Nabízíme Vám slevu 10% na reklamu na velkém portálu. Reklamu formou PR článku, bannerové reklamy, aktuality nebo gastro akce. Máme silnou pozici na internetu. Figurujeme v internetových vyhledavačích obvykle na první straně v oblasti kuchaři, osobní kuchaři, pronajmutí kuchaře. Přesvědčte se sami. Naši stránku navštěvují a kuchaře si objednávají významní zákazníci. Výborné umístění pro Vaši reklamu na portálu KUCHAŘI DO DOMU. Využijte ji. Možnosti reklamy najdete na http://www.kucharidodomu.cz/reklama.html. Dotazy rychle zodpoví: Ivana Bachtíková, scanactplus@seznam.cz.


Kuchař jako dárek

Kuchař jako dárek

Pomýšlíte na to, čím obdarovat na Vánoce své bližní, vážené zaměstnance nebo obchodní partnery? Zkuste letos netradiční dárek, který určitě potěší. Vyzkoušejte kuchaře jako vánoční dárek! O co jde? Na portálu KUCHAŘI DO DOMU - www.kucharidodomu.cz můžete pro své blízké objednat Dárkový poukaz. Portál zahrnuje největší seznam osobních kuchařů v České republice, kteří Vám na objednání připraví rodinnou oslavu i firemní akci podle přání. Profesionální osobní kuchaři Vám poskytnou Dárkový poukaz. DÁRKOVÝ POUKAZ připraví na tyto služby: 1. Gurmánské zážitky s osobním kuchařem. Vychutnáte si delikatesy moderní gastronomie nebo krajové speciality, můžete si dokonce vybrat i národnost svého osobního kuchaře. Máte rádi kuchyni italskou, francouzskou nebo japonskou kuchyni? Můžete si vybrat Vaši oblíbenou mezinárodní kuchyni a kuchaře, který Vám ji profesionálně připraví. Vyberte si z 25 druhů světových kuchyní. 2. Někoho by určitě potěšily Lekce vaření s osobním kuchařem. Kuchař do domu může přijít i s kompletním kuchařským servisem a uspořádat rodinný kurz vaření přímo ve Vaší kuchyni. 3. Manžel, manželka nebo přítel, přítelkyně budou určitě potěšeni poukazem na Romantickou večeři ve dvou. Mistr kuchař nezklame a menu exkluzivně připraví buď přímo u Vás doma nebo ve Vámi vybraném prostředí. 4. Mnohé z nás by potěšila i Párty s kuchařem. Vámi vybraný profesionál připraví nevšední gurmánské pohoštění přímo ve Vašem domě nebo ve firmě či klubu, nemusíte se o nic starat. Osobní kuchař připraví menu i pro ty, kteří potřebují snížit nadváhu, mají vysokou hladinu cukru v krvi či alergii. Chtěli byste připravit pro své milé mezinárodní kuchyni? Nic není pro profesionálního osobního kuchaře problém. Vyhoví Vašim speciálním požadavkům, nakoupí, vše uvaří, naservíruje a ještě po sobě uklidí! Vy si jen vychutnáte požitek z jídla a užijete si nezapomenutelný večer. Poukazy můžete objednat i pro své vážené zaměstnance nebo obchodní partnery. Kuchař do domu zajistí prvotřídní rozmanité menu v klidném prostředí Vaší firmy, může pobavit i při gastro show. Pozvaní hosté tak zažijí originální kulinářský zážitek. Z našeho seznamu si vyberete VIP profesionálního kuchaře nebo profesionálního kuchaře, který nachystá zážitkové menu podle Vašich požadavků... Vámi vybraný osobní kuchař připraví Dárkový poukaz podle Vašeho přání. Kuchaři do domu - nejlepší čeští kuchaři vaří za Vás! Vyberte si v seznamu svého osobního kuchaře a objednejte si dárkový poukaz pro své blízké, vážené zaměstnance nebo obchodní partnery. Vyberte si na www.kucharidodomu.cz. Nemáte čas hledat vhodného kuchaře? Nevíte si rady s výběrem? Poradíme Vám s výběrem nejvhodnějšího kuchaře podle Vašich požadavků. Napište nám: Ivana Bachtíková, scanactplus@seznam.cz.


KUCHAŘI DO DOMU VAŘÍ ZA VÁS!

KUCHAŘI DO DOMU VAŘÍ ZA VÁS!

Řešíte exkluzivní pohoštění na vánočním večírku? Lámete si hlavu s pohoštěním na firemní akci, propagační akci firmy nebo na rodinné oslavě? Chcete stmelit svůj kolektiv a zároveň si užít gurmánské jídlo? Přemýšlíte o originálním dárku pro své vážené zaměstnance, obchodní partnery nebo vaše blízké? Vše bez práce a bez starostí pro Vás! Stačí si vybrat profesionálního osobního kuchaře! Vyberte si a objednejte si nejlepšího osobního kuchaře na internetovém portálu Kuchaři do domu - www.kucharidodomu.cz. Portál KUCHAŘI DO DOMU je největší seznam v ČR osobních kuchařů a kulinářských firem na objednání na firemní akce, rodinné oslavy a společenské události. VIP profesionální kuchař se kompletně postará o celou akci, přijede za Vámi kamkoliv na dohodnuté místo – domů, na zahradu, do zázemí Vaší firmy nebo klubu, chatu, pronajatou chatu… Užijte si zážitkovou gastronomii v soukromí a skvěle se bavte! Milujete italskou, francouzskou nebo japonskou kuchyni? Vyberte si vaši oblíbenou kuchyni z 25 druhů mezinárodních kuchyní a kuchaře, který Vám ji mistrovsky připraví. Můžete si vybrat VIP kuchaře, kuchaře profesionály, cizince, cateringové firmy nebo restaurace, které vám svého vyškoleného kuchaře pronajmou. Nemáte čas se zabývat výběrem kuchaře? Potřebujete rychle poradit? Poradíme Vám a vyhledáme nejvhodnějšího kuchaře na Vaši firemní akci nebo rodinnou oslavu. Napište nám na mail scanactplus@seznam.cz. Členům EVROPSKÉ DATABANKY navíc nabízíme 10 % slevu na reklamu a inzerci na portálu Kuchaři do domu. Věnujte sobě, svým blízkým nebo váženým zaměstnancům, obchodním partnerům ORIGINÁLNÍ DÁREK. Věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ na Gurmánské zážitky s osobním kuchařem nebo Lekce vaření s kuchařem do domu! Podívejte se na web www.kucharidodomu.cz nebo nám napište – Ivana Bachtíková, mail scanactplus@seznam.cz. Rádi vám poradíme.