Profesionální výroba maskotů všech tvarů, barev i velikostí

Image on Stage, s.r.o.

Profesionální výroba maskotů všech tvarů, barev i velikostí

Image on Stage, s.r.o.
Výroba maskotů a reklamních kostýmů na klíč, návrh a design na zakázku

Chodící logo společnosti, maskot ve tvaru komiksové figurky či konkrétního produktu - to vše Vám vyrobí společnost Image on Stage, s.r.o. Naše fantazie nezná mezí a každý návrh, obrázek či logo dokážeme přetvořit v propracovanou a věrohodnou formu maskota přesně dle Vašich podkladů a přání. Problémem pro nás není jakékoliv zadání ani specifické požadavky na vybavení reklamního kostýmu - od LED diod až po zabudovanou vzduchotechniku.

Návrhy a výroba reklamních kostýmů a maskotů

Maskoti a reklamní kostýmy přesně dle předlohy či návrhu

Ať už si Vašeho maskota představujete jako velké plyšové zvíře, chodící ztělesnění firemního loga či konkrétní výrobek z Vaší produkce, ten, kterého vyrobíme u nás, vždy do puntíku splní Vaše představy. V rámci výroby maskotů na klíč se postaráme o výtvarný návrh, stejně tak jako o volbu optimálního materiálu a výrobního postupu. Žádné tvary, velikosti ani barvy pro nás zkrátka nejsou nemožné a kromě vysoké kvality maskotů se můžete spolehnout i na krátké dodací lhůty, které ani při větším počtu kusů obvykle nepřekročí jeden měsíc.

Firemní maskoti a reklamní kostýmy dle Vašich představ


Vzduchotechnika, světla a jiné zabudované funkční doplňky

Chcete, aby Váš maskot svítil, vydával zvuky nebo disponoval jinou specifickou funkcí? Ani to není problém - maskota vybavíme čím jen budete chtít, i kdyby šlo například o LED diody či funkční vemínko s mlékem u maskota krávy. Samozřejmostí je pak i možnost přidání vzduchotechniky, která u delších akcí zvyšuje komfort promotéra a usnadňuje mu dýchání.


Návrh, zpracování a výroba maskota krok za krokem

Na začátku výroby s Vámi vždy zkonzultujeme Vaše představy a převezmeme si veškeré výchozí podklady - ať už logo firmy, obrázek výrobku či jiné grafické zadání. Ty jsou pak výtvarně zpracovány a vznikne celkový design, který zohledňuje i úpravu proporcí a funkční vlastnosti. Finální produkt pak vždy dodáváme i s manuálem pro jeho použití, čištění a správný způsob přepravy.

Výroba maskotů od návrhu až po konečnou realizaciMaskoti a reklamní kostýmy

Maskoti a reklamní kostýmy

Výroba maskotů a reklamních kostýmů na klíč, návrh a design na zakázku

Dekorace, interiéry

Dekorace, interiéry

Návrhy a realizace tématických scén, výzdoba, dekorace interiérů a dětských koutků

Naše realizace

Naše realizace

Reklamní kostýmy a maskoti – zdařilá prezentace výrobků, loga, společnosti