Coppia účetnictví s.r.o.


Havlíčkova 837, Zlín 763 02
Společnost Coppia účetnictví s.r.o. se sídlem ve Zlíně se zabývá zpracováním a vedením účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy a personalistikou. Služby založené na dlouholeté praxi i aktualizovaném vzdělávání v oboru poskytuje firmám přímo na míru.

Účetnictví

- kontrola a setřídění předaných dokladů
- zpracování dokladů v podvojném účetnictví
- zpracování účetních knih
- roční závěrková operace
- vytvoření přehledů dle potřeb klienta
- zpracování daňového přiznání DPH včetně příloh
- účetní poradenství

Daňová evidence (jednoduché účetnictví)

- kontrola a setřídění předaných dokladů
- zpracování dokladů v deníku
- zpracování evidence pohledávek, závazků a majetku
- roční závěrka
- zpracování daňového přiznání DPH

Daně

- vypracování ročního daňového přiznání k dani z příjmů, k silniční dani, majetkovým daním atd.
- vyhotovení daňového přiznání z dokladů připravených klientem

Mzdy

- pracovní smlouvy
- kompletní zpracování mezd
- přihlášení/odhlášení zaměstnance na ZP a OSSZ (PSSZ)
- měsíční přehled pro ZP a OSSZ (PSSZ)
- výplatní pásky, důchodové evidenční listy, mzdové listy
- výplaty nemocenských dávek
- roční vyúčtování daně

Produkty
  • zpracování kompletního účetnictví, daňová evidence, ověřování pohledávek, přezkum hospodaření, nepovinné audity, daňové poradenství

Péče o paznehty hospodářských zvířat od úpravy po ošetření a léčbu - Petr Mikulka.

Péče o paznehty hospodářských zvířat od úpravy po ošetření a léčbu - Petr Mikulka

Ubytování pro studenty Středních a Vysokých škol v Brně - Masarykův domov mládeže.

Ubytování pro studenty Středních a Vysokých škol v Brně - Masarykův domov mládeže

Související články
Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

O - CONSULT, s.r.o.

Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.


Vedení a zpracování účetnictví Praha

EKMA PLUS, s.r.o.

Vedení a zpracování účetnictví Praha

Blíží se konec roku a tak nás pomalu začíná svírat pocit, že opět budeme muset uzavírat účetnictví a dělat daně. Pro některé je to hračka, pro jiné je to pěkně velký problém. Jak snadno na tento problém vyzrát? S odpovědí na tuto otázku Vám může pomoci firma EKMA PLUS s.r.o., která vede a zpracovává účetnictví.


S účetnictvím a daněmi fyzických i právnických osob poradí a pomohou odborníci z firmy Ing. Richarda Schuha

Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh

S účetnictvím a daněmi fyzických i právnických osob poradí a pomohou odborníci z firmy Ing. Richarda Schuha

Správné a včasné odevzdání daňového přiznání a přehledné účetnictví jsou základem úspěšného podnikání. Neponechejte nic náhodě a svěřte zpracování svých účtů profesionálům z firmy Ing. Richarda Schuha v Praze. Tento rodinný podnik má dlouholetou tradici a řadí se mezi první daňové kanceláře v ČR. Tím Vám zajistí kompletní a plnohodnotné vypracování daní.


Firemní články
Zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy Zlín

Zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy Zlín

Zpracování a vedení účetnictví či daňovou evidenci i mzdovou agendu pro Vás zajistí společnost Coppia účetnictví s.r.o. ve Zlíně, která je tou nejlepší volbou. Aktivním a individuálním způsobem pomůže firmám vyřešit jejich individuální požadavky, a to postupy ověřenými dlouholetou praxí a pravidelným vzděláváním v oboru. Snahou firmy Coppia účetnictví s.r.o. je odlehčit Vám od administrativní zátěže tak, abyste se naplno mohli věnovat Vašemu podnikání. Přenechte zpracování účetnictví, vedení daňové evidence a mzdové agendy odborníkům - Coppia účetnictví s.r.o. je tady pro Vás!


Vyřízení a zpracování dotací na zaměstnance, pracovní místa Zlín

Vyřízení a zpracování dotací na zaměstnance, pracovní místa Zlín

Společnost Coppia účetnictví s.r.o. ze Zlína Vám poradí, jaké jsou možnosti získání dotací v pracovněprávním vztahu a pomůže s vyřízením a zpracováním dotačních programů. Neorientujete se v operačních programech, které Vám Evropský sociální fond ČR nabízí? Chcete mít jistotu, že všechny potřebné kroky pro získání dotací uděláte správně? Právě pro Vás jsme tu my! Naše firma Coppia účetnictví s.r.o. Vás seznámí s možnostmi jednotlivých dotačních programů, zajistí administrativu a vyřídí za Vás jednotlivé kroky k získání příspěvku v případě - vytvoření pracovního místa - vytvoření místa pro veřejně prospěšné práce - zapracování zaměstnance - přechodu na nový podnikatelský program - podpory zaměstnávání osob se zdravotním postižením Věnujte se naplno Vašemu podnikání a starosti s vyřízením a zpracováním dotačních programů v pracovněprávních vztazích přenechte našim odborníkům ve firmě Coppia účetnictví s.r.o.. Jsme tu pro Vás!


Zpracování účetních závěrek, daňového přiznání z DPH, daň z příjmů Zlín

Zpracování účetních závěrek, daňového přiznání z DPH, daň z příjmů Zlín

Hledáte-li firmu, která Vám pomůže zpracovat účetní závěrky a daňové přiznání z DPH či příjmů, je pro Vás zlínská společnost Coppia účetnictví s.r.o. tou nejlepší volbou. Coppia účetnictví s.r.o. nabízí kvalitní účetní služby, pomocí kterých dokáže Vaší firmě významně odlehčit od administrativní zátěže a stane se tak ideálním partnerem za cestou k Vašemu úspešnému podnikání. Agenda účetnictví zahrnuje: - kontrola a zpracování dokladů v podvojném účetnictví - zpracování předepsaných účetních knih - roční závěrkové operace - zpracování daňového přiznání DPH - zpracování daňového přiznání k dani z příjmů - účetní poradenství S pomocí firmy Coppia účetnictví s.r.o. ušetříte Vaše nervy i finance. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!