Hotel Lesní dům
Petr Veselý


Hotel Lesní dům je ideálním místem pro vaši dovolenou v Krkonoších. Tento hotel se nachází v Janských Lázních, v srdci Krkonošského národního parku, kde si můžete užít krásnou přírodu, čerstvý vzduch a spoustu sportovních aktivit. Hotel Lesní dům nabízí pohodlné a útulné ubytování pro každého, kdo hledá klid a relaxaci.

Můžete si vybrat z různých typů pokojů. K dispozici jsou jedno až třílůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, apartmá s možností přistýlek v obývacím pokoji a také apartmán s kuchyní (pro čtyři osoby). Pokoje jsou nekuřácké a některé mají balkon. Vybaveny jsou sejfem a televizí se satelitními programy.

Hotel Lesní dům je také skvělou volbou pro milovníky lyžování a snowboardingu. Hotel je situován přímo u sjezdovky, takže si můžete užít jízdu na lyžích nebo snowboardu bez nutnosti používat dopravu.

V letní sezoně je Vám zdarma k dispozici náš hotelový venkovní (vyhřívaný) bazén s protiproudem. Hotel má vlastní saunu a whirlpool, kde si můžete odpočinout po náročném dni a případně i využít naší nabídky na zajištění profesionálních masáží.

Pokud chcete prozkoumat další části Krkonoš, můžete využít kabinovou lanovku Černohorský Express, která vás zaveze na vrchol Černé hory, odkud se nabízí nádherný výhled na Sněžku a Janské Lázně. V létě si můžete užít turistiku, cyklistiku nebo nordic walking po značených trasách, které vedou přes rašeliniště, lesy a louky.

Hotel Lesní dům je tedy skvělou volbou pro vaši dovolenou v Krkonoších, ať už hledáte aktivitu nebo relaxaci. Pokud chcete zarezervovat svůj pobyt v tomto hotelu, navštivte jeho webové stránky. Tam najdete více informací o cenách, dostupnosti a podmínkách ubytování. Neváhejte a rezervujte si svůj pobyt v hotelu Lesní dům ještě dnes!

Katalog firem:

Hotely

,

Restaurace

,

Štítky:

ubytování, Krkonoše, bazén, sjezdovka

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Ubytování Hotel Lesní dům Jánské Lázně – klidné místo poblíž Černé hory

Ubytování Hotel Lesní dům Jánské Lázně – klidné místo poblíž Černé hory
Jste milovníkem přírody a váš ideální víkend začíná tím, že nasadíte pohorky a vyrazíte do hor? Co takhle spojit váš výlet s příjemným ubytováním v Janských Lázních?
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Lesní dům Petr Veselý
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Lesní dům
www.lesnidum.cz
Adresa

Adresa

Krkonošská 208
Janské Lázně 542 25

hotel@lesnidum.cz
+420 608 781 444


Najdete nás také zde:

ARES
captcha