Mr. Coffee - pražírna kávy a kavárna
LUTYCAR ZLÍN s.r.o.


Soudní 5549, Zlín 760 01

Jsme první pražírna kávy ve Zlíně, specializujeme se na kvalitní a čerstvou kávu. Kávu prodáváme jak v našem kamenném obchodě v centru Zlína, tak přes náš internetový obchod. Kávu pražíme pravidelně po malých dávkách, abychom vždy zaručili čerstvou kávu té nejlepší kvality. Pořádáme také ukázky pražení kávy pro veřejnost, kde se o kávě dozvíte spoustu informací. Poradíme se správným výběrem kávy, s vhodným mletím a přípravou. S kávou pracujeme rádi a s respektem, který si zaslouží, je pro nás zkrátka životním posláním. V nabídce máme pouze 100% arabiky, kávy pražíme v různých profilech, od světle pražených po středně až tmavě pražené. Vždy si tak můžete vyzkoušet a porovnat, která káva je pro vás ta nejlepší. V nabídce máme jak jednodruhové kávy, tak espresso směsi. Sortiment káv se pravidelně obměňuje podle sezóny, kávy se nám tedy střídají podle aktuální úrody a sklizně v každém jednotlivém regionu. Veškeré informace, kontaktní údaje a aktuální nabídku naleznete na: www.mrcoffee.cz

Kavárna Mr. Coffee
Po-Pá 8-20; So 8:30-13

IČ: 29240417
DIČ: CZ29240417
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Zuzana Lutnerova

Další produkty a služby
  • čaje sypané a sáčkové, pražírna kávy, fairtrade a plantážní kávy, ochucené čaje a kávy


Související články
Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!
Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!

Nakupovat potraviny online je velmi pohodlným, příjemným a navíc finančně výhodným způsobem, jak zajistit rodině vše, co je aktuálně třeba. Kdo by si nechtěl ušetřit čas, a zbytečné nervy při nákupech v přeplněných supermarketech? Zásilková služba Z-market vám k výhodám nákupu potravin online navíc nabízí rozvoz potravin až k vám domů či do kanceláře. Vaše oblíbené potraviny tak můžete mít v Praze a okolí do 24 hodin od objednání!


Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service
Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service

Široký výběr potravin, pohodlný nákup online a spolehlivý servis. To je společnosti Z-market, která nabízí rozvoz potravin těm, kteří z časových nebo zdravotních důvodů nemají možnost vyrazit na nákupy. Rozvoz potravin vám šetří čas i pohonné hmoty, proč toho tedy nevyužít?


Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním
Profesionální kávovary DELIKOMAT: Když se příprava kávy stává uměním

Co rozhoduje o tom, zda zákazník přijde do kavárny či restaurace? Velmi často je rozhodujícím kritériem to, zda tam umí připravit kvalitní a chutnou kávu. Příprava i pití kávy je rituál, který by měl oslovit všechny smysly. I u nás si již lidé zvykli na kvalitní kávu. A kvalitní káva předpokládá především profesionální kávovar, dobrá kávová zrna nestačí. Záleží vždy na tom, jaký přístroj k přípravě kávy použijete. Luxusní kávu ocení každý zákazník.


Internetový prodej potravin a dalšího zboží
Internetový prodej potravin a dalšího zboží

Nákup potravin a dalšího zboží patří ke každodenním činnostem, na které není vždy čas či nálada. Co byste však řekli na možnost nákupu a dovozu přímo k vám přes internet? Zmíněná možnost již není pouhým přáním, ale skutečností, o kterou se postará firma Z-Market; Food Delivery Service, Praha.