OULEHLA-REAL s.r.o.
Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce v Jihomoravském kraji

Stavební práce v oblasti pozemních staveb, zednické a obkladačské práce, kompletní výstavba rodinných domů na klíč zajistí k plné spokojenosti zákazníka společnost OULEHLA-REAL s.r.o. se sídlem v Dolních Kounicích a působností na celé jižní Moravě. Dlouholeté zkušenosti s výstavbou rodinných domů, použití osvědčených stavebních materiálů, stoprocentní kvalita odvedených prací jsou zárukou spokojenosti všech našich zákazníků.

Výstavba rodinného domu podle požadavků zákazníka provádí firma OULEHLA-REAL s.r.o.

Hrubé stavby rodinných domů od výkopových prací až po výplně oken a dveří

Provádíme hrubé stavby rodinných domů, na přání zákazníka se postaráme o kompletní výstavbu rodinného domu na klíč. Rozhodnete-li se pro realizaci hrubé stavby, můžete od nás očekávat výkopové práce, uložení ležaté kanalizace a dalších inženýrských sítí, základovou desku, svislé nosné a nenosné konstrukce, sloupy, pilíře, vodorovné nosné konstrukce,
střešní konstrukce, izolace svislých a vodorovných konstrukcí a další prvky jako jsou schodiště, komín, výplně dveří a oken.

Hrubé stavby rodinných domů


Výstavba rodinného domu s použitím kvalitních stavebních materiálů

Svěřte výstavbu Vašeho vysněného rodinného domu do našich rukou. Jsme zavedená stavební firma s dlouholetými zkušenostmi, pracujeme s kvalitními stavebními materiály jako například POROTHERM, YTONG, HELUZ, BAUMIT, BRAMAC, CEMIX, termíny předání dokončeného díla jsou pro nás závazné. Bydlete v poctivě a kvalitně postaveném rodinném domě naší stavební společností. Seriózní přístup ke každému zákazníkovi je pro nás samozřejmostí.

Výstavba rodinných domů na klíčRodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč

Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce v Jihomoravském kraji

Rekonstrukce domů

Rekonstrukce domů

Rekonstrukce domů, bytů i nebytových prostor včetně rozvodů a finálních úprav

Zateplení fasád

Zateplení fasád

Zateplování fasád rodinných domů i nebytových objektů na jižní Moravě