OULEHLA-REAL s.r.o.
Zateplování fasád rodinných domů i nebytových objektů na jižní Moravě

Stavební činnosti v celém svém rozsahu, tedy i zateplování fasád rodinných domů, skladových hal a průmyslových objektů, zateplení půd, podlahových a stropních konstrukcí nabízí stavební společnost OULEHLA-REAL s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Zajistíme i vypracování projektové dokumentace včetně finančního nacenění staveb.

Zateplování fasád rodinných domů - OULEHLA-REAL s.r.o. Brno-venkov

Zateplování fasád budov pouze certifikovanými zateplovacími systémy

Přemýšlíte o zateplení svého domu či jiné nemovitosti? Potom využijte cenných zkušeností a zručných řemeslníků naší stavební společnosti, která nabízí výhradně certifikované zateplovací systémy, jež jsou zárukou kvality, dlouhé životnosti a tudíž i maximální spokojenosti zákazníků.

Zateplování fasád certifikovanými zateplovacími systémy


Zateplení fasád domů přináší úspory za energie a řadu dalších výhod

Zateplením fasády rodinného domu i každé budovy získáte mnoho výhod a ušetříte nemalé finance za energie, a to až 30-60% nákladů na vytápění, snížíte přehřívání budovy v letních měsících, docílíte zlepšení tepelné pohody v budově a v bytech, dojde odstranění kondenzace páry, která zapříčiňuje vznik plísní, dále dochází ke snížení teplotní dilatace konstrukce a v neposlední řadě každý dům či budova získá nový ochranný „plášť“, který přinese nejen nezpochybnitelnou efektivitu každé stavbě, ale bude působit svěže a reprezentativně.

Zateplením fasád domů šetříte náklady na vytápěníRodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč

Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce v Jihomoravském kraji

Rekonstrukce domů

Rekonstrukce domů

Rekonstrukce domů, bytů i nebytových prostor včetně rozvodů a finálních úprav

Zateplení fasád

Zateplení fasád

Zateplování fasád rodinných domů i nebytových objektů na jižní Moravě