FanFanTulipan s.r.o.


Nad Helmrovkou 279/13, Praha 6 - Lysolaje 165 00

"FanFanTulipán" - síť maloobchodních prodejen, kde se nádherné květiny prodávají za velkoobchodní ceny!

Hledáte kde zakoupit kvalitní květiny? Žádný problém, stačí jen pár kliknutí myší ! Dovoz květin od "FanFanTulipán"!

S pomoci našeho webu máte možnost koupit květiny praktický po celé Praze. Máme příjemné a dostupné ceny pro každého. Rozvoz květin zajišťuje společnost „FanFanTulipán“ po celé Praze. Přesvědčte se - jsme nejlepší na trhu! Máme velmi širokou nabídku různých květin a kytic na každý den! Nepřeberné množství krásných květin rozmanitých vazeb a široká škála barev v různých velikostech a cenových kategoriích Vám zaručí, že si vyberete květiny dle vašeho vkusu a přání. Od našich profesionálních floristů můžete očekávat kytice v naprosto originálních vazbách z květin nejlepší kvality, a dodáme Vám je kamkoli po celé Praze. Doručujeme květiny po Praze v expresním čase. Výhodou našeho webu je, že si zde můžete vybrat kompozici vhodnou přímo pro Vás a objednat květiny on-line velmi rychle. Stačí jen pár kliknutí myší a koupíte květiny pro své blízké, známé, hosty nebo klienty a dovezeme je přímo k Vám domů nebo do kanceláře. Floristické studio "FanFanTulipán" má velmi širokou nabídku květin: růže, tulipány, lilie, heřmánky, chryzantémy, gerbery a hyacinty. Více než padesát druhů růží, nejrůznější barevné kombinace, exkluzivní květiny a originální vazby od našich profesionálních floristů. Jsme schopni vyhovět přáním i těch nejnáročnějších zákazníků. Asi není potřeba říkat, že ženy miluji květiny a různé neobvyklé dárky. Ve velkoobchodě s květinami "FanFanTulipán" lze mimo běžnou nabídku květin najit i velké množství exotických a neobvyklých květin, které se určitě budou líbit nejen ženám. V našem obchodě můžete objednat také svatební kytice, tradiční i netradiční květinové vazby k narozeninám nebo výročím, pro každou příležitost i svátek. Exkluzivní kytice a jedinečné květinové kompozice mohou překvapit a stát se nejlepším dárkem na několik dní pro vaše blízké a známe. Koupit květiny je nyní ještě snadnější – stačí jen navštívit naší internetovou stránku www.fanfantulpan.cz, vybrat si květiny, které se Vám zalíbily, objednat je a počkat na příjezd kurýra.

Vyberte si z pohodlí domova květiny online a doručení již nechte na nás.

Květiny se staly potěšením i v každodenním životě. Bez květin si asi těžko můžeme představit nějaký svátek. Právě květiny dělají naše slavnosti barevnějšími a nezapomenutelnými. Každá příležitost je unikátní, proto jsou naši floristi schopni vytvořit květinovou kompozici pro jakoukoli událost. Svatební floristika je ideální pro sňatky, romantické kytice se stanou skvělou pozorností a vytvářejí intimní atmosféru. Kytice naaranžované v originálních vazbách jsou připravené vyhovět nejnáročnějším zákazníkům. Každá objednávka je pro naše floristi nejen práce, ale i touha udělat radost každému zákazníkovi. Náš profesionální přístup doplňuje dodací servis, který vykonává svou prací jako hodinky. Koupit květiny on-line je velmi snadné – stačí jen udělat objednávku, nechat nám adresu a kurýr doveze Váš romantický nebo sváteční vzkaz kamkoli si budete přát. Dodávka květin "FanFanTulipán" je dobrá příležitost, jak někoho obdarovat krásným a nezapomenutelným dárkem. Překvapte své blízké tím, že jim ke slavnostní příležitosti zašlete nádhernou kytici! Čerstvost a originalitu našich kytic už ohodnotili zákazníci z jiných měst. Naši klienti jsou to nejcennější, co máme, a naše květiny jsou nejlepším dárkem pro lidi, které máte rádi Vy. Objednávejte květiny od "FanFanTulipán", věnujte je svým blízkým a známým a dostanete hodně lásky a vděčnosti na oplátku. Darujte květiny!

Projevujte své emoce a city, udělejte tento svět barevnějším a šťastnějším.

IČ: 03665119
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • prodej semen okrasných rostlin, ovocná semena, semena zeleninová, přípravky proti plevelům, hnojiva a komposty


Související články
Zahradní, balkonové i pokojové rostliny nabízí eshop i prodejna Zahradnictví Petro Mělník
Zahradní, balkonové i pokojové rostliny nabízí eshop i prodejna Zahradnictví Petro Mělník

Jaro sebou přináší potřebu sázení zeleně a květin nejen v zahradách, ale také na balkonech, terasách a v interiérech. Zeleň a okrasné květiny patří k oblíbenému sortimentu, který si můžete nakoupit nejen v samoobslužném skleníku, ale také z pohodlí domova díky Zahradnictví Petro Mělník.


Montáž automatických zavlažovacích systémů
Montáž automatických zavlažovacích systémů

Voda je základním stavebním prvkem lidského organismu a nejenom pro lidi je obzvláště důležitá, ale také pro ostatní živočichy a samozřejmě i rostliny, které by bez vody nepřežily. Hlavní náplní firmy AQUASTART spol. s. r.o., je montáž automatických zavlažovacích systémů. Postaráme se i o výrobu a prodej travních koberců.


Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno
Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno

Máte vlastní zahradu či kousek volného místa kolem domu? Ideální místo pro pěstování zeleně, ale také stromů a keřů. Každá zahrada si zaslouží míst kvalitní osazenstvo, které nám bude hezky růst a bude nám přinášet něco dobrého a zdravého z přírody přímo na náš stůl. ZAHRADNICTVÍ Urban vám dodá ovocné stromy, keře nebo dokonce i růže podle vaší představy.


Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny
Zahradnictví Petro Mělník: specialista na fuchsie a další květiny

Do každé zahrady, ale třeba také na terasy a balkony neodmyslitelně patří krásné květiny. V Zahradnictví Petro Mělník je najdete! Pěstujeme a prodáváme zahradní, balkonové, ale i pokojové rostliny a bylinky. Vybrat a koupit si je můžete v samoobslužném skleníku na Mělníku nebo na našem e-shopu.