Samsontech
Josef Samson

CZKsamsontech

Firma Samsontech se již přes 20 let věnuje prodeji a pronájmu kancelářské techniky a poskytuje i záruční a pozáruční servis.
V našem sortimentu naleznete kopírovací a tiskové zařízení značek DEVELOP, KONICA-MINOLTA, HP, Brother a Epson.

Tiskárny zakoupené u nás Vám dovezeme do firmy nebo domů, vše potřebné nainstalujeme a dle potřeby i zaškolíme případnou obsluhu.
Pokud si zařízení nepotřebnujete zakoupit, můžete si je u nás jen pronajmout. V nabídce kromě kancelářské techniky naleznete i dataprojektory EPSON a BenQ nebo další nezbytné kancelářské pomocníky jako skartovačky, notebooky a další. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.

Jsme autorizovaný prodejce tiskárenské techniky černobílých i barevných tiskáren. V nabídce máme tiskárny laserové i multifunkčních kopírovacích stroje značek:

- DEVELOP (INEO 4750, INEO 554E, INEO 558, ...)
- KONICA-MINOLTA (BIZHUB 185, BIZHUB 226, ...)

Naše firma již dlouhodobě působí na trhu a neustále se snažíme zlepšovat naše služby tak, abychom pro Vás vždy dokázali najít optimální řešení. Působíme v oblastech Brno, Brno-venkov i Vysočina. Pro více informací se neváhejte podívat na naše webové stránky nebo nám napsat na naši emailovou adresu. Těšíme se na budoucí spolupráci.


Slogan:

Silné partnerství pro Vaši kancelář – to je Samsontech


Obchodní značky:

Develop, HP, Brother, Epson, KONICA-MINOLTA


Katalog firem:    

Počítače a příslušenství

,  

Výpočetní a kancelářská technika

,  
Štítky:

servis, prodej, pronájem DEVELOP, KONICA MINOLTA Brno-venkov