Marcela Změlíková


Polní 282, Hodonice 671 25
Jako bytový architekt a návrhář bytového designu se zaměřuji na tvorbu vlastních originálních věcí dodávajících šmrnc každému interiéru, soukromým i komerčním prostorům.
V MarK designu se zabýváme návrhy interiérů a tvorbou vlastních bytových doplňků. Základem je kvalitní ruční práce a originalita.
V našem portfoliu naleznete zrcadla, dekorativní vázy, věšáky, stolky a stoličky a jiné. Snažíme se postupně rozšiřovat kolekce nejen funkčních, ale i dekorativních doplňků, které spolu souvisí a v interiéru se navzájem doplňují.
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s originalitou a proto Vám i v případě zájmu navrhneme a vyrobíme bytové doplňky přesně na míru na základě Vašich přání a požadavků.
Svým klientům vytváříme originální a útulné prostředí nejen doma, ale i v práci. Při návrhu i výrobě se necháváme inspirovat vším, co je kolem. Zvláště pak klademe důraz na barvy a barevnost svých výrobků.

Naše služby jsou dostupné po celé České Republice, sídlo máme ve Znojmě, proto je pro nás prioritou Jihomoravský kraj, Vysočina, Třebíč, Moravský Krumlov, Ivančice, Brno venkov, Mikulov, Břeclav, Brno.

Máte-li zájem o nezávaznou konzultaci nebo chcete poradit s realizací Vašeho interiéru, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Produkty
  • bytový textil, dekorační předměty, osvěžovače vzduchu, vonné svíčky, dekorační polštáře, sedáky na židle, dekorační koberečky, rámy obrazů
  • návrhy interiérů a exteriérů, služby architekta, interiéry na klíč, urbanistické studie, projekty residenčních staveb


Související články
Krásný a oslnivý nábytek, vestavěné skříně nebo kuchyňské linky pro Vás vyrobí firma Leky

LEKY s.r.o

Krásný a oslnivý nábytek, vestavěné skříně nebo kuchyňské linky pro Vás vyrobí firma Leky

Tato firma sídlí v Milčicích – Pečky, což je blízko Českého Brodu nebo nedaleko Kolína. Zhotovují kuchyně dle vlastního nebo i dodaného návrhu. Navrhují, vyrábí a montují vestavěné skříně nebo jakýkoliv jiný nábytek do domácnosti.


Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Kamenictví Karel Otruba

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.


Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý italský design, prvotřídní kvalita i pohodlnost

Natuzzi Italia – Luxusní designový nábytek

Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý italský design, prvotřídní kvalita i pohodlnost

NatuzziItalia italský nábytek, to je synonymum pro kvalitu, preciznost a styl. Užijte si luxusní nábytek italské výroby ve svém interiéru a pořiďte si například kožené sedací soupravy od prodejce Correct Interior Natuzzi Italia. Designově nápaditý nábytek Natuzzi je ideálním způsobem vybavení každého domova.


Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.


Firemní články
Interiérový design a návrhy interiérů na míru vaší individualitě

Interiérový design a návrhy interiérů na míru vaší individualitě

Firem, které nabízejí návrhy interiérů, je na trhu celá řada. Pokud ale chcete skutečně originální prostor, který podtrhne vaši osobnost a životní styl, svěřte interiérový design společnosti MarK Design. My totiž nekoukáme pouze na to, co zrovna letí a je moderní, my chceme vytvořit prostor, který vás zároveň bude vystihovat. Ať už tak chcete novou ložnici, koupelnu nebo dětský pokoj, my ho vytvoříme přesně dle vašich požadavků a přání.


Designové doplňky do bytu navrhujeme na míru každému zákazníkovi

Designové doplňky do bytu navrhujeme na míru každému zákazníkovi

Chcete si ozvláštnit byt, ale nabídka velkých řetězců vám nevyhovuje? Už vás nebaví jít s davem? Odlišit se můžete i bez velkých rekonstrukcí a investic. Stačí, když si pořídíte originální designové doplňky do bytu od firmy MarK Design. Všechny designové doplňky vyrábíme ručně a na míru požadavkům klienta, můžete si tak být jistí, že výrobky z naší dílny u nikoho jiného nenajdete.


Návrh a realizace bytových interiérů, kanceláří, bytové doplňky, poradenství Znojmo

Návrh a realizace bytových interiérů, kanceláří, bytové doplňky, poradenství Znojmo

Odborník na návrhy a realizace zajímavého a příjemného interiéru domu nebo kanceláře či veřejných míst, provádí specialista v oboru firma MarK design Marcela Změlíková.


Návrhy interiéru bytových i komerčních prostorů, architekt, návrh bytového designu Znojmo

Návrhy interiéru bytových i komerčních prostorů, architekt, návrh bytového designu Znojmo

Návrh interiéru bytových i komerčních prostorů, bytový design, bytový architekt, bytové doplňky na míru od firmy MarK design Marcela Změlíková z okresu Znojmo.


Interiérový design, dárkový voucher na návrh interiéru, originální vánoční dárek Znojmo

Interiérový design, dárkový voucher na návrh interiéru, originální vánoční dárek Znojmo

Blíží se čas Vánoc a přemýšlíte nad originálním vánočním dárkem? Udělejte radost sobě, či svým blízkým a darujte jim pod stromeček dárkový voucher od naší firmy MarK design. Dopřejte svým blízkým možnost nového zajímavého prostředí pro bydlení. MarK design nabízí dárkové vouchery na návrh interiéru nebo doplňky v hodnotě 1.500,- Kč, 3.000,- Kč, 5.000,- Kč + 1 extra voucher na libovolnou částku, Vámi zvolenou. Voucher plátí 6 měsíců od data vystavení s razítkem MarK design. Dárkové vouchery MarK design Vám předáme osobně nebo pošleme poštou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Interiérový design na míru, který odpovídá vašemu životnímu stylu | Znojmo

Interiérový design na míru, který odpovídá vašemu životnímu stylu | Znojmo

Firem, které nabízejí interiérový design i bytové doplňky najdete celou řadu. My se na to v MarK design Hodonice (okres Znojmo) však snažíme jít trochu jinak - náš design interiérů přesně odpovídá osobnosti zákazníka. Ke každému přistupujeme induviduálně. Bytové doplňky a design interiéru v našem podání neznamená pouze následování trendů. Důležité je pro nás tvořit prostor, který se k vám bude hodit a budete se v něm cítit skvěle. Naše bytové doplňky jsou originální, založené na ruční práci. V našem portfoliu naleznete jak zrcadla, tak i dekorativní vázy, věšáky, stolky a stoličky a další produkty, které posunou celý interiér o třídu výš. Snažíme se postupně rozšiřovat kolekce nejen funkčních, ale i dekorativních doplňků, které spolu souvisí a v interiéru se navzájem doplňují. Rádi vám navrhneme a vyrobíme bytové doplňky přesně na míru, na základě vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv představou. Náš interiérový design nespočívá pouze ve vytváření příjemného bydlení - našich služeb můžete využít i pro vaši firmu či kancelář. Máte-li zájem o nezávaznou konzultaci nebo chcete poradit s realizací vašeho interiéru, pak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám představíme veškeré možnosti interiérového designu a pokusíme se navrhnout bytové doplňky přesně podle vašich přání. Ať už tak chcete novou ložnici, koupelnu nebo dětský pokoj, my interiér navrhneme tak, aby přesně odpovídal vašemu životnímu stylu i vašim preferencím. Interiérový design od MarK Design Hodnice (Znojmo), to jsou především: - kuchyně - obývací pokoje - ložnice - dětské pokoje - koupeny - vstupní haly - restaurace - kavárny - komerční prostory