Petra Drobná - Nutrifitness


Zarámí 4077, Zlín 760 01
Petra Drobná ve Zlíně poskytuje služby jako výživový specialista, terapeut, kouč, mentor, lektor a fitness trenér. Poskytuje služby individuální i skupinové v rámci přednášek, seminářů a kursů.

V rámci výživového poradenství se specializuji na sestavení jídelníčků:
- preventivních
- racionálních
- redukčních
- pro sportovce
- pro přípravu na fitness soutěže
- ve vztahu k civilizačním chorobám
- pro směnný provoz
- pro osoby důchodového věku.

Dále poskytuji poradenství ohledně dětské výživy.

Veškerá oradenství probíhají na základě měření na bioimpedančním přístroji InBody230.

V oblasti koučinku nabízím zjištění směru, kam klient chce jít a jeho postupné nasměrování a uvědomění si čeho chce v životě dosáhnout a současně s tím vedení k tomuto konkrétnímu cíli.

V oblasti TERAPIÍ určení důvodu psychických problémů a jejich odstranění a s tím související zdravotní problémy fyzického rázu a jejich minimalizování až postupné úplné odstranění.

Všechny uvedené služby, viz. výše, provádím i formou ON-Line přes skype pro klienty mimo oblast města Zlína.

Další produkty a služby
  • fitness centrum, cvičební nástroje, posilovací přístroje, fyzická kondice, protažení svalových partií, běhací pásy
  • psychologické vyšetření, terapeutická sezení, preventivní lékařské prohlídky, zdravotnická zařízení, preventivní mamografické vyšetření

Město Potštát, pamětihodnosti, kulturní akce a jiné zajímavosti.

Město Potštát, pamětihodnosti, kulturní akce a jiné zajímavosti

Související články
Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.


Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

COMHEALTH, s.r.o.

Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

Pokud se rozhodnete pro relaxaci formou masáží, tak je nejlepší cestou navštívit opravdové profesionály, kteří znají vhodné masérské hmaty a pomůžou vaše tělo i mysl dostat ze stresu a příjemně vás uvolnit. Pro takový relax stačí zajít do centra komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny COMHEALTH s.r.o. v Praze.


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

ProMedica spol. s r.o.

Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

Rakovina prsu je strašákem, který byste neměly brát na lehkou váhu, už jen proto, že se jedná o nejčastější rakovinu žen. Vyšetření prsu by mělo být pro ženské pohlaví naprostou samozřejmostí. Navštivte tedy i Vy mamografické a diagnostické centrum ProMedica v Prostějově, kde Vám zodpoví na Vaše otázky a pomohou řešit problémy.


Další produkty a služby
Terapie - odstranění psychických problémů, osobní koučink, terapie jídlem Zlín

Terapie - odstranění psychických problémů, osobní koučink, terapie jídlem Zlín

Trpíte-li psychickými problémy a bloky, snažíte se jich zbavit, dlouhodobě se o něco snažíte a nemáte výsledky nebo se brzy snažit přestanete, nevydržíte při dosahování vašich cílů atd., kontaktujte Petru Drobnou, která se specializuje na služby výživového poradenství - terapie jídlem, kvantovou terapii - odstraňování psychických bloků a mentálních vzorců, dále poskytuje koučink a cvičení ve fitness. Všechny tyto aspekty života spojují tzv. "zdravý životní styl" a nelze posunout do ústraní ani jednu tuto složku, protože se vším jsou spojeny zdravotní problémy různého charakteru. Služby kvantové terapie zahrnují: - určení příčiny psychických bloků,  - odstranění těchto bloků, - minimalizování zdravotních potíží spojené s těmito bloky, - úplné odstranění těchto potíží. Při osobním koučinku se zaměřuji na: - pomoc při vytyčení cíle klienta,  - cestu jakou se k tomu cíli chce klient dostat,  - vedení klienta, aby dosáhl toho, co si předsevzal. Změnit své dosavadní návyky není vůbec jednoduché, ale právě od toho jsem zde a nabízím Vám pomocnou ruku.  Využijte této nabídky a udělejte něco pro sebe a své tělo.


Výživový poradce, zdravá výživa, bikini fitness, poradenství Zlín

Výživový poradce, zdravá výživa, bikini fitness, poradenství Zlín

Rozhodli jste se udělat první krok ke zdravému životnímu stylu a potřebujete výživového poradce, který Vás v oblasti zdravé výživy nasměřuje na správnou cestu? Odborné a individuální poradenství při léčbě obezity, v oblasti redukční a sportovní výživy i racionálního stravování nabízí pomoc výživová poradkyně Petra Drobná ze Zlína. Na základě Vašeho zdravotního stavu a včetně měření na bioimpedančním přístroji InBody sestaví jídelníček na míru z běžně dostupné stravy a naučí Vás, jak jíst, abyste postupně dosáhli očekávaných výsledků. A pokud máte vyšší ambice, věnujete se kulturistice a Vaším snem je účastnit se soutěže bikini fitness, Petra Drobná Vám ukáže, jak přizpůsobit jídelníček i cvičení tak, abyste na pódium byli dokonale připraveni.


Nutrifit, osobní fitness trenér, tělesná analýza, složení těla, InBody 230 Zlín

Nutrifit, osobní fitness trenér, tělesná analýza, složení těla, InBody 230 Zlín

Pečujte o své tělo a vydejte se na cestu zdravého životního stylu s osobní fitness trenérkou Petrou Drobnou ze Zlína, která Vám s pomocí tělesné analýzy na přístroji InBody 230 pomůže dosáhnout Vašich cílů. Výživou, zdravím a pohybem se výživová poradkyně Petra Drobná zabývá již několik let a na základě získaných zkušeností Vám bude důležitým rádcem, podporou i motivací při Vaší změně ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu - zanalyzuje Vaše složení těla na bioimpedančním přístroji InBody 230, zhodnotí Váš dosavadní způsob stravování a s ohledem na Váš zdravotní stav sestaví optimální program a osobní jídelníček přizpůsobený Vašim konkrétním cílům. Může být těžké dosáhnout vysněných výsledků sám, ale s osobní fitness trenérkou Petrou Drobnou budete mít jistotu, že se stanou skutečností.