FeelWell
Proteinová dieta


Horní 55A/1642, Ostrava - Hrabůvka 700 30
Studio Lada v Ostravě Vám kromě komplexních služeb v péči o tělo nabízí odborné centrum zabývající se redukcí hmotnosti pomocí bílkovinné diety. V rámci e-shopu www.feel-well.cz můžete zakoupit řadu proteinových dietních potravin v nejvyšší možné kvalitě. Tato zdravá jídla určená ke snížení váhy

- obsahují vysoké množství bílkovin a nízkou kalorickou hodnotu
- splňují nejpřísnější normy v EU a Kanadě
- jsou vhodná k bezpečné "samoléčbě" nadváhy ve 3 jednoduchých fázích

Připravena je pro Vás tato zdravá strava na hubnutí

- slaná jídla - např. sójové kuličky s příchutí barbecue, boloňské těstoviny, kari polévka, krém s kuřecí příchutí, omeleta s hříbky
- sladká jídla - např. ovesná kaše s jablky a příchutí skořice, kávový dezert, palačinka s citrónovou příchutí
- tyčinky - např. čokodouble tyčinka, arašídová tyčinka s karamelem, tyčinka s kokosovou příchutí

Produkty
  • bylinné sirupy a likéry, prodej diapotravin, sportovní a doplňková výživa, doplňky stravy, iontové nápoje

Půjčovna lodí Petr Kovačka Sázava, půjčovna kánoí, půjčovna raftů, zdarma doprava na místo.

Půjčovna lodí Petr Kovačka Sázava, půjčovna kánoí, půjčovna raftů, zdarma doprava na místo

Rybářské potřeby IKA Trutnov, Eshop prodej rybářských prutů, navijáky, rybářské oblečení, vlasce.

Rybářské potřeby IKA Trutnov, Eshop prodej rybářských prutů, navijáky, rybářské oblečení, vlasce

Související články
Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Klášterní officína s.r.o.

Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Zdraví z přírody podle starodávných receptur přímo až k Vám domů. Není příjemné vyzkoušet ovocný sirup ze stoprocentně přírodních složek? Už máte dost těch nesmyslně nasycených šťáv, které obsahují samá éčka, konzervanty nebo jiné špatné látky?


CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED s.r.o.

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a objednejte si tyto přírodní produkty u společnosti CELOMED s.r.o..


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Klášterní officína s.r.o.

Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.


Firemní články
Eshop - potraviny na hubnutí, bílkovinná dieta, snížení váhy

Eshop - potraviny na hubnutí, bílkovinná dieta, snížení váhy

Díky eshopu FeelWell můžete nyní zakoupit potraviny na hubnutí, které využijete při bílkovinné dietě a podpoříte tak snížení váhy i zdravý životní styl. Dopřejte svému tělu stravu, díky které se budete cítit opravdu skvěle! Naše potraviny pocházející z Francie a Kanady zaručují tu nejvyšší možnou kvalitu. Obsahují vysoké množství bílkovin, přičemž zaujmou svou nízkou kalorickou hodnotou. Vybrat si můžete z širokého sortimentu jídel: - sladká, - slaná, - tyčinky. Využijte této možnosti a objednejte si i Vy kvalitní potraviny, jejichž proteinová hodnota odpovídá nejvyšším kanadským normám. Můžete nás také přímo kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy ohledně potravin i samotné proteinové diety. Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky!


Dietní strava, tyčinky, kaše, polévky, dezerty e-shop Ostrava

Dietní strava, tyčinky, kaše, polévky, dezerty e-shop Ostrava

Internetový e-shop FeelWell z Ostravy nabízí dietní stravu, která se stane základem Vašeho úspěšného hubnutí - tyčinky, kaše, polévky či dezerty v té nejvyšší možné kvalitě, s vysokým obsahem bílkovin a nízkou kalorickou hodnotou. Máte za sebou neúspěšně pokusy zhubnout a už nevěříte, že se Vám to někdy podaří? S námi to dokážete! FeelWell je řada proteinových jídel, která je ideální pro bezpečné řešení nadváhy. Konzumací přípravků bohatých na bílkoviny a nízkou kalorickou hodnotu v těle nastává tzv. ketóza, kdy dochází k úbytku tukové tkáně za současné ochrany svalové hmoty. Zeleninové polévky, ovesné kaše, čokoládové dezerty či kokosové tyčinky, to je jen malá ukázka chutných dietních potravin z e-shopu www.feel-well.cz, které Vám pomohou při Vaší cestě za vysněnou postavou.