Ohřev vody s.r.o.
Fotovoltaické systémy Zlín


nám. Práce 1099, Zlín 760 01
Společnost Ohřev vody s.r.o. ze Zlína poskytuje kompletní fotovoltaické řešení pro domácnosti i firmy s cílem šetření energie. Jedná se o domácí fotovoltaické elektrárny produkující si svou vlastní energii přímo v místě spotřeby. Pomáhají efektivně snižovat energetickou ztrátu objektu - sluneční ohřev vody, výroba elektrické energie a její akumulace do bateriových úložišť. Instalujeme také tepelná čerpadla, rekuperační jednotky.

V rámci naších služeb Vám poskytneme kompletní informace a poradenství od návrhu, vyřízení dotace až po instalace, připojení.

Dotaci lze čerpat v rozsahu 40 - 170 tis. korun v závislosti na struktuře fotovoltaického systému, přičemž nezbytnou podmínkou pro čerpání dotace je akumulační složka.

Dotace 40tis. (respektive 80. tis) je určena pro ty, kteří chtějí ohřívat teplou užitkovou vodu (TUV), ať už je to přímou cestou anebo ohřevem vody z přebytků elektrické energie.

Systémy dotované částkou 80 - 155 tis. korun musejí schématicky, jakožto akumulační složku, obsahovat bateriové úložiště, jehož velikost je závislá na velikosti instalovaného výkonu.

Výhody FV systému:
- snadná instalace (jakýkoli objekt)
- dlouhá životnost,
- bezúdržbový provoz,
- efektivní návratnost investice,
- zhodnocení nemovitosti,
- výrazné snížení nákladů na provoz.

Nabízíme:
- Instalace systémů na ohřev vody pro domácnosti, bytové domy, společenstva vlastníků, rekreační a ubytovací kapacity,
- Dodávku fotovoltaických elektráren na klíč včetně vyřízení dotace a připojení v rámci programu Nová zelená úsporám pro domácnosti.
- Kompletní vypracování dokumentace a vyřízení administrativy s dodávkou fotovoltaického systému pro firmy v rámci programu OPPIK

V našem sortimentu můžete nalézt širokou škálu:
- ohřívačů TUV a akumulačních nádob včetně příslušenství,
- fotovoltaické panely,
- měniče napětí,
- bateriová úložiště - od malých až po kontejnerová řešení
-tepelná technika, tepelná čerpadla a rekuperace.

Snahou společnosti je nabízet našim zákazníkům komplexní a inovativní řešení v oblasti alternativních zdrojů energie.

Produkty
  • topenářský materiál, kotlová armatura, nerezové potrubí, stavební technika, dodávka vody, vyvážení průtoku, ohřívací soustava
  • výroba energie ze slunce, výroba solární energie, fotovoltaické systémy, obnovitelný zdroj energie, fotovoltaické elektrárny, distribuce solární energie
  • čističky odpadních vod, ekologicky šetrné stroje, prodej filtračních ekologických systémy, temperanční systémy, výroba energie z biomasy

Ekonomické a organizační poradenství, PROkontakt, s.r.o..

Ekonomické a organizační poradenství, PROkontakt, s.r.o.

Související články
Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

FALKOM s.r.o.

Firma Falkom s.r.o. se každý den naplno věnuje své podnikatelské činnosti

Jako druhé hlavní zařazení je finální dodávka průmyslových úpraven vod pro napájení kotlů nebo jiné průmyslové účely. Další oblasti, ve kterých se denně pohybují, jsou revize, projekty, rekonstrukce, opravy a montáže, výroba a dodávky náhradních dílů, plynofikace kotlů a kotelen a poradenská a obchodní činnost.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o.

Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

Firma Šimek VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. se specializuje na práce prováděné ve vašich domácnostech nebo v jakýchkoliv jiných průmyslových objektech a to už více jak dvacet let. Zkráceně se jedná o služby vodo-topo-plyn. Tato specializovaná společnost má širokou praxi v oboru a proto jsou schopni vám odborně poradit dokonce i s vašimi akutními problémy. Z dlouhodobějšího hlediska vám pomohou vytvořit projekt na míru pro váš soukromý dům ale i průmyslovou budovu. Od samotné projekce až po komplexní zajištění včetně dodání kotlů nebo ohřívačů vody, jejich montáž i následný servis.


Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

GLUMBÍK s.r.o.

Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

Různé typy produktovodů vyžadují odbornou výstavbu a následnou revizi, opravy i další péči. Kvalita se odráží nejen v použitých materiálech, ale také v odbornosti a profesionalitě firem, které tyto akce provádějí. Na koho se můžete spolehnout v okolí Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje je stavební společnost GLUMBÍK s.r.o., Ostrava.


Firemní články
Dotace na fotovoltaické elektrárny pro domácnosti i firmy, domácí fotovoltaika

Dotace na fotovoltaické elektrárny pro domácnosti i firmy, domácí fotovoltaika

Společnost Ohřev vody s.r.o. ze Zlína Vám vyřídí dotaci na kompletní fotovoltaické elektrárny pro domácnosti i firmy. Dále Vám poskytneme veškeré informace, rady, návrh řešení i samotnou realizaci.


Sluneční ohřev vody fotovoltaikou - vlastní energie pro vlastní potřebu

Sluneční ohřev vody fotovoltaikou - vlastní energie pro vlastní potřebu

Ohřev vody s.r.o. ze Zlína využívá patentované technologie ohřevu vody fotovoltaickými panely. Firma Vám zajistí komplexní řešení slunečního ohřevu vody, zpracuje Vám návrh a zrealizuje celý projekt.


Fotovoltaika s dotací výzva 3 2021 - fotovoltaické systémy pro firmy, program úspory energie

Fotovoltaika s dotací výzva 3 2021 - fotovoltaické systémy pro firmy, program úspory energie

Společnost Ohřev vody s.r.o. Zlín pomůže vyřídit dotace na fotovoltaické systémy pro firmy, i v r.2021 je aktivní výzva 3 v programu úspory energie. Fotovoltaika s dotací je stále dostupná.