Ohřev vody s.r.o.
Fotovoltaické systémy Zlín


nám. Práce 1099, Zlín 760 01
Společnost Ohřev vody s.r.o. ze Zlína poskytuje kompletní fotovoltaické řešení pro domácnosti i firmy s cílem šetření energie. Jedná se o domácí fotovoltaické elektrárny produkující si svou vlastní energii přímo v místě spotřeby. Pomáhají efektivně snižovat energetickou ztrátu objektu - sluneční ohřev vody, výroba elektrické energie a její akumulace do bateriových úložišť. Instalujeme také tepelná čerpadla, rekuperační jednotky.

V rámci naších služeb Vám poskytneme kompletní informace a poradenství od návrhu, vyřízení dotace až po instalace, připojení.

Dotaci lze čerpat v rozsahu 40 - 170 tis. korun v závislosti na struktuře fotovoltaického systému, přičemž nezbytnou podmínkou pro čerpání dotace je akumulační složka.

Dotace 40tis. (respektive 80. tis) je určena pro ty, kteří chtějí ohřívat teplou užitkovou vodu (TUV), ať už je to přímou cestou anebo ohřevem vody z přebytků elektrické energie.

Systémy dotované částkou 80 - 155 tis. korun musejí schématicky, jakožto akumulační složku, obsahovat bateriové úložiště, jehož velikost je závislá na velikosti instalovaného výkonu.

Výhody FV systému:
- snadná instalace (jakýkoli objekt)
- dlouhá životnost,
- bezúdržbový provoz,
- efektivní návratnost investice,
- zhodnocení nemovitosti,
- výrazné snížení nákladů na provoz.

Nabízíme:
- Instalace systémů na ohřev vody pro domácnosti, bytové domy, společenstva vlastníků, rekreační a ubytovací kapacity,
- Dodávku fotovoltaických elektráren na klíč včetně vyřízení dotace a připojení v rámci programu Nová zelená úsporám pro domácnosti.
- Kompletní vypracování dokumentace a vyřízení administrativy s dodávkou fotovoltaického systému pro firmy v rámci programu OPPIK

V našem sortimentu můžete nalézt širokou škálu:
- ohřívačů TUV a akumulačních nádob včetně příslušenství,
- fotovoltaické panely,
- měniče napětí,
- bateriová úložiště - od malých až po kontejnerová řešení
-tepelná technika, tepelná čerpadla a rekuperace.

Snahou společnosti je nabízet našim zákazníkům komplexní a inovativní řešení v oblasti alternativních zdrojů energie.

Produkty
  • topenářský materiál, kotlová armatura, nerezové potrubí, stavební technika, dodávka vody, vyvážení průtoku, ohřívací soustava
  • výroba energie ze slunce, výroba solární energie, fotovoltaické systémy, obnovitelný zdroj energie, fotovoltaické elektrárny, distribuce solární energie
  • čističky odpadních vod, ekologicky šetrné stroje, prodej filtračních ekologických systémy, temperanční systémy, výroba energie z biomasy

Výroba nábytku na míru Zábřeh, výroba moderních, rustikálních i panoramatických kuchyní.

Výroba nábytku na míru Zábřeh, výroba moderních, rustikálních i panoramatických kuchyní

Dodavatel tesařských a pokryvačských prací Beroun.

Dodavatel tesařských a pokryvačských prací Beroun

Související články
Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.

W.P.E. a.s.

Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.

Bez čisté vody se neobejde průmysl, doprava ani zemědělství. Povrchovou úpravou a čištěním odpadních vod v nejrůznějších odvětvích se zabývá firma W.P.E. a.s.. Vyrábíme a dodáváme proto veškeré technologie a zařízení nezbytné pro čištění vody.


W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

W.P.E. a.s.

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

V současnosti jsou schopni dodat vám jakoukoliv technologii v oblasti čištění odpadních vod. Možná vás bude zajímat, že zakladateli této společnosti byly právě firmy, které již dlouhé roky pracují v oboru povrchových úprav nebo čištění odpadních vod.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

LUNA PLAST a.s.

Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

Sháníte výrobce a dodavatele PE plastových trubek pro venkovní tlakové rozvody pitné a užitkové vody, kanalizační systémy, domovní přípojky, uložení kabelů či pro napájení studní? Pak Vám doporučujeme obrátit se na společnost LUNA PLAST a.s., českého výrobce plastového potrubí s tradicí již od roku 1998. Jedná se o specialistu výhradně na tento obor s vlastní zkušební laboratoří, která plastové trubky vyrábí na nejmodernějších strojích.


Firemní články
Dotace na fotovoltaické elektrárny pro domácnosti i firmy, domácí fotovoltaika

Dotace na fotovoltaické elektrárny pro domácnosti i firmy, domácí fotovoltaika

Společnost Ohřev vody s.r.o. ze Zlína Vám vyřídí dotaci na kompletní fotovoltaické elektrárny pro domácnosti i firmy. Dále Vám poskytneme veškeré informace, rady, návrh řešení i samotnou realizaci.


Sluneční ohřev vody fotovoltaikou - vlastní energie pro vlastní potřebu

Sluneční ohřev vody fotovoltaikou - vlastní energie pro vlastní potřebu

Ohřev vody s.r.o. ze Zlína využívá patentované technologie ohřevu vody fotovoltaickými panely. Firma Vám zajistí komplexní řešení slunečního ohřevu vody, zpracuje Vám návrh a zrealizuje celý projekt.


Fotovoltaika s dotací výzva 3 2021 - fotovoltaické systémy pro firmy, program úspory energie

Fotovoltaika s dotací výzva 3 2021 - fotovoltaické systémy pro firmy, program úspory energie

Společnost Ohřev vody s.r.o. Zlín pomůže vyřídit dotace na fotovoltaické systémy pro firmy, i v r.2021 je aktivní výzva 3 v programu úspory energie. Fotovoltaika s dotací je stále dostupná.