Multi CZ s.r.o.


Anenská 1715, Pardubice - Zelené Předměstí 530 02

Profesionální gastronomické systémy od roku 1991

Projektové řešení adaptované optimálně na podmínky a přání zákazníka

Výroba na míru z technologických i materiálových Komponent nejvyšší kvality

Plná asistence v před realizační fázi akce, aktivní přítomnost na kontrolních dnech, zpracování dokumentace přípojných bodů, kontrola provedení stavby

Dodávka na místo, ustavení, zapojení na stávající instalační body včetně jejich potřebné úpravy, uvedení do provozu, provozní seřízení, ověření provozních parametrů

Úvodní zaškolení obsluhy a vybavení uživatelskou dokumentací v českém jazyce a/nebo v libovolném jazyce dle volby zákazníka

Výchozí revize elektrických připojení strojů a zařízení, u nichž je to obecně závazným předpisem vyžadováno

Legislativně konformní dokumentace shody CE

Zachování stejně zvýhodněné hladiny cen pro doplňující dodávky, dodávky příslušenství, spotřebního materiálu a náhradních dílů jako při první dodávce, pouze se zohledněním inflačních a kursovních vlivů.

IČ: 27488837
DIČ: CZ27488837
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • profesionální myčky nádobí, plynové sporáky, kávovary, chladící a mrazicí boxy, krouhače a kutry, prodej gastrozařízení

Naše společnost nabízí komplexní autoservisní služby pro osobní a lehké užitkové vozy i nákladní vozy. Provozujeme také mobilní pneuservis, včetně uskladnění pneumatik mimo sezónu, projektování pneumatik a jejich prodej.

Související články
Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů
Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Řešíte vybavení restaurace nebo jiného gastronomického zařízení? Pro takový provoz je důležité kvalitní a moderní vybavení, díky kterému vám příprava jídla půjde od ruky, a strávníci vás budou milovat. Prvotřídní servis od vytvoření projektové dokumentace až po dodávku a instalaci vybavení vám poskytne ryze česká společnost GASTROART CZ spol. s r.o. se sídlem v Praze.


Komplexní služby pro vybavení vinotéky
Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.


Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů
Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

KEG sudy patří mezi vyhledávaný sortiment, v dnešní době se totiž naprostá většina pivní a další nápojové produkce převáží právě v nich. Jiné typy obalů tvoří jen malé procento ve srovnání se sudy KEG. Naprostým profesionálem, který se této oblasti pohybuje již přes 20 let, je společnost KSO AST GmbH.


Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.
Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Společnost ABNER, a.s. je vašim partnerem v oblasti gastronomie. Nabízí tabletové systémy, které jsou vhodné pro všechna nemocniční zařízení. Zabývají se výrobou a vývojem nerezového gastro zařízení, vyrábí tabletové systémy pro nemocnice, najdete u nich tlakové patrony nebo termoporty a podnosy.