MAZDEX
Martin Pustovka


Ostravská 1265, Orlová-Poruba 735 14

Firma Mazdex se sídlem v Orlové provádí veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce. Poskytne montáž solárních panelů, slunečních kolektorů a kotlů, kde vám vyřídí dotaci - Zelená úsporám.

Firma vám nabídne komplexní služby v oboru voda, topení a plyn od vypracování cenové nabídky, objednávky, dodání materiálů až po celkovou montáž, kompletaci:

- rozvody a přípojky vody v rodinných domech nebo bytových fondech
- rozvody kanalizace včetně venkovní kanalizace do průměru 500
- opravy a rekonstrukce ústředního topení
- montáž radiátorů, boilerů, podlahového vytápění, sytému stěnového vytápění a sahar
- plynové kotle a pece
- krbové kamna
- plnoautomatické kotle
- plynové přípojky

Firma Mazdex má odborné zkušenosti a vybere vám tak nejvhodnější a kvalitní materiál a poradí o energetické úspoře celého díla. Ve firmě také naleznete i malou prodejnu, kde můžete zakoupit:

- rozvody vody v plastu i mědi
- instalatérský a topenářský materiál
- palivo do kotelny: peletky, hnědé a černé uhlí
- odpady kanalizace

Zboží, které zrovna není skladem nebo v nabídce, vám rádi zajistí na objednávku a rozměrné zboží dovezou zdarma do 15 km. Firma Mazdex je odborníkem na svém místě, poskytne vám dobře odvedenou práci za rozumnou cenu.

IČ: 47172169
DIČ: CZ6710010978
Okres: Karviná
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Martin Pustovka

Podlahové a stěnové vytápění, bojlery, radiátory Orlová – montáž

Podlahové a stěnové vytápění, bojlery, radiátory Orlová – montáž

Zvažujete-li montáž topení, bojlerů či podlahového nebo stěnového vytápění, obraťte se na firmu Mazdex Orlová, která vám zajistí vše potřebné k vašemu teplu. Provádíme tyto práce: - realizace veškerého topenářského zařízení v rodinných domech a bytových fondech - montáž bojlerů - stěnové vytápění a sahary - podlahové vytápění - opravy ústředního topení Díky naším odborným a dlouholetým zkušenostem vám vždy poradíme ve výběru vhodného materiálu, včetně vypracovaní cenové nabídky. Vždy se postaráme o to, aby jste byli s našimi službami spokojeni.


Opravy a rekonstrukce ústředního topení Orlová, Karviná

Opravy a rekonstrukce ústředního topení Orlová, Karviná

Potřebujete-li opravit nebo zrekonstruovat topení, pak přenechejte tuto práci odborníkům na svém místě, kteří odvedou svou práci za rozumnou cenu. O vodo topo plyn servis se postará Firma Mazdex Orlová v Karviné, která provádí veškeré opravy ústředního topení. Poskytujeme komplexní služby a vypracujeme vám také cenovou nabídku. Máme letité odborné zkušenosti v oblasti vodo topo plyn, zajistíme kvalitně odvedenou práci a pomůžeme s výběrem kvalitního materiálu. To co nemáme na skladě nebo v naší nabídce, vám rádi zajistíme na objednávku. Provádíme nejen opravy a rekonstrukce ústředního topení, ale také si u nás můžete zakoupit instalatérský a topenářský materiál dle vašich potřeb v naší malé prodejně. S námi budete v teple.


Instalatérské, topenářské a plynařské práce Orlová, Karviná

Instalatérské, topenářské a plynařské práce Orlová, Karviná

Hledáte na Karvinsku dobrého instalatéra, plynaře či topenáře? Obraťte se na firmu MAZDEX Martina Pustovky, která provádí kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce: - rozvody, přípojky vody v rodinných domech i bytech - rozvody kanalizace - montáž, opravy ústředního topení - montáž podlahového vytápění - montáž, opravy kotlů, krbových kamen, poloautomatických a plynových kotlů - plynové přípojky Zároveň si u nás můžete zakoupit kompletní materiál pro vodo, topo, plyn, který Vám dovezeme.


Rozvody vody, topení, plynu Orlová

Rozvody vody, topení, plynu Orlová

MAZDEX Martin Pustovka provádí rozvody, montáž, opravy vody, topení a plynu, plynových přípojek, bojlerů, podlahového vytápění, plynových sporáků, prodej, montáž kotlů plynových, na peletky, uhlí, plnoautomatické kotle, krbových kamen, solárních panelů, kolektorů. Kompletní vodoinstalatérské, plynařské a topenářské práce. Při práci používáme materiály z mědi, kovu či plastu.


Vodoinstalatér, topenář, plynař, montáž voda, plyn, topení Orlová

Vodoinstalatér, topenář, plynař, montáž voda, plyn, topení Orlová

Nabízíme kompletní služby v oblasti voda-plyn-topení. Instalace, montáže, výměny, opravy, rekonstrukce: - voda - rozvody teplé a studené vody, přípojky - kanalizace - rozvody potrubí vnitřní a venkovní kanalizace - plyn - přípojky, plynové rozvody v bytech, rodinných domech, průmyslové rozvody plynu, plynové spotřebiče, infrazářiče - topení - rozvody vytápění - podlahové, stěnové, vytápěcí jednotky Sahara, ústřední topení, bojlery, kotle, radiátory, ohřívače vody. Provádíme: - vodoinstalatérské práce - topenářské práce - plynařské práce.


Prodej instalační materiál vodo-topo-plyn, prodejna Mazdex Orlová

Prodej instalační materiál vodo-topo-plyn, prodejna Mazdex Orlová

V naší nově otevřené prodejně nabízíme prodej instalačního materiálu vodo-topo-plyn: - vodoinstalatérský, topenářský a plynařský materiál - kotle Viadrus, Dakon - plynová topidla Dakon, Mora - bojlery všech značek - sporáky Mora - radiátory - plechové, litinové - termostatické ventily - rozvody, trubky pro rozvody - ústřední topení, voda, plyn - rozvody pro pitnou i užitkovou vodu - rozvody odpadů - baterie - armatury - vodovodní, topenářské - zdravotechnika, zařizovací předměty - umyvadla, vany, bidety, pisoáry, WC - senzorová sanitární technika - sifony - flexi, vanové, dřezové, umyvadlové - izolace trubek - tvarovky - odpadní, měděné, mosazné - trubky - plastové, měděné, nerezové pro vodu a plyn, pozinkované - termostatické ventily a hadice.Další produkty a služby
  • radiátorové ventily a kohouty, expanzní nádoby, pojistné a odvzdušňovací ventily, manometry a teploměry
  • instalatérské výrobky, vodoinstalatérské trubky, vodoinstalatérské tvarovky, vodoinstalatérské uzavírací armatury, vodoinstalatérské příslušenství
  • projektování plynovodů, montáže plynovodů, montáže plynoinstalací, instalace plynových systémů, opravy plynovodů, údržba plynových sítí, revize plynových zařízení
  • opravy ústředního topení, montáž topných technologií, služby topenářů, podlahové vytápění, výměny kotlů, radiátorová tělesa
  • montáže vodovodního potrubí, montáže odpadního potrubí, výměny záchodů, montáž vodovodních baterií, vodoinstalace opravy
  • ekologicky šetrné stroje, ekologicky šetrná technika, ekologicky šetrná zařízení, pračky vzduchu, ekologické topné systémy

Zabýváme se prodejem náhradních dílů LIAZ, Avia a Tatra. Zajišťujeme prodej, výměnu i servis autoagregátů a opravujeme hydraulické zvedáky na počkání.

Související články
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího
Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího

Nabídka opravdu širokého sortimentu nám zajišťuje uspokojení mnoha zákazníků. Jistě si také vyberete z komplexního instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, topení nebo kanalizace. Máme také nabídku domácích vodáren, čerpadel, kompletní zařízení koupelen a WC. Samozřejmostí jsou naše nákladní vozidla, která pravidelně rozváží našim zákazníkům jejich zakoupené zboží.


Vše potřebné na jednom místě
Vše potřebné na jednom místě

Aby požadovaná povrchová úprava kovových i nekovových předmětů byla kvalitní, je zapotřebí speciálních provozů, ve kterých k tomuto procesu dochází. Firma W.P.E. a.s. vyrábí tyto linky v podstatě na klíč. v jejich možnostech je i vyškolení obsluhy. Linka je tedy připravená k okamžitému použití.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě
Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.