RG Interiéry - Radek Schmid

CZKNávrh a tvorba interiérů

Návrh a tvorba interiérů

Přestavby, rekonstrukce interiérů včetně návrhu řešení, zednické práce

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytových jader, přestavba koupelny a kuchyně, bourací a zednické práce

Podlahářství

Podlahářství

Podlahářské práce, rekonstrukce podlah, vinylové, laminátové, PVC podlahy, linolea


Návrhy a realizace interiérů Ivančice, Moravský Krumlov

RG Interéry z Ivančic provádí nejen návrhy a realizace interiérů, ale rekonstruujeme i koupelny, byty či bytová jádra. Zajišťujeme také podlahářské práce. Realizujeme zakázky z oblasti Ivančic, Brna-venkov, Rosic, ale i Moravského Krumlova, Pohořelic, Hustopečí, Znojma nebo Hrušovan nad Jevišovkou.

Poradíme vám s celkovým řešením a návrhem interiéru. Pomůžeme Vám s přestavbou i dostavbou interiéru v domě, bytě a dalších občanských stavbách. Provádíme kompletní práce související s vytvářením nebo přestavbou interiéru. Vytváříme dekorativní omítky a lepíme tapety. Pokládáme kamenné obklady. Montujeme podhledy a sádrokartonové stěny.

Co se týče podlahářských prací, zajišťujeme dodávku a pokládku plovoucích a vinylových podlah, koberců, PVC, linolea, marmolea a dlažby. V rámci realizace zakázky provádíme lištování a úpravu a vyrovnání podkladů.

Kompletně realizujeme koupelny. Naše práce zahrnuje vytvoření 3D návrhu, kladení obkladů, pokládku dlažby a také dodávku a montáž sanitární keramiky a zařízení.

Provádíme také rekonstrukce bytů a koupelen. Při jejich realizaci používáme nejmodernější a nejkvalitnější materiály. Konzultace se zákazníkem a zaměření na místě provádíme zdarma. Veškeré práce provádíme s důrazem na detail, přesnost a kvalitu a navíc i s ohledem na individuální přání a potřeby zákazníka.

V letošním roce jsme otevřeli vzorkovnu v Ivančicích, kde nás mohou navštívit zákazníci i každý, kdo se chystá na realizaci či rekonstrukci interiéru. Rádi se zákazníkem projdeme možnosti řešení, vhodné materiály, barvy, sladíme podlahy a dveře, popřípadě poradíme s vybavením koupelen. Před začátkem realizace vždy vypracujeme podrobnou cenovou nabídku, každou komplikaci či práci navíc zkonzultujeme se zákazníkem. Klademe důraz na dodržení smluvených termínů.


Slogan:

Realizace interiérů s důrazem na detail, přesnost a kvalitu


Katalog firem:    

Architektonické a designérské služby

,  

Obklady a dlažby

,  

Podlahářské práce

,  

Rekonstrukce a revitalizace

,  

Rekonstrukce koupelen

,  

Sádrokartonářské práce

,  

Sanitární výrobky

,  
Štítky:

návrhy, realizace interiérů, podlahářství, rekonstrukce bytů, koupelen Ivančice, Moravský Krumlov