Kaleidoskopy
KALEIDEU, s.r.o.


K Hoře 1584, Moravské Budějovice 676 02
Telefon: +420 724 877 978

Seznamte se s luxusními kaleidoskopy a teleidoskopy, které nabízí firma Kaleideu. Můžete je použít jako netradiční a neokoukaný dárkový předmět pro různé příležitosti (narozeniny, výročí, promoce, dary pro manažery, svatební dary, luxusní reklamní předměty).

Kaleidoskopy a teleidoskopy v dnešní době na evropském a konkrétně pak na trhu českém najdete už jen stěží. Zakoupením našich produktů lze naplnit i sběratelskou vášeň a doplnit tak sbírku uměleckých předmětů od jedinečných zahraničních autorů.

Naší snahou je představit Vám umělecký model v celé jeho kráse, abyste si udělali jasnou představu o jeho jedinečnosti, kvalitě zpracování, designu a funkčnosti.

U nás můžete najít od moderního futuristického kaleidoskopu s aerodynamickým designem až po ručně vyráběné kaleidoskopy s nádhernou strukturou dřeva a zdobnými prvky. Z dětství se možná vybavíme pod názvem krasohled.

V nabídce jsou kaleidoskopy Color Spirit v různých barevných provedeních, které lze využít jako firemní reklamní předměty. U těchto modelů jsme schopni zajistit potisk s Vaším grafickým návrhem.

Poradíme a doporučíme Vám vhodné varianty kaleidoskopů na základě Vašeho upřesnění a požadavků. Jsme schopni nabídnout celou řadu kaleidoskopů, které na našich stránkách nenabízíme. V případě zájmu o konkrétní model nás můžete kontaktovat a my Vám doporučíme nejbližší místo, kde si můžete požadovaný kaleidoskop prohlédnout.

Ke každému klientovi máme individuální přístup.

IČ: 04576080
DIČ: CZ04576080
Okres: Třebíč
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Marie Horáková

Telefon:
+420 724 877 978

Email:
kaleideu@kaleideu.eu

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Marie Horáková
funkce: jednatelka
tel: +420 724 877 978
email: horakova@faragonis.cz


GPS: 49°3′29.3″ N, 15°48′5.8″ E

QR kód firmy Kaleidoskopy KALEIDEU, s.r.o.

Úklidová technika Praha, dezinfekce prostor pomocí stroje i-fogger, velký objem nádrže, účinný stroj.

Úklidová technika Praha, dezinfekce prostor pomocí stroje i-fogger, velký objem nádrže, účinný stroj

X-Lejdy Fashion dámské a pánské oblečení Poděbrady, nadměrná móda až do velikosti 8XL.

X-Lejdy Fashion dámské a pánské oblečení Poděbrady, nadměrná móda až do velikosti 8XL
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Luxusní dárkové a reklamní předměty, které potěší i poslouží

Arei reklamní předměty s.r.o.

Luxusní dárkové a reklamní předměty, které potěší i poslouží

Každá firma se chce dobře, příjemně a kvalitně prezentovat, k čemuž jí mimo jiné mohou sloužit i dárkové a reklamní předměty pro zákazníky, zaměstnance a přátele. Jenomže luxusní dárky a značkové reklamní předměty jsou mnohdy těžko k sehnání, nebo příliš drahé. Pokud však nechcete své klienty odbývat a zároveň si přejete získat značkové reklamní předměty za dobré ceny, obraťte se na firmu AREI reklamní předměty s.r.o.. Specializujeme se i na výrobu a prodej propagačních a dárkových předmětů pro náročnější zákazníky.


Společnost Z-TRADE s.r.o. – jistota kvality v oblasti svíček, lepidel a dekorací

Z - TRADE s. r. o.

Společnost Z-TRADE s.r.o. – jistota kvality v oblasti svíček, lepidel a dekorací

Společnost Z-TRADE s.r.o. je největším dodavatelem svíček v České republice i na Slovensku. Dále je zástupcem několika renomovaných výrobců lepidel. Díky svým úspěchům mohla zahájit i vlastní výrobu. Obchodním artiklem je také tradiční i méně obvyklá dekorace.


České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let

IRISA - Vánoční ozdoby

České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let

Zdobení vánočního stromečku je v čase vánočním záležitostí naprosté většiny českých rodin. Je to zkrátka tradice, která k vánocům patří stejně, tak jako k prvnímu máji jarní polibek pod rozkvetlou třešní. Každým rokem tak na Štědrý den „oblékáme“ stromeček pomocí vánočních ozdob do zbrusu nového kabátku. Někteří v oblasti vánočních ozdob zůstávají věrni červeno-zlaté, stříbrné, či zelené klasice, jiní se zase řídí nejnovějšími trendy. Nakonec si ale všichni ten svůj stromek v nejkouzelnějším čase roka nazdobíme tak, aby byl pohlazením pro naše oči a zároveň potěšil naše děti. Dekorací, které lze na stromeček pověsit, je samozřejmě spousta. Skleněné vánoční ozdoby ale mezi nimi mají doslova výsadní postavení. A právě výrobní družstvo IRISA Vsetín takové skleněné vánoční ozdoby, ale také jiné dekorace do bytu vyrábí.


Hračka pro děti nebo splněná vášeň uměleckých sběratelů? I to mohou znamenat kaleidoskopy a teleidoskopy

Kaleidoskopy

Hračka pro děti nebo splněná vášeň uměleckých sběratelů? I to mohou znamenat kaleidoskopy a teleidoskopy

Jsou to právě kaleidoskopy, které se po celém světě včetně právě České Republiky vidí jen opravdu zřídka, naštěstí je zde společnost, která se neustále zabývá jejich prodejem. Tyto produkty však už nejsou jenom pouhými hračkami pro děti, ale nabývají na své hodnotě.