Kaleidoskopy
KALEIDEU, s.r.o.


K Hoře 1584, Moravské Budějovice 676 02
Telefon: +420 724 877 978

Seznamte se s luxusními kaleidoskopy a teleidoskopy, které nabízí firma Kaleideu. Můžete je použít jako netradiční a neokoukaný dárkový předmět pro různé příležitosti (narozeniny, výročí, promoce, dary pro manažery, svatební dary, luxusní reklamní předměty).

Kaleidoskopy a teleidoskopy v dnešní době na evropském a konkrétně pak na trhu českém najdete už jen stěží. Zakoupením našich produktů lze naplnit i sběratelskou vášeň a doplnit tak sbírku uměleckých předmětů od jedinečných zahraničních autorů.

Naší snahou je představit Vám umělecký model v celé jeho kráse, abyste si udělali jasnou představu o jeho jedinečnosti, kvalitě zpracování, designu a funkčnosti.

U nás můžete najít od moderního futuristického kaleidoskopu s aerodynamickým designem až po ručně vyráběné kaleidoskopy s nádhernou strukturou dřeva a zdobnými prvky. Z dětství se možná vybavíme pod názvem krasohled.

V nabídce jsou kaleidoskopy Color Spirit v různých barevných provedeních, které lze využít jako firemní reklamní předměty. U těchto modelů jsme schopni zajistit potisk s Vaším grafickým návrhem.

Poradíme a doporučíme Vám vhodné varianty kaleidoskopů na základě Vašeho upřesnění a požadavků. Jsme schopni nabídnout celou řadu kaleidoskopů, které na našich stránkách nenabízíme. V případě zájmu o konkrétní model nás můžete kontaktovat a my Vám doporučíme nejbližší místo, kde si můžete požadovaný kaleidoskop prohlédnout.

Ke každému klientovi máme individuální přístup.

IČ: 04576080
DIČ: CZ04576080
Okres: Třebíč
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 200 tis. až 500 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Marie Horáková

Telefon:
+420 724 877 978

Email:
kaleideu@kaleideu.eu

Web:

Kontaktní osoby:
Ing. Marie Horáková
tel: +420 724 877 978
email: horakova@faragonis.cz

Jan Horák
funkce: jednatel


GPS: 49°3′29.3″ N, 15°48′5.8″ E

QR kód firmy Kaleidoskopy KALEIDEU, s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Stylové silikonové (gumové) náramky od Silikonovenaramky.com pro identifikaci zúčastněných i jako upomínkový předmět

Silikonové náramky

Stylové silikonové (gumové) náramky od Silikonovenaramky.com pro identifikaci zúčastněných i jako upomínkový předmět

Plánujete hudební festival, sportovní turnaj nebo firemní akci pro vyšší počet účastníků? Designové silikonové náramky jsou skvělým způsobem, jak identifikovat zúčastněné a sdělit jim prostřednictvím pohodlného náramku důležité informace. Ty zároveň slouží jako upomínkové předměty, díky kterém se zážitky z akce stanou nezapomenutelnými.


Luxusní dárkové a reklamní předměty, které potěší i poslouží

Arei reklamní předměty s.r.o.

Luxusní dárkové a reklamní předměty, které potěší i poslouží

Každá firma se chce dobře, příjemně a kvalitně prezentovat, k čemuž jí mimo jiné mohou sloužit i dárkové a reklamní předměty pro zákazníky, zaměstnance a přátele. Jenomže luxusní dárky a značkové reklamní předměty jsou mnohdy těžko k sehnání, nebo příliš drahé. Pokud však nechcete své klienty odbývat a zároveň si přejete získat značkové reklamní předměty za dobré ceny, obraťte se na firmu AREI reklamní předměty s.r.o.. Specializujeme se i na výrobu a prodej propagačních a dárkových předmětů pro náročnější zákazníky.


Společnost Z-TRADE s.r.o. – jistota kvality v oblasti svíček, lepidel a dekorací

Z - TRADE s. r. o.

Společnost Z-TRADE s.r.o. – jistota kvality v oblasti svíček, lepidel a dekorací

Společnost Z-TRADE s.r.o. je největším dodavatelem svíček v České republice i na Slovensku. Dále je zástupcem několika renomovaných výrobců lepidel. Díky svým úspěchům mohla zahájit i vlastní výrobu. Obchodním artiklem je také tradiční i méně obvyklá dekorace.


České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let

IRISA - Vánoční ozdoby

České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let

Zdobení vánočního stromečku je v čase vánočním záležitostí naprosté většiny českých rodin. Je to zkrátka tradice, která k vánocům patří stejně, tak jako k prvnímu máji jarní polibek pod rozkvetlou třešní. Každým rokem tak na Štědrý den „oblékáme“ stromeček pomocí vánočních ozdob do zbrusu nového kabátku. Někteří v oblasti vánočních ozdob zůstávají věrni červeno-zlaté, stříbrné, či zelené klasice, jiní se zase řídí nejnovějšími trendy. Nakonec si ale všichni ten svůj stromek v nejkouzelnějším čase roka nazdobíme tak, aby byl pohlazením pro naše oči a zároveň potěšil naše děti. Dekorací, které lze na stromeček pověsit, je samozřejmě spousta. Skleněné vánoční ozdoby ale mezi nimi mají doslova výsadní postavení. A právě výrobní družstvo IRISA Vsetín takové skleněné vánoční ozdoby, ale také jiné dekorace do bytu vyrábí.