Kavárna LANNA


Jiráskovo nábřeží 45e, České Budějovice 370 04
Kavárna LANNA byla pojmenována po významném českobudějovickém rodákovi, průmyslníkovi, loďmistru, staviteli, mecenáši, V. A. Lannovi (1805 – 1866). Z oken naší kavárny pak máte výhled na doposud dochovanou budovu bývalé Lannovy loděnice a to na protilehlém břehu řeky Vltavy přímo v areálu přístaviště.

Naším cílem a velikým přáním je, abyste se u nás cítili jako doma. Pohodlně, příjemně a na každou návštěvu jste se těšili. Při pohledu na řeku Vltavu a zeleň naší zahrady si u nás odpočinete a u šálku výtečné kávy načerpáte nové síly.

Jsme ideálním místem pro Vaše obchodní schůzky, setkání s přáteli, narozeninové oslavy, firemní večírky, garden party ale také pro Vaše děti, pro které je v přilehlém městském parku Bosonoha vyhrazen dětský koutek s herními prvky.

Rádi bychom udrželi ducha prvorepublikové Lannovy loděnice i v naší kavárně. A to službami, servisem i poctivostí. V nabídce od místních živnostníků naleznete pravé domácí limonády, čaje z bylinek, výtečné zákusky, ale také zeleninové saláty, sendviče a bagety z čerstvých a kvalitních surovin.

Těšíme se na Vaši návštěvu! Kavárnu naleznete na adrese Jiráskovo nábřeží 45e, České Budějovice.

Produkty
  • kávy z pražírny, výroba dortů a zákusků, teplé a studené nápoje, zmrzliny a poháry

Hotel Pila v chatové oblasti Sedlice

Kompresory, vzduchové nářadí a profesionální nářadí od HARO spol. s.r.o..
Prodej kompresorů a vzduchové techniky České Budějovice, pneumatické nářadí, poradenství s servis.


Související články
Kvalitní káva a čerstvé pečivo každý den v nově zrekonstruované kavárně v Moravském Krumlově

Pekárna IVANKA s.r.o.

Kvalitní káva a čerstvé pečivo každý den v nově zrekonstruované kavárně v Moravském Krumlově

Moravský Krumlov je turisticky atraktivní město, které má rozhodně co nabídnout nejen nadšencům do historie, ale i gastronomie. Důkazem je i stylová kavárna ve Znojemské ulici, která nedávno prošla zdařilou rekonstrukcí. V příjemném prostředí si zde můžete vychutnat kvalitní pekařské a cukrářské výrobky místní vyhlášené Pekárny IVANKA.


Prodej a servis osobních a užitkových vozů

AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o.

Prodej a servis osobních a užitkových vozů

V případě, že hledáte autoservis s dlouholetou tradicí nebo prodejce vozidel ojetých i zánovních, ale také zcela nových značek Škoda, Dacia a Renault, tak se obraťte v Kladně na společnost AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o.


Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Zámecký hotel Lednice

Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Nádherná příroda, vinné sklepy i spousta kulturních památek – tak by se dala ve zkratce charakterizovat oblast Lednicko - valtického areálu, která každoročně láká spoustu lidí. Obliba jižní Moravy má nepochybně své důvody. Ať už si přejete zažít báječnou dovolenou, navštívit vinný sklep a objevit kouzlo degustace, pořádat zde firemní akce, školení či kongresy, nebo vás láká dokonce svatba v Lednici na Moravě, budete pravděpodobně potřebovat ubytování. A právě o to vše se postará Zámecký hotel Lednice.


Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Café Bar Rosso Nero

Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Firemní články
Kavárna v centru Českých Budějovic - vychutnejte si lahodnou kávu s výhledem na řeku Vltavu

Kavárna v centru Českých Budějovic - vychutnejte si lahodnou kávu s výhledem na řeku Vltavu

Chcete si po náročném dni odpočinout, ale zároveň nechcete sedět doma? Přijďte na naši lahodnou kávu přímo do samého centra Českých Budějovic.