AZ Boat, s.r.o.


Naše společnost AZ Boat, s.r.o. z Bořitova se zaměřuje na maloobchodní a internetový prodej motorových, kajutových, rybářských a rekreačních lodí a elektrolodí, člunů, pramic a veslic včetně motorů a příslušenství. Veškeré lodě dovážíme v rámci Evropské unie na zakázku.

Prodáváme pramice, veslice, čluny a loďky v různých variantách, a to nepotopitelné, dvouplášťové, s uzamykatelnou schránkou, nastavitelnou sedačkou, pro 2-4 osoby, pro převoz na střeše automobilu (KATY 335) a jiné.

Pro D kategorii zase rybářské a přívlačové (uzavíratelný kontejner na nástrahové rybky, motor do 4 - 15 HP) a nafukovací v rozmezí 200 - 500 cm. V C kategorii zajistíme motorové, kajutové a elektrolodě (ANETA 400), pro rekreaci, cestování, rybolov i půjčovny.

Dále u nás naleznete šlapadla (Monako, Rainbow, SAKR 260, SAW 360, SAS 460, KR 420), přepravní vozíky, držáky pro echoloty a sonary, nerezové prvky (havlenky, průchodky, vodítka, třmeny, panty, zavírače, petlice, šekle) a příslušenství (držáky prutů, kotvy, vazáky, vesla, pádla, baterie, nabíječky, křesla, nohy, barometry, teploměry, vlhkoměry, perseníky, zakrývací plachty a doporučené záchranné prostředky.

Skladem máme spalovací benzinové a elektrické lodní motory ověřených výrobců Honda, Yamaha, Suzuki a Tohatsu. Zakoupit můžete zcela nové zboží, popřípadě použité se zárukou.

Zajišťujeme spolehlivé poradenské a servisní služby. Postaráme se také o vyřízení registrace a nezbytných formalit v rámci celé Evropské unie. Sortiment si můžete prohlédnout a objednat na webových stránkách. Máte-li zájem o osobní návštěvu na provozovně, pak nás nejprve prosím kontaktujte telefonicky.

Dodáváme lodě na zakázku po celé Evropské unii

Dodáváme lodě na zakázku po celé Evropské unii

Vyřídíme za Vás registraci a nezbytné formality

Vyřídíme za Vás registraci a nezbytné formality

Specializujeme se na lodě, čluny pro rekreaci, rybolov a mořské plavby

Specializujeme se na lodě, čluny pro rekreaci, rybolov a mořské plavby

Poskytujeme poradenství a servis pro zákazníky a půjčovny

Poskytujeme poradenství a servis pro zákazníky a půjčovny

Slogan:

Dovoz a prodej lodí včetně příslušenství pro rekreaci, cestování

Obchodní značky:

Honda, Yamaha, Suzuki, Tohatsu

Štítky:

Lodě motorové, kajutové, rybářské, rekreační, čluny, pramice, prodej, dovoz, elektrolodě

POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AZ Boat, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AZ Boat, s.r.o.
azboat.cz
Adresa

Adresa

Podsedky 83
Bořitov 679 21

azboat@centrum.cz
+420 608 379 892


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha