Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace


Gen. Janka 1208, Ostrava - Mariánské Hory 709 00
Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208 poskytuje svým žákům komplexní a kvalitní vzdělání od první do deváté třídy. Máme rozšířenou výuku matematiky, přírodopisu, fyziky, chemie a také informatiky. Rovněž se u nás děti mohou věnovat studiu tří světových jazyků. Máme nové atletické školní hřiště, multimediální učebnu, moderně vybavené učebny, jídelnu a také hernu.

Základní škola, ZŠ:
- komplexní základní vzdělání
- devítiletá základní škola
- rozšířená výuka matematiky, přírodopisu, fyziky, chemie a informatiky
- výuka tří cizích jazyků (Angličtina, Němčina, Ruština)
- adaptačně - ozdravný pobyt pro nastávající prvňáčky v Chorvatsku v Biogradu na Moru
- školní družina.

Vybavenost školy:
- moderně vybavené učebny
- multimediální učebna
- tělocvična a minitělocvična (herna)
- atletické hřiště
- školní jídelna.

Nepovinné předměty:
- konverzace v anglickém jazyce
- fyzikální a chemické pokusy
- zdravotní tělesná výchova.....a další.

Další kontakty:
- vedoucí stravování: jidelna@zsgenjanka.cz
- vedoucí družiny: dasa.nesladkova@zsgenjanka.cz

Produkty
  • základní vzdělávání, ministerstvo školství, povinná školní docházka


Související články
Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Tato škola se nachází v Praze, konkrétně v Řepích, kde započala svou dlouholetou praxi v oboru školství v roce 1985. Základní škola Jana Wericha je historické místo, které má rozhodně co nabídnout. Jedná se o plně organizovanou školu, která úzce spolupracuje s celou řadou odborných učitelů. Jejich úkolem je postarat se o každé dítě, dát mu co největší péči a pochopení, ale přitom jej vybavit těmi nejlepšími vlastnostmi a vědomostmi do jejich následné budoucnosti.


Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Techair, spol. s r.o.

Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Potřebujete kompresor pro jakýkoli účel, ale nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte společnost Techair z České Třebové. Ta disponuje spolehlivými kompresory předních značek od tradičních výrobců a proškolení odborníci z oboru vám zde ochotně poradí, jaké typy těchto zařízení se pro vaši potřebu nejlépe hodí.


Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu

ADAMEC - ADRO s.r.o.

Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu

Zajistit čistotu čelního skla během jízdy je jedním z nejdůležitějších úkolů každého řidiče. Proto máme na automobilech stěrače, proto máme ostřikovače. Aby však byl ostřikovač funkční, musí být naplněn kvalitní kapalinou do ostřikovačů, která zajistí očištění skla. V zimním období je třeba do ostřikovačů nalít speciální nemrznoucí kapalinu, která odolá i velmi silným mrazům. Ačkoliv lze tyto kapaliny nakoupit na každé benzinové stanici, výběr je značně omezený, stejně tak si moc nemůžeme vybírat, co se kvality týče. Proto společnost Adro připravila pestrou nabídku kapalin do ostřikovačů různé ceny, objemu, báze i parametrů. Oproti benzinkám je navíc cena výrazně nižší.


MIKEŠ a spol. Opava: Jídelna s kvalitními obědy i rozvoz jídel

Mikeš a spol s.r.o.

MIKEŠ a spol. Opava: Jídelna s kvalitními obědy i rozvoz jídel

Sedíte celý den v práci a nestihnete si zajít nikam na oběd? Nebo pracujete z domu a nemáte čas na přípravu teplého oběda? Neodbývejte se rychlým občerstvením a jinými nezdravými alternativami teplého hlavního jídla. Místo toho se obraťte na firmu MIKEŠ a spol., která ve městě Opava provozuje nově zrekonstruovanou jídelnu, a kromě výdeje obědů zajišťuje také rozvoz jídel do kanceláře či domů.


Firemní články
Základní devítiletá škola v Ostravě s rozšířenou výukou

Základní devítiletá škola v Ostravě s rozšířenou výukou

Rozšířené vyučování matematiky, přírodopisu, fyziky, chemie a informatiky nabízí naše Základní škola Ostrava – Mariánské Hory. Zaměřujeme se také na anglický, německý a ruský jazyk.