QUARTECH QUALITY s.r.o.


Novinářská 1113/3, Ostrava - Mariánské Hory 709 00
Společnost Quartech Quality s.r.o. od roku 1997 působí na českém trhu jako specialista na topné a ochranné systémy. Zákazníkům nabízí kompletní realizace projektů včetně stavebních prací a odborného a technického servisu, to vše s cílem dosažení maximální spokojenosti.
V rámci své činnosti firma Quartech Quality s.r.o. zajišťuje realizaci těchto produktů:

Samoregulační kabely
- topné kabely od firmy Raychen
- nejbezpečnější řešení pro ochranu plastových potrubních rozvodů proti přehřívání
- kabely automaticky přizpůsobují svůj topný výkon a tím kompenzují teplotní změny
- vysoká kvalita a životnost
- snadná instalace dle individuálních potřeb
- energetická účinnost - okamžitá adaptace na teplotu v místnosti - úprava topného výkonu a snížení spotřeby energie

Udržování teploty vody v potrubí
- jednotrubkový systém HWAT od společnosti Raychem
- zajištění okamžitého odběru teplé vody
- kompenzace tepelných ztrát v místech, kde voda stojí a chladne
- flexibilní a prostorově úsporný systém
- nízké investiční náklady
- programovatelná řídící jednotka pro snadný a hospodárný provoz

Elektrické podlahové topení
- 15% úspora energie - nižší potřeba tepla pro zahřátí všech povrchů v místnosti
- místnosti bez narušení topnými tělesy a trubkami
- lze pokládat pod jakoukoli podlahovou krytinu - keramickou dlažbu, dřevěné či umělohmotné povrchy, linolea a textilní koberce

Topné systémy Raychem
- podlahové vytápění
- ochrana okapů a svodů
- ochrana venkovních ploch
- ochrana potrubí proti zamrzání

Topné systémy DEVI
- podlahové vytápění
- ochrana okapů a svodů
- ochrana venkovních ploch

Další produkty a služby
  • radiátory a kohouty, termostatické hlavice, expanzní nádoby, odvzdušňovací ventily, radiátorové šroubení, manometry a teploměry
  • opravy ústředního topení, montáž topných technologií, služby topenářů, podlahové vytápění, výměny kotlů, radiátorová tělesa
  • instalace vzduchotechniky, opravy vzduchotechniky, instalace klimatizací, opravy klimatizací, servis vzduchotechniky, servis klimatizací
  • vzduchovody, domovní ventilátory, průmyslové ventilátory, rekuperační jednotky, tepelná čerpadla, větrání prostor, vytápění prostor, tlumiče hluku, filtrační materiál vzduchotechnika

Objevte luxusní pohovky Natuzzi Italia.

Realitní služby, prodej bytů, správa nemovitostí Beroun, pronájem bytů, domů, nebytových prostor.

Realitní služby, prodej bytů, správa nemovitostí Beroun, pronájem bytů, domů, nebytových prostor

Související články
Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

KOVER, spol. s r.o.

Náhradní zdroje – firma KOVER, spol. s r.o.

Firma KOVER, spol. s r.o. představuje sestavu Jablotron. Nejnovější řešení v sortimentu zálohování čerpadel. Celá sestava obsahuje nízkopříkonové čerpadlo, řídící jednotku, zálohovací akumulátor a potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Tato sestava zajišťuje komplexně řízené zálohované čerpadlo včetně základní regulace. Má také široké možnosti nastavení.


Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

GIOMETAL s.r.o.

Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

To vše najdete ve firmě GIOMETAL s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží vzduchotechnických komponentů, dále také výrobou spirálně vinutého potrubí (spiro potrubí). Poskytují služby jako je dělení materiálu pomocí CNC pálícího stroje, kovovýrobu od kusových individuálních požadavků zákazníků, svařování oceli a nerez ocelí. Zajistí také výrobu výlisků.


Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc.

Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Pracovní prostory v oblasti farmacie, zdravotnictví, biotechnologie, ale také třeba drobné mechaniky nebo elektrotechniky kladou přísné požadavky na čistotu. Dodávkou vzduchotechniky do tzv. čistých prostor, ale také kalibrací přístrojů a validací vzduchotechniky se zabývá pražská firma AIRTECHNIK.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group, s.r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Další produkty a služby
Elektrické podlahové vytápění pro úsporu energie i snadnější úklid

Elektrické podlahové vytápění pro úsporu energie i snadnější úklid

Elektrické podlahové vytápění je bezesporu symbolem určitého luxusu a pohodlí. Už dávno však neplatí, že by byl tento způsob zvelebování příbytku pouze záležitostí vyšších vrstev. Elektrické podlahové vytápění si dnes totiž může pořídit doslova každý, a to díky ostravské společnosti Quartech Quality, která se na tento způsob vytápění specializuje již řadu let. Jaké jsou tedy výhody elektrického podlahového vytápění a jaké možnosti přináší jeho jednotlivé typy?


Topné kabely pro podlahové topení Raychem Ostrava, Karviná – prodej i montáž

Topné kabely pro podlahové topení Raychem Ostrava, Karviná – prodej i montáž

Společnost QUARTECH QUALITY s.r.o. Vám exkluzivně nabízí spolehlivé řešení pro podlahové topení - topné kabely T2Blue. Ty zajistí, aby ve Vašem domově byla vždy ideální teplota a aby teplo, které Vám přinese vysoký komfort, bylo přesně tam, kde ho potřebujete. Moderní elektrické podlahové topení Raychem T2Blue od společnosti QUARTECH QUALITY s.r.o. vyniká těmito vlastnostmi - rovnoměrná distribuce tepla v místnosti - suchá podlaha - hygiena a snadnější údržba (minimalizace víření prachu, rychlejší schnutí podlahy) - úspora energie - automatické zapínání dle adaptabilního termostatu - ideální řešení pro povrchy složitých tvarů - keramická dlažba, přírodní kámen, plovoucí podlahy atd. - široký rozsah použití - obytné místnosti, kuchyně, koupelny, schody, zimní zahrady aj. - dostupnost ve 2 verzích - 10W/m, 20W/m Obraťte se na profesionály a užijte si tepelný komfort Vašeho domova s topnými kabely pro podlahové topení od firmy QUARTECH QUALITY s.r.o.


Termostat Raychem na elektrické podlahové vytápění Ostrava, Frýdek-Místek

Termostat Raychem na elektrické podlahové vytápění Ostrava, Frýdek-Místek

Společnost QUARTECH QUALITY s.r.o. Vám jako specialista na podlahové vytápění nabízí programovatelný termostat RAYCHEM Green Leaf, se kterým si můžete dopřát nejen komfort, ale rovněž minimalizujete náklady na elektrickou energii. GREEN LEAF - termostat pro elektrické podlahové topení vyniká těmito funkcemi - přehledný dotykový displej s moderním vzhledem - snadná a rychlá navigace - univerzální tlačítko pro změnu programu, uložení nastavených hodnot i vypnutí - 4 programy pro časový průběh teploty - 3 provozní režimy (Ruční režim, Týdenní program, Letní režim) - kompatibilita čidla s ostatními termostaty Raychem Programovatelný termostat RAYCHEM Green Leaf lze použít s následujícími podlahovými systémy - T2QuickNet 90W/m2 a 160W/m2 - T2Red - T2Blue 10W/m a 20W/m - CeraPro