ELPAS mont, s.r.o.
Domovní elektroinstalace

CZK



Domovní a bytové elektroinstalace

Firma ELPAS mont, s.r.o., která sídlí v Kroměříži, se zabývá montáží domovních a bytových elektroinstalací. Zajišťujeme také prodej a instalaci infratopení PION. Mimo jiné také instalujeme zabezpečovací, kamerové a počítačové systémy. Působíme zejména v okolí Kroměříže a Přerova, ovšem zpracujeme i zakázky z oblasti Olomouce, Prostějova, Zlína, Otrokovic, Fryštáku, Vizovic, Slušovic, Holešova, Hulína, Uherského Hradiště a Uherského Brodu.

V oblasti domovních a bytových elektroinstalací zajišťujeme pro naše zákazníky kompletní elektroinstalace. Jmenovitě se jedná o rozvody elektrické energie, elektrospotřebiče, osvětlení budov, rozvaděče, přípojky a přihlášky k odběru a instalaci hromosvodů. Připravíme Vám cenovou nabídku přesně na míru. Pro naše věrné zákazníky jsme schopni zajistit průmyslové elektroinstalace. Veškeré elektroinstalace jsou realizovány v souladu s normami ČSN. Poskytujeme také elektroinstalační služby v oblasti silnoproudu a slaboproudu. Instalujeme zabezpečovací, kamerové systémy a počítačové sítě.

Mezi další činnosti firmy ELPAS mont patří i prodej a montáž různých typů infratopení značky PION. Na strop či stěny montujeme panely, které jsou navrženy tak, aby působily v interiéru elegantně. Největší výhodou panelů PION je úspora energie - dosahují totiž vysokého výkonu i přes jejich nízkou hmotnost a malé rozměry. Jako doplňkovou činnost naše firma provádí jádrové vrtání do betonu nebo železobetonu.


Katalog firem:    

Elektroinstalační práce

,  
Štítky:

Domovní, bytové, elektroinstalace, infra topení Pion, zabezpečovací, kamerové systémy Přerov