EUbuilding, a.s.
stavitelství

CZKVýstavby, rekonstrukce domů

Veškeré druhy staveb v odvětví pozemního stavitelství Vám dodá společnost EUbuilding, a.s.

Na trhu působíme již od roku 2011 a díky naší důslednosti a profesionálnímu přístupu se řadíme mezi schopné a prosperující stavební firmy. Naším cílem je prvotřídně odvedená práce a spokojenost našich zákazníků.

V rámci stavební činnosti se zaměřujeme na realizace staveb v oblasti pozemního stavitelství. Provádíme výstavby rodinných domů a panelových domů, hal, supermarketů a dalších staveb. Stavby na klíč nabízíme včetně projektové dokumentace, zahajovacích a dokončovacích prací.

Specializujeme se také na kompletní rekonstrukce exteriérů a interiérů domů, veškeré přestavby a úpravy včetně historických objektů. Dále se mezi naše práce řadí zateplování budov.

Dokážeme zajistit vše potřebné k získání dotace v programech Zelená úsporám a Program panel. Naše nabídka platí samozřejmě i pro stavební bytová družstva (společenství vlastníků).

Naše zámečnická dílna vyrábí a montuje ocelové konstrukce, zábradlí, schodiště, brány či branky. Veškeré prvky si můžete nechat vyrobit na zakázku. Dále provádíme povrchové úpravy kovů a také se věnujeme svařování metodou MMA/TIG, MIG/MAG a CO2.

Dále našim zákazníkům můžeme nabídnout výrobu a montáž všech klempířských prvků z materiálů Pz, Cu, Tz, Al, Barvený Pz. A také provádíme a renovujeme plechové střešní krytiny.


Katalog firem:    

Pokrývačské a klempířské práce

,

Zámečnické práce

,

Povrchové úpravy kovů

,

Svářečské práce

,

Nová bytová výstavba

,

Průmyslové stavby

,

Rekonstrukce a revitalizace

,

Ocelové konstrukce a kovové schody

,
Štítky:

výstavby, rekonstrukce rodinných a panelových domů, zateplování